مشاوره تضمینی برای صفرتا صد پایان نامه رشته های مدیریت (ارشد و دکترا)

دپارتمان تخصصی مدیریت مجتمع آموزشی پژوهشی ایران داکیومنت – مرکز تخصصی تحصیلات تکمیلی (خط ۰۹۱۰۳۴۳۴۴۸۲ اکنون پاسخگوی شماست)

ارائه راهکارهای سرنوشت ساز در زمینه آموزش، مشاوره، اصلاح، تحلیل، ارزیابی و نگارش پایان نامه های دانشگاهی

ارائه راهکارهای سرنوشت ساز در زمینه آموزش، مشاوره، اصلاح، تحلیل، ارزیابی و نگارش پایان نامه های رشته مدیریت در تمامی گرایشها

 چنانچه در نگارش پایان نامه مدیریت دچار هرگونه مشکل هستید از شما دعوت می کنیم تا از ایده ها و پیشنهادات کارگروه تخصصی مدیریت مطلع شوید. سالها تجربه و فعالیت صادقانه ما در این حوزه قطعا اطمینان بیشتری را برای شما به ارمغان خواهد آورد و مطمئن باشید یک تصمیم عالی و موفقیت آمیز بدون مشورت گرفتن از مشاورن خبره و دلسوز امکان پذیر نیست.

شماره های تماس فوری
۰۹۱۰۱۵۰۲۲۳۹
۰۹۱۰۳۴۳۴۴۸۲

آدرس ایمیل:
irandocument@yahoo.com
irandocument.20@gmail.com

ارسال پیام تلگرامی
۰۹۳۷۶۷۷۵۰۳۰

دوستان عزیز دانشجو؛ اگر تاکنون پایان نامه شما مسیر نادرستی رو طی کرده و نتایج نامطلوبی از آن حاصل کردید؛ دست نگهدارید. ادامه روند پایان نامه تون رو در هر مرحله ای که هست (حتی اگر زمان رو از دست دادید و وقت زیادی ندارید) به کارشناسان متخصص و کارآمد "مجتمع ایران داکیومنت" بسپارید. محققین و اساتید رشته «مدیریت» ما با توسل به ظرفیتهای خاص خود پایان نامه شما را به مسیر صحیح خود بازگردانده و موفقیت شما را تضمین میکنند. جهت دریافت مشاوره تماس بگیرید.

برای دریافت "مشاوره کامل" در زمینه نگارش پایان نامه مدیریت، لطفا فرم زیر را تکمیل کنید:

مراحل انجام پایان نامه های مدیریت:

شاید بتوان خلاصه انجام پایان نامه مدیریت را به این صورت بخش بندی کنیم: جستجوی مقاله بیس، انتخاب موضوع، استعلام موضوع در ایرانداک، نگارش دقیق پروپوزال، اصلاحات و تصویب پروپوزال، نگارش فصول پایان نامه شامل فصل اول (حاوی مقدمه،کلیات تحقیق و تعاریف) فصل دوم (حاوی پیشینه تحقیق، ادبیات موضوع و مبانی نظری) فصل سوم (حاوی تشریح کامل روش تحقیق و طراحی پرسشنامه) فصل چهارم ( شامل توزیع و تکمیل پرسشنامه ها و یافته های تحقیق، تجزیه و تحلیل داده ها) و در نهایت فصل پنجم (شامل نتیجه گیری، پیشنهادات و معرفی لیست منابع و ماخذ) در خاتمه کار بایستی مقدمه و چکیده (فارسی و انگلیسی) را آماده کنیم. همچنین خروجی های نرم افزاری را هم بایستی بعنوان ضمائم کار پژوهشی ارائه کنیم.

بعد از تایید نهایی پایان نامه، بایستی فایل پاورپوینت جهت ارائه در جلسه دفاع آماده شود.

ما اعتقاد داریم نگارش پایان نامه رشته مدیریت؛ نیازمند مهارت خاص، تخصص و تجربه است ما پس از سالها تجربه ارزنده؛ اکنون تمام معضلات موجود در راه نگارش پایان نامه شما را می دانیم و مشتاقانه پاسخگوی تمام سوالات شما بوده و تا جلسه دفاع؛ از شما پشتیبانی می کنیم.

انتخاب موضوع اولین قدم برای ورود به عرصه نگارش پایان نامه می باشد و شاید اهمیت این مرحله کمتر مورد توجه دانشجویان عزیز قرار بگیرد در حالیکه انتخاب موضوع مناسب بسیار مهم است.

موضوعاتی که در شرکت ایران داکیومنت به دانشجویان رشته مدیریت ارائه می شوند، موضوعات ناب و جدیدی هستند که بی تردید مورد توجه اساتید راهنما قرار می گیرد. ما برای انتخاب موضوع هر دانشجو سه تا پنج روز وقت صرف می کنیم و از جدید ترین ژورنالهای معتبر بین المللی، مقالات متعددی را سرچ، دانلود و بررسی می کنیم و با توجه به اولویتهای احتمالی خود دانشجو سه موضوع جدید به همراه مقاله بیس ارائه می کنیم تا دانشجو و استاد راهنما حق انتخاب داشته باشند.

دانشجویان زیادی هستند که در مرحله انتخاب موضوع سردرگم و مستاصل هستند اما دانشجویان شرکت ایران داکیومنت به راحتی از این مرحله گذر می کنند.

نوشتن پروپوزال مدیریت (مقطع ارشد و دکترا) از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است چراکه "پروپوزال" باید مبنا و اساس نوشتن پایان نامه باشد و اگر شما در پروپوزال رویه ی اشتباهی را در پیش بگیرید؛ قطعا درنوشتن پایان نامه دچار چالش و مشکلات عدیده ای خواهید شد در واقع غلط نوشتن پروپوزال تهدید بسیار بزرگی برای پایان نامه هست. اگر تجربه نوشتن پروپوزال رو ندارید حتما این کار مهم رو به موسسه ای محول کنید که تجربه بسیار ارزنده ای در این زمینه دارد.

نوشتن پروپوزال رشته مدیریت در شرکت ایران داکیومنت توسط اساتید متخصص و با تجربه این رشته انجام می شود و با یک رویه بسیار شیوا و روان این کار انجام می شود بطوری که نه تنها پروپوزالهای نوشته شده توسط این تیم در مدت بسیار کوتاهی تصویب می شود بلکه بدلیل استفاده از منابع مناسب، روش تحقیق استاندارد، بیان مساله روان و رعایت سایر اصول اساسی نگارش پروپوزال، زمینه برای انجام یک پایان نامه بی نظیر هم فراهم می شود.

قیمت نگارش پروپوزال رشته مدیریت در شرکت ایران داکیومنت برای مقطع کارشناسی ارشد بین ۳۷۰ تا ۴۵۰ هزار تومان و برای مقطع دکترا بین ۹۰۰ تا یک میلیون و پانصد هزار تومان می باشد و تمامی دانشجویان عزیز از خدمات شرکت استفاده کرده اند بر این اعتقادند که ارزش معنوی کاری که دریافت کرده اند به مراتب بالاتر از این مبلغ بوده است.

پس از تکمیل و تحویل پروپوزال به استاد راهنما؛ معمولا اساتید نقطه نظرات خودشان را به دانشجو اعلام می کنند تا در فایل درج شود. ما تمام این نظرات اساتید راهنما را هم جزء به جزء در فایل اعمال می کنیم و نسخه جدیدی با رعایت تمام این نکات به دانشجو تحویل می دهیم و تا تصویب کامل پروپوزال از دانشجویان عزیز پشتیبانی می کنیم.

نکته مهم: ممکن است بدلیل غنی بودن پروپوزال؛ استاد راهنما دچار شک شود که آیا این کار واقعا توسط خود دانشجو انجام شده یا خیر. برای جلوگیری از این مساله هم راهکارهایی را به دانشجویان عزیز ارائه می کنیم تا از هر لحاظ آمادگی ارائه یک کار خوب را به استاد راهنما داشته باشند.

نگارش پایان نامه مدیریت در شرکت ایران داکیومنت، با استفاده از غنی ترین منابع و بر اساس آخرین متد و به روزترین مقالات چاپ شده در ژورنالهای بین المللی انجام می شود ما برای پایان نامه های مقطع کارشناسی ارشد مدیریت، از حدود ۵۰ منبع معتبر و جدید استفاده می کنیم و برای پایان نامه های مقطع دکترای مدیریت بیش از یکصد تا یکصد و پنجاه منبع مورد استفاده قرار می گیرد.

به جرأت می توان گفت هیچ موسسه ای در سطح کشور وجود ندارد که از ظرفیتهای شرکت ایران داکیومنت در زمینه نگارش پایان نامه های مدیریت برخوردار باشد. ما از لحاظ تجارب ارزشمند در نگارش پایان نامه های مدیریت؛ دسترسی به انبوه مقالات جدید مدیریتی، ظرفیت های بالا در زمینه ترجمه روان مقالات و بهره مندی از محتوای آنها، "رتبه یک کشور" را دارا هستیم و این ادعای ما نیست بلکه باور و اعتقاد دانشجویان نخبه و اساتید رشته مدیریت کشور می باشد.

قیمت مشاوره صفر تا صد پایان نامه رشته های مدیریت، به عوامل متعددی بستگی دارد که مهمترین آنها عنوان و موضوع پایان نامه است. علاوه بر تاثیر موضوع بر روی قیمت؛ عواملی همچون روش تحقیق، دانشگاه محل تحصیل دانشجو (و سطح انتظار اساتید محترم راهنما)، فرصتی که دانشجو در اختیار دارد، منابعی که پیرامون موضوع پایان نامه وجود دارد و سایر عوامل دیگر تاثیر گذار هستند. اما بطور متوسط هزینه انجام پایان نامه های مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت بین ۲۲۰۰ تا ۲۷۰۰ (بصورت تضمینی) و برای مقطع دکترا بین ۶۵۰۰ الی ۹۵۰۰  (با پشتیبانی کامل تا جلسه دفاع) می باشد.

 اما چیزی که بسیار حائز اهمیت است اینست که دانشجویان عزیزی که انجام پایان نامه خودشان را به شرکت ایران داکیومنت محول می کنند؛ خدماتی را دریافت می کنند که بسیار فراتر از وجهی که پرداخت می کنند ارزشمند است و این قول و وعده حقیقی ما به دانشجویان عزیز است.

توجه داشته باشید که شرکت برای پرداخت همین مبالغ هم انعطاف کافی را نشان می دهد و عموما پرداختها با توجه به پیشرفت و تایید کار و بصورت قسطی است.

نگارش پایان نامه رشته های مدیریت؛ کاری دقیق و حساس است و نمی توان این کار را با شیوه آزمون و خطا پیش برد!

قطعا هر دانشجویی در جستجوی #بهترین_مرکز_انجام_پایان_نامه هست تا با خیالی آسوده و اطمینان خاطر، انجام پایان نامه اش را به این مرکز محول کند. اما آیا می دانید بهترین موسسه انجام یا مشاوره پایان نامه، کدام مرکز است و این مرکز بایستی دارای چه ویژگیهایی باشد؟
توصیه می کنیم با کمی حوصله، از تجارب ما در این زمینه بهره مند شوید.

 صداقت و وجدان مهمترین اصل در انتخاب شماست
ببینید دوستان، قبل از بررسی قیمت، سوابق کاری و ... بهتره بدونید یکی از مهمترین عوامل اخذ تصمیم صحیح و انتخاب یک موسسه مناسب جهت انجام پایان نامه تان، میزان صداقت آن مرکز با شماست.
اغلب قریب به اتفاق موسساتی که ادعای انجام پایان نامه های دانشجویی را دارند، صرفا به دنبال سودجویی و کسب درآمد هستند و تعهد و التزام اخلاقی نسبت به وظایفی که بایستی در خصوص کار شما داشته باشند را ندارند اما تخصص، تعهد و صداقت مهمترین عوامل موفقیت ما در خدمات رسانی به دانشجویان عزیز بوده است.

قیمت منطقی و واقعی (نه ارزان و نه گران)
تقریبا تمام دانشجویان بدلیل مشکلات مالی حاکم بر جامعه، در جستجوی مرکزی هستن که پایان نامه شان را با ارزان ترین قیمت ممکن انجام دهد، از نظر شما چنین تصمیمی چقدر عاقلانه و منطقی به نظر می آید.
ما هرگز درصدد ارائه خدمات ارزان قیمت به دانشجویان نبوده ایم چراکه معتقدیم قیمت باید منطقی و منصفانه باشد. واقعیت این است که موسساتی که قیمتهای ارزان ارائه می کنند، هرگز این بذل و بخشش را از سود خودشان انجام نمی دهند بلکه با سپردن کار شما به پژوهشگران کم تخصص و بی تجربه (و البته ارزان قیمت) به همان میزان از کیفیت کار شما می کاهند و در نهایت این شما هستید که متضرر می شوید.
در این سالهایی که در خدمت دانشجویان عزیز بوده ایم، متاسفانه به دفعات زیاد با عزیزانی مواجه شده ایم که فریب قیمتهای ارزان را خورده و زمان و پولشان را از دست داده اند.
اما حضور شما در این صفحه خاص و مطالعه این مطالب نشان از حساسیت بالای شما در قبال کارتون دارد، پس سعی کنید جزو اون دسته از دانشجوها نباشید که با نیت صرفه جویی، به اشتباه راهی رو انتخاب کردن که نه تنها وجهی که پرداخت کردن از بین رفت بلکه زمانشون روهم از دست دادن و به هیچ نتیجه ای نرسیدن.

کیفیت خوب و بار علمی قوی پایان نامه
ناگفته پیداست که کیفیت خوب پایان نامه، چقدر حائز اهمیت است. اما کیفیت در اینجا به چه معناست؟
سالها تجربه ما در نگارش پایان نامه های مختلف، موجب شده درک درستی از «کیفیت مطلوب پایان نامه» بدست بیاوریم و از این تجارب در ارائه بهترین خدمات نهایت استفاده را ببریم.
استفاده از مطالب دقیق علمی و آکادمیک، انسجام محتوای پایان نامه و جلوگیری از گسیختگی مطالب آن، رعایت صحیح ذکر منابع، استفاده از منابع به روز و معتبر، دقت در رعایت علائم نگارشی و دستوری، و حتی در نظر گرفتن حجم مطالب و تعداد صفحات مناسب برای یک پایان نامه؛ همگی عواملی هستند که می توانند در کیفیت خوب کار شما تاثیر گذار باشند.
شاید شعار «کیفیت اتفاقی نیست» در ظاهر خیلی تکراری به نظر بیاد اما واقعیتی غیر قابل انکار هست. عزیزان؛ تکرار و استمرار در هر کار موجب کسب تجربه می شود و بکارگیری این تجارب؛ باعث انجام کارهایی بهتر، با کیفیت تر و در حد کمال هست.

تعهد به انجام تغییرات و اصلاحات
دوستان یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار در پیشبرد صحیح فصول پایان نامه، هماهنگ بودن با نقطه نظرات استاد راهنما می باشد. توجه داشته باشید که نگارش پایان نامه علاوه بر علمی بودن؛ کاری سلیقه ای هم هست. این اختلاف سلائق و دیدگاهها گاها موجب می شود استاد راهنما در خصوص کار شما اظهارات اصلاحی داشته باشد. در چنین مواقعی، بجای پافشاری بر موضع خودمان بهتره با نهایت صبوری تمام نقطه نظرات استاد راهنما را در پایان نامه اعمال کنیم.

  پشتیبانی واقعی تا روز دفاع از پایان نامه
نگارش پایان نامه در برخی مواقع؛ کاری فرسایشی و طاقت فرسا هست و گاها طولانی شدن روند کار موجبات خستگی و دلزدگی دانشجو یا پژوهشگر را فراهم می کند. بنابراین شما به مرکزی نیاز دارید که با صبوری کامل تا به سرانجام رسیدن کارتون در کنار شما بوده و از شما حمایت کند.
#تا_خود_جلسه_دفاع_با_افتخار_پشتیبان_شما_هستیم.

رمز دریافت شارژ رایگان دانشجویی:

لطفا توجه کنید...

یک توصیه مهم به دانشجویان رشته مدیریت (تمام گرایشهای تخصصی) که در جستجوی مرکز معتبری جهت مشاوره پایان نامه شان هستند:

توصیه اول ما به همه عزیزان دانشجو این هست که پایان نامه شون رو خودشان انجام بدن اما اگر به هر دلیلی انجام پایان نامه شما مسیر نادرستی رو طی کرده و نتایج نامطلوبی از آن حاصل کردید؛ دست نگهدارید. ادامه روند پایان نامه تون رو در هر مرحله ای که هست (حتی اگر زمان رو از دست دادید و وقت زیادی ندارید) به کارشناسان متخصص و کارآمد "مرکز آموزشی پژوهشی ایران داکیومنت" بسپارید. محققین و اساتید ما با توسل به ظرفیتهای خاص خود پایان نامه شما را به مسیر صحیح خود بازگردانده و موفقیت شما را تضمین میکنند. جهت دریافت مشاوره لطفا پیام بدین