یک خبر بسیار خوب: دوستان عزیز مرکز ایران داکیومنت تنها مرکز معتبر نگارش پروپوزال و پایان نامه های دانشجویی در سراسر کشور (از نگاه اساتید محترم راهنما) می باشد.

ما موفق شده ایم با اتکا به تجربه چندین ساله خودمان، خدمات ارزنده ای را در زمینه نگارش پروپوزال و پایان نامه های دانشجویی؛ به دانشجویان سراسر کشور ارائه کنیم. البته  توصیه اول ما همیشه به عزیزان دانشجو این هست که پایان نامه شون رو خودشان انجام بدن اما اگر به هر دلیلی انجام پایان نامه شما مسیر نادرستی رو طی کرده و نتایج نامطلوبی از آن حاصل کردید؛ دست نگهدارید. ادامه روند پایان نامه تون رو در هر مرحله ای که هست (حتی اگر زمان رو از دست دادید و وقت زیادی ندارید) به کارشناسان متخصص و کارآمد “مرکز آموزشی پژوهشی ایران داکیومنت” بسپارید. محققین و اساتید ما با توسل به ظرفیتهای خاص خود پایان نامه شما را به مسیر صحیح خود بازگردانده و موفقیت شما را تضمین میکنند

بنابراین از شما دعوت می کنم چنانچه سوالی در زمینه خدمات پایان نامه یا ترجمه مقالات دارید و یا حتی نیاز به هرگونه راهنمایی تلفنی داشته باشید، با مرکز پژوهشی ایران داکیومنت تماس بگیرید و ما مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما خواهیم بود  و مطمئن باشید موفقیت هرگز بدون مشورت با افراد خبره بدست نمی آید.

شماره های تماس فوری
۰۹۱۰۳۴۳۴۴۸۲
۰۹۳۶۷۹۷۰۶۸۲

آدرس ایمیل:
irandocument@yahoo.com
irandocument@gmail.com

شماره های ثابت:
۰۲۱-۶۶۱۲۰۹۶۱
۶۶۹۳۹۶۱۰

انتخاب موضوع برای پایان نامه های ارشد و دکترا

انتخاب موضوع یکی از مهمترین و دقیق ترین مراحل مقدماتی برای نگارش پایان نامه (چه ارشد و چه دکترا) می باشد. برای اینکه بتوانید یک موضوع دقیق و مناسب برای پایان نامه انتخاب کنید باید دانش مناسبی رو در خصوص موضوعات روز و جدید داشته باشین و از طرف دیگه زمان مناسبی رو برای بررسی همه جوانب کار؛ در نظر بگیرید.

موضوع پایان نامه نه باید به قدری سخت و دشوار باشد که دانشجو رو در انجام آن دچار مشکل کند و نه خیلی سطحی و ساده باشد که هیچ ارزش علمی نداشته باشد و اساتید راهنما و دانشگاه هم استقبالی از آن نکنند. از طرف دیگر موضوع باید جدید و به روز باشد و از انتخاب موضوعات کهنه که تاریخ مصرف آن گذشته است (حتی اگر قبلا کار نشده باشد) اجتناب کنید.

موضوع انتخابی نباید تکراری باشد، اگر قرار باشد شما قدم در مسیر تکراری شخص دیگری بگذارید، این کار برای شما ارزشی به همراه ندارد و چه بسا شما را با معضلات متعددی روبرو کند.

باید قابلیت های اجرا و انجام یک موضوع را تا مرحله پایانی بررسی کنید، مکررا مشاهده شده که برخی دانشجویانی که خودشان شخصا اقدام به طرح موضوع برای پایان نامه شان می کنند؛ قابلیت انجام موضوع را در نظر نمی گیرند و متاسفانه در انجام پایان نامه دچار مشکلهای اساسی شده و ممکن است اساسا امکان دفاع از پایان نامه را از دست بدهند.

یک نکته بسیار بسیار مهم درانتخاب موضوع؛ برخورداری از منابع به روز، معتبر و در دسترس است. باید توجه داشته باشید اگر بهترین موضوع را انتخاب کنید که فاقد منابع کافی است؛ انجام پایان نامه شما دچار مشکل خواهد شد. این مساله در پایان نامه های علوم انسانی بسیار بیشتر دیده می شود. پس در این خصوص هم باید حساسیتهای موجود را در نظر بگیرید.

در نهایت بهتر است موضوعی که انتخاب می کنید کاربردی باشد بطوری که بتواند بخشی از معضلات موجود در کشور را پوشش داده و در جهت حل آن پیشنهاداتی ارائه کند.

از شما دعوت می کنیم چنانچه در انتخاب موضوع برای پایان نامه تان دچار مشکل هستید؛ از پیشنهادات و ایده های ما بهره مند شوید. سالها تجربه ما در زمینه نگارش پایان نامه های ارشد و دکترا؛ می تواند کمک شایان و قابل توجهی به شما بکند و مطمئن باشید موفقیت بدون استفاده از تجربه مشاورین معتبر دست یافتنی نیست.

برای استفاده از مشاورین مجتمع آموزشی پژوهشی ایران داکیومنت فرم زیر را تکمیل کنید:

ما با در نظر گرفتن تمام حساسیتهای مربوط به انخاب موضوع؛ تا به سرانجام رسیدن نهایی آن از شما پشتیبانی می کنیم.

آشنایی با کارگروههای تخصصی مرکز ایران داکیومنت:

دپارتمان تخصصی علوم انسانی

دپارتمان تخصصی علوم انسانی

پروژه شما توسط مجموعه بینظیری از اساتید و پژوهشگران متعهد بصورت تضمینی انجام میشود

دپارتمان تخصصی فنی و مهندسی

دپارتمان تخصصی فنی و مهندسی

سوابق درخشان موسسه در انجام پروژه های فنی و مهندسی اطمینان کافی را به ارمغان می آورد

دپارتمان تخصصی علوم پایه

دپارتمان تخصصی علوم پایه

کارگروه علوم پایه، مشتمل بر جمعی از پژوهشگران جوان با ایده های ناب و روشهای نوین است حتما با این گروه مشورت کنین

کارگروه تخصصی زبانهای خارجی

کارگروه تخصصی زبان

یکی از تخصصی ترین خدمات شرکت در این کارگروه ارائه می شود و نتیجه کار، برای شما شگفت انگیز است.

کارگروه تخصصی هنر و معماری

کارگروه تخصصی هنر

بسیاری از پژوه های خاص در این کارگروه انجام شده است و توجه داشته باشید که فقط موضوعات ویژه پذیرفته می شود.

دوستان عزیز دانشجو؛ توجه کنید:

اگر مایل هستید پروژه پایان نامه تان را به موسسات واگذار کنید تا در وقت و هزینه خودتان صرفه جویی کرده باشید، شرکت ایران داکیومنت به عنوان معتبرترین مرکز مشاوره پایان نامه این اطمینان را به شما  می دهد که پروژه شما در هر سطح و رده ای که باشد، با بهترین کیفیت و قیمت مناسب به سرانجام می رسد.
هر ساعتی از شبانه روز که مایل باشید می توانید با کارشناسان شرکت ایران داکیومنت (شماره موبایلهای مندرج در باکس زیر) تماس حاصل فرمایید و ما مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما هستیم. اگر هم تمایل دارید در خصوص پروژه تان؛ همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند؛ لطفا فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید.