انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی۱۳۹۹/۳/۷ ،۱۱:۲۸:۲۷ +۰۰:۰۰

مشاوره تضمینی پایان نامه مدیریت بازرگانی (ارشد و دکترا)

دپارتمان تخصصی مدیریت مجتمع آموزشی پژوهشی ایران داکیومنت – مرکز تخصصی تحصیلات تکمیلی (خط ۰۹۱۰۳۴۳۴۴۸۲ اکنون پاسخگوی شماست)

ارائه راهکارهای سرنوشت ساز در زمینه آموزش، مشاوره، اصلاح، تحلیل، ارزیابی و نگارش پایان نامه های مدیریت بازرگانی
انتخاب موضوع پایان نامه مدیریت بازرگانی | تعیین مقاله بیس | نگارش تضمینی پروپوزال | مشاوره نگارش کامل پایان نامه | آموزش و پشتیبانی کامل

دانشجویان عزیز رشته مدیریت بازرگانی؛ چنانچه برای انجام پایان نامه تان هنوز برنامه ای ندارین؛ نگران نباشید. چراکه یک تیم حرفه ای متشکل از اساتید برجسته مدیریت بازرگانی؛ راه حلهای مطمئنی را برای شما در نظر دارند. اقداماتی که در کمترین زمان شما رو به نتیجه مطلوب و تضمینی میرساند.
اطمینان ما نسبت به کیفیت کار، به قدری است که تضمین می کنیم موفق به کسب حداکثر نمره پایان نامه خواهید شد.

درباره کارگروه تخصصی مدیریت بازرگانی

کارگروه تخصصی مدیریت بازرگانی یکی از واحدهای فعال در مرکز تحصیلات تکمیلی ایران داکیومنت است. این کارگروه یکی از با سابقه ترین دپارتمانهای این مرکز بوده و شامل اساتید برگزیده و پژوهشگران نخبه رشته مدیریت بازرگانی بوده و در هر شرایطی پشتیبان صفر تا صد شما جهت نگارش پایان نامه تان می باشند.

هزینه نگارش پایان نامه مدیریت بازرگانی

هزینه نگارش پروپوزال کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

نوشتن پروپوزال یکی از مهمترین مراحل مقدماتی پایان نامه مدیریت بازرگانی است چرا که اساس و شالوده کار را تشکیل می دهد. فرم پروپوزال اگرچه حجم زیادی ندارد و نهایتا بین ۱۵ تا ۲۰ صفحه (برای مقطع ارشد) است اما بدلیل اینکه کل پایان نامه شما بر اساس مطالب نوشته شده در پروپوزال تدوین خواهد شد؛ از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

معمولا هزینه ای که بابت نگارش پروپوزال کارشناسی ارشد رشته مدیریت بازرگانی تعیین می گردد بین ۳۲۰ تا ۳۹۰ تومن می باشد. این مبلغ شامل پشتیبانی کامل تا تصویب پروپوزال می باشد و انجام تمام تغییرات و اصلاحات احتمالی که اساتید راهنما تعیین می کنند برعهده مجتمع می باشد.

هزینه نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

گرایش مدیریت بازرگانی یکی از مهمترین و محبوب ترین گرایشهای رشته مدیریت است که دامنه موضوعات بسیار گسترده ای دارد. اظهار نظر در خصوص هزینه انجام پایان نامه این گرایش بستگی زیادی به موضوع انتخاب شده و روش تحقیق و حتی مقاله بیس انتخابی دارد اما در مجموع اگر بخواهیم کار با کیفقیت عالی و بینقص انجام شود بایستی برای صفر تا صد آن چیزی حدود ۱/۹۰۰/۰۰۰ تومان الی ۲/۸۰۰/۰۰۰ تومان در نظر بگیرید. البته ناگفته نماند ممکن است قیمت دقیق پایان نامه شما اندکی کمتر یا بیشتر از این مبالغ شود.

مبلغ ذکر شده برای انجام صفر تا صد پایان نامه مدیریت بازرگانی شامل انتخاب موضوع؛ تعیین مقاله بیس؛ تدوین پروپوزال؛ نگارش کامل فصلهای پایان نامه؛ اعمال تغییرات و اصلاحات مد نظر اساتید محترم راهنما (تا تایید نهایی)  به همراه آموزش و پشتیبانی کامل تا جلسه دفاع می باشد.

چیزی که برای ما بسیار مهم و ارزشمند می باشد این است که به اعتقاد تمام دانشجویان؛ ماحصل کار این دپارتمان بسیار گرانبهاتر از هزینه ای بوده است که پرداخت می کنند. افتخار ما در طی این سالها همواره این بوده است که تمام دانشجویانی که از خدمات این بخش استفاده کرده اند نهایت رضایت را داشته اند.

هزینه نگارش پروپوزال دکترای مدیریت بازرگانی

همانطور که قبلا هم تاکید شده است؛ نگارش پروپوزال رساله دکترا یک مرحله بسیار مهم و حساس است، اهمیت و حساسیت پروپوزال دکترا نسبت به مقطع کارشناسی ارشد به مراتب بیشتر است در مقطع دکترا ما باید یک محتوا و یک دستاورد جدید وارد علوم مدیریت بازرگانی کنیم و آثار آن در پروپوزال بایستی مشهود باشد. معمولا هزینه نگارش پروپوزال دکترا بین ۹۰۰ تا ۱۸۰۰ قیمت گذاری می شود و این تفاوت قیمت به عنوان رساله، نوع کار و … بستگی دارد.

پژوهشگرهای شرکت ایران داکیومنت، در نگارش پروپوزال دکترا بسیار دقیق عمل می کنند چراکه هر گزافه گویی یا ادعای نسنجیده، ممکن هست که ادامه کار را با مشکلات و چالشهای بسیار زیادی مواجه کند. ما  به تمام دانشجویان مقطع دکترا توصیه می کنیم حتی اگر قصد دارید مراحل پایان نامه تان را خودتان انجام بدهید، بهتر است برای انجام پروپوزال حتما از مشاورین با تجربه ما مشورت بگیرید.

هزینه نگارش رساله دکترای مدیریت بازرگانی

ناگفته پیداست  که نگارش رساله دکترا چیزی بسیار فراتر از جستجوی منبع و گردآوری مطالب تکراری و کلیشه ای است. نگارش رساله دکترا یک کار پژوهشی کامل به معنای واقعی کلمه است که نیازمند تخصص؛ تعهد و تجربه بسیار بالایی می باشد.
رساله های دکترا عموما در مجتمع ایران داکیومنت بین ۷ تا ۹ میلیون تومان قیمت گذاری می شوند و خروجی کار می تواند نظر سخت گیرترین اساتید راهنما و مشاور را جلب کند.

این مبلغ شامل نگارش جامع و کامل فصلهای رساله با اصلاحات یا تغییرات مد نظر اساتید راهنما (تا تایید نهایی) و آموزش و پشتیبانی کامل تا جلسه دفاع می باشد. در ضمن اگر دانشجو پروپوزال یا حتی موضوع هم نداشته باشد؛ پیشنهاد موضوعات ناب و تدوین پروپوزال را نیز ما بدون دریافت هزینه اضافی؛ برعهده می گیریم.

ضمنا ما با توجه به ظرفیتهایی که در اختیار داریم؛ کسب حداکثر نمره را تضمین می کنیم.

اصلاح، تغییر و تکمیل پایان نامه های مدیریت بازرگانی

بسیاری از دانشجویان عزیز رشته مدیریت بازرگانی ممکن است تمایل داشته باشند بخش یا کل کار پایان نامه شان را شخصا انجام بدهند اما در خلال انجام پایان نامه ممکن است با اصلاحات و تغییراتی از سمت استاد راهنما مواجه می شوند که انجام آنها احتمالا خارج از توان دانشجو باشد. برخلاف بسیاری از موسسات؛ در مجتمع ایران داکیومنت، تکمیل یا اصلاح کارهای ناقص نیز برعهده گرفته می شود و پایان نامه دانشجو در هر مرحله ای که باشد و یا هر نقصی که داشته باشد توسط اساتید ما مورد بازنگری، اصلاح و تکمیل قرار می گیرد البته ترجیح ما همیشه این بوده که هر پروژه را از فاز صفر شروع کنیم و از ابتدا طبق بالاترین استانداردهای دانشگاههای کشور انجام بدهیم.

قیمت گذاری کارهای ناقص، قبل از بررسی همه جانبه کار؛ شاید غیر ممکن باشد بنابراین برای اینکار ابتدا بایستی بخشهایی که نوشته شده است مطالعه و بررسی شود و حتی  کامنتها و اصلاحات احتمالی استاد راهنما نیز مورد واکاوی و بررسی دقیق قرار بگیرد بعد از بررسی دقیق شرایط فعلی پایان نامه شما؛ اقدامات لازم جهت اصلاح و تکمیل کار، انجام می شود.
پس نگران نباشید؛ ما کار شما را در هر مرحله و کیفیتی که باشد از شما قبول می کنیم و با بهترین کیفیت تحویل می دهیم فقط اجازه بدهید اظهار نظر در مورد قیمت پایان نامه؛ به بعد از مطالعه و بررسی دقیق کار موکول شود و مطمئن باشید که تعیین قیمت منطقی و منصفانه خواهد بود.

هزینه استخراج مقاله از پایان نامه مدیریت بازرگانی

دانشجویانی که رساله شان را نوشته و تکمیل کرده اند ولی فرصت استخراج مقاله از آن را ندارند؛ می توانند براحتی این خدمات را از مجتمع ایران داکیومنت بخواهند. این کار در این مرکز بسیار سریع و با قیمت منطقی و متناسبی انجام می پذیرد. ما برای این کار ابتدا کل رساله را بدقت مطالعه کرده و سپس اقدام به استخراج مقاله می کنیم چنانچه در فرایند نگارش مقاله ؛ نیاز به استفاده از منابع دیگری هم ضروری تلقی شود با رعایت ضوابط این کار؛ از منابع دیگری هم استفاده می شود تا ماحصل کار کاملا استاندارد و مطلوب باشد.

هزینه استخراج مقاله از رساله مدیریت بازرگانی بین ۳۵۰ تا ۸۰۰ هزار تومان می باشد. اصلاحات و تغییرات احتمالی نیز برعهده مجتمع است.

بهترین موسسه انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی

قبل از بررسی قیمت، سوابق کاری و … بهتره بدانید یکی از مهمترین عوامل اخذ تصمیم صحیح و انتخاب یک موسسه مناسب جهت انجام پایان نامه تان، میزان صداقت آن مرکز با شماست. اغلب قریب به اتفاق موسساتی که ادعای انجام پایان نامه های دانشجویی را دارند، صرفا به دنبال سودجویی و کسب درآمد هستند و تعهد و التزام اخلاقی نسبت به وظایفی که بایستی در خصوص کار دانشجو داشته باشند را ندارند. دوستان عزیز؛ تشخیص اینکه چه کسی با شما صادق هست کار دشواری نیست؛ شما با یک تماس تلفنی کوتاه و گفتگوی دوستانه به راحتی میزان دلسوزی و صداقت را در کلام طرف مقابلتان تشخیص دهید.

پیشنهاد و انتخاب موضوع برای پایان نامه مدیریت بازرگانی کارشناسی ارشد و دکترا

انتخاب موضوع یکی از مهمترین و دقیق ترین مراحل مقدماتی برای نگارش پایان نامه رشته مدیریت بازرگانی می باشد. برای اینکه یک موضوع دقیق و مناسب برای پایان نامه انتخاب شود بایستی دانش وسیع و مناسبی را در خصوص موضوعات و سرفصلهای روز و جدید داشته باشید و از طرف دیگر زمان مناسبی را برای بررسی همه جوانب کار؛ در نظر بگیرید.

از شما دعوت می کنیم چنانچه در انتخاب موضوع پایان نامه تان دچار مشکل و تردید هستید؛ از پیشنهادات و ایده های ما بهره مند شوید. سالها تجربه ما در زمینه نگارش پایان نامه رشته مدیریت بازرگانی؛ می تواند کمک شایان و قابل توجهی به شما بکند و مطمئن باشید موفقیت بدون استفاده از تجربه مشاورین معتبر دست یافتنی نیست

آموزش و پشتیبانی پایان نامه های مدیریت بازرگانی

پشتیبانی ما از دانشجویان عزیز، با اولین تماس شروع شده و تا جلسه دفاع؛ ادامه خواهد داشت. ما بدون وقفه و بدون تعطیلی؛ پاسخگوی شما هستیم
اقدامات این مرکز شامل انتخاب موضوع مناسب برای دانشجو، تعیین مقاله بیس، نگارش دقیق پروپوزال، نگارش کامل فصلهای پایان نامه (با شرط تایید استاد راهنما و مشاور)، اعمال و انجام دقیق نظرات استاد راهنما و مشاور بطوریکه تمام فصلهای پایان نامه مورد تایید قرار بگیرد، تهیه فایل پاورپوینت جهت ارائه در جلسه دفاع، آموزش و رفع ابهامات و سوالات شما و … هست.

در واقع با اولین تماس با شرکت؛ خودتان را از دغدغه های پیش رو؛ فارغ کنید

همچنین یکی از جذابیتهای مجتمع «ایران داکیومنت» برای دانشجویان عزیز؛ اقدامات ویژه آموزشی این مجموعه است زیرا ما سعی می کنیم خود دانشجو هم مرحله به مرحله با پیشرفت کار؛ پیشرفت کند که البته این مساله؛ اشتیاق و پشتکار خود دانشجو را هم می طلبد. در این راستا انتقال اطلاعات و تبادل نظر با دانشجویان بطرز باورنکردنی تاثیر گذار است و نتیجه اش آگاهی و پیشرفت هرچه بهتر دانشجو در مورد کار پایان نامه اش می شود. همین پیشرفت باعث تسلط کامل شما بر پایان نامه و در نهایت درخشش بی نظیر شمادر جلسه دفاع خواهد بود.

برای دریافت “مشاوره کامل” در زمینه نگارش پایان نامه مدیریت، لطفا فرم زیر را تکمیل کنید:

شماره های تماس فوری
۰۹۱۰۱۵۰۲۲۳۹ – ۰۹۱۰۳۴۳۴۴۸۲
آدرس ایمیل:
irandocument@yahoo.com

یک توصیه مهم به دانشجویان عزیز مدیریت بازرگانی

دوستان عزیز؛ ما در انجام بیش از ۴۰۰ پایان نامه ارشد و دکترای مدیریت بازرگانی بصورت شبانه روزی در کنار دانشجویان عزیز میهن مان بوده ایم لیکن توصیه اول شرکت ایران داکیومنت به عزیزان دانشجو همیشه این بوده است که حتی المقدور خودتان شخصا انجام کل مراحل نگارش پایان نامه تان را برعهده بگیرید اما اگر وقت این کار را ندارید یا  به هر دلیلی روند پایان نامه شما مسیر اشتباهی را طی کرده و نتایج نامناسبی از آن حاصل کردید؛ بهتر است دست نگهدارید. وظیفه نگارش پایان نامه تان را در هر مرحله ای که هست (حتی اگر زمان را از دست داده و وقت زیادی ندارید) به کارشناسان متخصص و کارآمد «شرکت ایران داکیومنت» بسپارید. محققین و اساتید ما با توجه به تجارب بدست آمده پایان نامه شما را به مسیر صحیح خود بازگردانده و موفقیت شما را تضمین میکنند.