انجام پایان نامه روانشناسی

انجام پایان نامه روانشناسی

بررسی نحوه نوشتن پایان نامه روانشناسی با هدایت و راهنمایی و استفاده از تجربیات برجسته ترین اساتید بازنشته راهنما | بررسی تاثیر کیفیت ترجمه بر کیفیت پایان نامه | آموزش مراحل انجام پایان نامه روانشناسی

مراحل انجام پایان نامه روانشناسی | آموزش انجام صفر تا صد پایان نامه روانشناسی | ارائه راهکارهای بی نظیر آموزشی

نقش ترجمه در انجام پایان نامه روانشناسی

بخشی از مراحل انجام پایان نامه روانشناسی؛ مراجعه به منابع و مقالات معتبر بین المللی است تا دانشجو بتواند دامنه مطالعات و دانش خود را خارج از مرزهای کشور خود؛ گسترش دهد. ترجمه مقالات روانشناسی مساله ای است که در انجام پایان نامه روانشناسی اجتناب ناپذیر است و شاید بتوان گفت پایان نامه ای که فاقد رفرنسهایی از مقالات بین المللی باشد؛ هیچ ارزش علمی ندارد و قابل ارائه در محافل آکادمیک کشور نیست.
برای اینکه بتوانیم بهترین نتیجه را در نگارش پایان نامه روانشناسی داشته باشیم؛ باید از اهمیت منابع خارجی غافل نشویم و این مساله مستلزم تسلط به ترجمه دقیق متون روانشناسی است بعبارت دیگر محقق یا مترجم باید تسلط کامل به اصطلاحات رشته روانشناسی داشته باشد و بتواند مقالات را به درستی ترجمه کند.

ترجمه تخصصی مقاله

بهترین موسسه انجام پایان نامه روانشناسی

برای بهره مندی از خدمات مشاوره و آموزش انجام پایان نامه روانشناسی باید به نکات مهمی توجه داشته باشید. در کنار معیارهای اصلی انتخاب یک موسسه جهت محول کردن بخشی از مسئولیت کار؛ باید به این نکته توجه داشته باشید که این مجموعه توانایی ویژه ای در زمینه ترجمه مقاله از انگلیسی به فارسی داشته باشد.
همانطور که پیشتر هم اعلام شد یکی از معیارهای مهم ارزیابی کیفیت پایان نامه روانشناسی؛ بهره مندی از مقالات معتبر بین المللی است که هم در انتخاب این مقالات نهایت دقت و وسواس به کار گرفته شده باشد و هم در زمینه ترجمه آن چرا که در حالت طبیعی حدود ۲۰ تا ۳۰ درصد از حجم پایان نامه را منابع خارجی به خود اختصاص می دهند حال تصور کنید با یک ترجمه غیر تخصصی یا غلط روبرو شوید؛ طبیعیست که با یک اقدام نسنجیده ممکن است تمام زحمات یک دانشجو زیر سوال برود.
همچنین «بهترین موسسه انجام پایان نامه روانشناسی» باید دارای تیمهایی از برجسته ترین محققین رشته روانشناسی را به خدمت گرفته باشد و با ارائه یک کار کاملا علمی و با کیفیت بتواند نقش موثری در پیشرفت مراحل پایان نامه دانشجو ایفا کند.

بیشتر بخوانید: ترجمه دانشجویی ارزان

قیمت ترجمه مقاله روانشناسی

هزینه ترجمه مقالات روانشناسی به عوامل متعددی بستگی دارد از جمله حجم اصطلاحات بکار رفته در محتوای مقاله و مفاهیم جدیدی که در مقاله مزبور بکار رفته است و بسیاری عوامل دیگر. رشته روانشناسی از جمله علومی است که دارای دایره واژگان گسترده ای است و اغلب مترجمین در خلال ترجمه یک مقاله علمی و به روز؛ به اصطلاحاتی برمی خورند که معانی آنها در علوم دیگر کاملا متفاوت است. بنابراین ترجمه علمی، سلیس و دقیق یک متن روانشناسی فقط از عهده مترجمینی برمی آید که تجربه مناسبی را در این زمینه داشته باشند و با معانی اصطلاحات این رشته آشنا باشند.

هزینه انجام پایان نامه روانشناسی

هزینه انجام هر پروژه پژوهشی با توجه به ابعاد و سطح علمی آن برآورد می گردد و پر واضح است که انجام پایان نامه روانشناسی هم هزینه هایی را برای دانشجو به همراه دارد. اگر دانشجو خودش به تنهایی مایل به نگارش صفر تا صد پایان نامه اش باشد؛ عمده این هزینه ها صرف جستجوی منابع معتبر داخلی و خارجی، هزینه ترجمه مقالات به فارسی، هزینه ویراستاری و صفحه آرایی، هزینه آموزش و فراگیری بخشهایی از پایان نامه، جمع آوری داده ها و توزیع پرسشنامه، هزینه تجزیه و تحلیل داده های آماری؛ تهیه فایل پاورپوینت، چاپ و صحافی و … است. چنانچه یک دانشجوی عزیز فاقد تجربه کافی جهت نگارش پایان نامه اش باشد؛ بدلیل اینکه ممکن است گرفتار آزمون و خطا، دوباره کاری و … شود که طبیعیست هزینه ها افزایش خواهد یافت.
توصیه ما به دانشجویانی که تجربه کافی برای نوشتن پایان نامه روانشناسی ندارند؛ استفاده از خدمات مشاوره و آموزشی موسسات معتبر است. در سالهای اخیر موسسات معتبر زیادی وارد این عرصه شده اند که معدودی از این موسسات خدمات ارزشمندی را به دانشجویان عزیز ارائه می کنند.

با مراحل انجام پایان نامه کارشناسی ارشد آشنا شوید

گریزی بر مراحل انجام پایان نامه روانشناسی

انجام پایان نامه روانشناسی به مانند تمامی رشته های دانشگاهی؛ دارای سلسله مراتبی است که هر مرحله ای باید به وقت خودش و با کیفیتی استاندارد نگاشته شود تا در نهایت با تجمیع این بخشها؛ به یک کار جامع و کامل برسیم. به قاعده تمام پایان نامه های دانشگاهی؛ اولین قدم برای انجام پایان نامه روانشناسی انتخاب موضوع است. موضوع باید دقیق باشد و هدف اصلی پژوهش را روشن کند. در گرایشهایی مانند روانشناسی بالینی؛ موضوع پایان نامه باید دربرگیرنده پژوهشهای مداخله ای باشد که در خلال انجام آن نیاز به داده هایی از قبیل نمونه گیری و … است.
پس از انتخاب موضوع؛ باید کلیات و مقدمات پژوهش مد نظرمان را در قالب پروپوزال تهیه و ارائه کنیم. پروپوزال روانشناسی باید با دقت نوشته شود و پس از تکمیل در شورای پژوهشی دانشگاه ارائه و به تصویب برسد. بعد از به تصویب رسیدن پروپوزال؛ دانشجو اجازه خواهد داشت فصلهای پایان نامه اش را آغاز کرده و با نظر مستقیم استاد راهنما پیش ببرد که در ادامه به انجام صفر تا صد پایان نامه روانشناسی می پردازیم.
در نهایت پس از تکمیل فصول پایان نامه ؛ میتوانید با تهیه فایل پاورپوینت آماده ارائه و دفاع از پایان نامه شوید.

انجام فصلهای پایان نامه مدیریت

انجام صفر تا صد پایان نامه روانشناسی

انجام پایان نامه روانشناسی، به مانند بسیاری از پایان نامه های دانشگاهی مقطع کارشناسی ارشد و دکتری در پنج فصل تدوین می گردد که هر فصلی ساختار ویژه خود را دارد و دانشجو حتما باید از اصول و شیوه استاندارد پایان نامه نویسی تبعیت کند. فصل اول پایان نامه به لحاظ محتوایی شباهت زیادی با پروپوزال دارد و شامل مفاهیم و تعاریف کلی است بنابراین برای تدوین فصل اول پایان نامه می توان همان مطالبی که در پروپوزال نوشته شده است را با کمی تغییرات استفاده کرد.
اما فصل دوم پایان به این سادگی نیست و شامل پیشینه تحقیق و مبانی نظری است. در نوشتن فصل دوم پایان نامه روانشناسی باید به مقالات و منابع معتبری که پیرامون موضوع انتخابی تان قبل از شما کار کرده اند رجوع کرده و به نقاط ضعف و قوت آنها بپردازید. در این فصل از پایان نامه؛ توانایی دانشجو در سرچ و دانلود مقالات معتبر و هم چنین ترجمه دقیق و روان مقالات نقش مهمی را ایفا می کند.
فصل سوم پایان نامه مربوط به روش تحقیق است در این فصل از پایان نامه به شیوه های جمع آوری اطلاعات، نوع پرسشنامه، جامعه آماری، روشهای تجزیه و تحلیل داده ها و معرفی نرم افزار مورد استفاده می پردازیم. این فصل از پایان نامه نیز حجم زیادی ندارد و زمان زیادی را به خود اختصاص نمی دهد.
فصل چهارم پایان نامه روانشناسی اصلی ترین و مهمترین بخش از رساله است و تمام یافته های تحقیق در این فصل ارائه می گردد. برایی نوشتن فصل چهارم پایان نامه؛ تمام اطلاعاتی که از طریق پرسشنامه یا نمونه برداری یا … جمع آوری کرده ایم با کمک نرم افزارهای تخصصی آماری مورد تجزیه و تحلیل قرار میگیرد و خروجی کار در قالب جداول، نمودار یا فلوچارت عرضه می گردد
فصل پنجم هم که فصل پایانی رساله است شامل نتیجه گیری و پیشنهادات است. این فصل هم حجم زیادی ندارد اما اهمیت بسیار بالایی دارد و اغلب کاربران پیش از مطالعه پایان نامه  به این فصل گریزی می زنند و با مطالعه این فصل پی می برند که کل پژوهش ارزش علمی دارد یا خیر.

همچنین آشنا شوید با مراحل انجام پایان نامه حسابداری

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

چه موقع از مشاوره پایان نامه استفاده کنیم

بسیاری از دانشجویان عزیز بدلیل مشغله های دیگری که غیر از تحصیل دارند؛ زمان کافی برای انجام پایان نامه شان ندارند به این دانشجویان توصیه می شود حتما برای انجام مراحل پایان نامه و حصول نتایج بهتر حتما از مشاوره موسسات معتبر بهره مند شود. خدماتی که موسسات معتبر به این دانشجویان ارائه می کنند می تواند شامل انتخاب موضوع پایان نامه، همکاری در نگارش پروپوزال ، مشاوره و آموزش انجام فصلهای پایان نامه، آموزش نکات کلیدی جهت دفاع از پایان نامه و پشتیبانی تا جلسه دفاع است.

همچنین دانشجویانی که تجربه کمی در زمینه انجام پایان نامه دارند و نمی دانند کار را چطور شروع کرده و چگونه به سرانجام برسانند نیز می توانند از خدمات آموزشی مشاوره پایان نامه بهره مند شوند علی الخصوص که متاسفانه در سالهای اخیر مشاهده شده  اغلب اساتید راهنما از وظیفه اصلی خود در قبال دانشجویان غافل شده اند و کمک چندانی در هدایت دانشجو در مسیر صحیح پژوهشی انجام نمی دهند.
اما در انتخاب بهترین موسسه انجام پایان نامه باید نهایت دقت را داشته باشید. بسیاری از موسساتی که ادعای فعالیت سالم در این حوزه را دارند، اساسا صلاحیت برعهده گرفتن چنین مسئولیت سنگینی را ندارند بنابراین جهت پیشگیری از چنین معضلاتی توصیه می شود تا کارشناسان این مجموعه مشورت کنید.

چگونگی سفارش مشاوره پایان نامه روانشناسی

قبل از سفارش انجام پایان نامه روانشناسی باید اطلاعات دقیقی از «سوابق موسسه مورد نظر» و «حدود وظایف و تعهدات آن» داشته باشید. برای قبول هر نوع تحقیق و پژوهشی نیاز به تجارب موفق و پیشینه ای قابل قبول است بنابراین بهتر است که به هر موسسه ای که ادعای انجام پایان نامه را دارد اعتماد نکنید و به این نکته توجه داشته باشید که پایان نامه تقلبی به حیثیت، اعتبار و رزومه شما لطمه وارد می کند
پایان نامه شما منعکس کننده سطح دانش و سواد و حوزه تخصصی شما است، اگر در آینده مجبور به ارائه پایان نامه خود بعنوان رزومه یا سوابق پژوهشی خود باشید، کار ضعیف و سطح پائین خسارات جبران ناپذیری را به وجهه علمی شما وارد می کند. بررسی تمامی این موارد نیاز به مشاوره دارد تا انتخاب درستی داشته باشید. پس قبل از هرکاری مشاوره رایگان خود را با ما هماهنگ کنید. در این جلسه هیچ گونه مذاکره فروشی صورت نمی گیرد تنها مشاوره های لازم به شما ارائه می شوند.

گرایشهای رشته روانشناسی 

رشته روانشناسی شاخه های متنوعی دارد که در اکثر دانشگاههای معتبر تدریس می شود و هر دانشجویی می تواند با توجه به علائق و توانایی های خودش؛ یک گرایش را انتخاب کرده و تحصیلات تکمیلی خود را در گرایش مورد علاقه اش ادامه دهد. اصلی ترین گرایشهایی که در دانشگاههای سطح کشور ارائه می شود شامل :

اصلاح و تربیت
آموزش کودکان استثنائی
روانشناسی مثبت گرا
روانشناسی بالینی
روانشناسی سلامت
روانشناسی تربیتی
روانشناسی شخصیت
روانشناسی عمومی
روانشناسی خانواده
علوم شناختی   و …

دانشگاههای معتبر رشته روانشناسی 

رشته روانشناسی در اکثر دانشگاهها و دانشکده های علوم انسانی کشور تدریس می شود اما دانشگاههای طراز اول این رشته برای مقطع کارشناسی ارشد و دکتری به شرح ذیل است:

دانشگاه شهید بهشتی تهران
دانشگاه علامه طباطبائی تهران
دانشگاه اصفهان
دانشگاه تبریز
دانشگاه تهران
دانشگاه فردوسی مشهد

شرکت ایرانداکیومنت یکی از شرکتهای پیشرو در زمینه مشاوره و هدایت دانشجویان عزیز در مسیر صحیح تحصیلات تکمیلی است و تاکنون به دانشجویان بیشماری خدمات آموزشی و پژوهشی ارائه کرده است. دانشجویان عزیزی که در فرایند تحصیلات خود با چالشهایی مواجه شده اند می توانند از خدمات مشاوره این مجموعه بهره مند شوند و مطمئن باشید کسب موفقیت بدون استفاده از مشورت مشاورینی مجرب و دلسوز ، بسیار دشوار است

ترجمه انگلیسی به فارسی
با سابقه ترین موسسه ارائه خدمات ترجمه در سطح کشور

استخدام محقق و پژوهشگر
معرفی بهترین فرصتهای شغلی تمام وقت و پاره وقت

بهترین موسسه مشاوره انجام پایان نامه 
با سوابقی درخشان در حوزه آموزش و پشتیبانی

تهیه فایل پاورپوینت از پایان نامه
با تجربه ای بالا و بی نظیر