انجام پایان نامه مدیریت دولتی۱۳۹۹/۳/۷ ،۲۰:۴۸:۲۵ +۰۰:۰۰

مشاوره تضمینی پایان نامه مدیریت دولتی (ارشد و دکترا)

انجام تخصصی پایان نامه گرایشهای مختلف مدیریت دولتی شامل بازاریابی بین المللی، بودجه و مالیه عمومی، تشکیلات و روشها، توسعه منابع انسانی، رفتار سازمانی، طراحی سازمانهای دولتی، مدیریت تحول،  سیستمهای اطلاعاتی، نیروی انسانی و … با تضمین کیفیت بی نظیر (خط ۰۹۱۰۳۴۳۴۴۸۲ اکنون پاسخگوی شماست)

ارائه راهکارهای سرنوشت ساز در زمینه آموزش، مشاوره، اصلاح، تحلیل، ارزیابی و نگارش پایان نامه های مدیریت بازرگانی
انتخاب موضوع پایان نامه مدیریت بازرگانی | تعیین مقاله بیس | نگارش تضمینی پروپوزال | مشاوره نگارش کامل پایان نامه | آموزش و پشتیبانی کامل

شرکت ایران داکیومنت یکی از معدود  مراکز معتبر ارائه خدمات پژوهشی رشته مدیریت دولتی در سطح کشور می باشد.
این مجموعه در انجام هزاران پایان نامه ارشد و دکترا، بصورت شبانه روزی در کنار دانشجویان عزیز میهن مان بوده است هرچند همواره توصیه اول ما به عزیزان دانشجو این بوده که حتی المقدور خودشان به تنهایی پروژه پایان نامه شان را انجام بدهند.
اما اگر به هر دلیلی به تنهایی وقت انجام پایان نامه تان را ندارید و این احتمال وجود دارد که بدلیل تاخیر در این کار؛ دچار مشکل شوید؛ حتما و فورا با ما تماس بگیرید

کارگروه تخصصی مدیریت دولتی فعالیت خودش را از سال ۱۳۸۹در شرکت ایران داکیومنت آغاز کرده است. ما در این کارگروه طی جلسات مشاوره تخصصی (تلفنی یا حضوری) به شما کمک میکنیم تا یک پایان نامه با کیفیت و مطمئنی را ارائه کنید. پشتیبانی کارگروه مدیریت دولتی با اولین تماس آغاز و تا برگزاری جلسه دفاع  از پایان نامه ادامه می یابد؛ البته موفقیت کامل در این مسیر نیازمند تلاش و همت خودتان نیز هست که در همین راستا برای شما مسیر روشن و هدفمندی را ترسیم خواهیم کرد.

هزینه نگارش پایان نامه مدیریت دولتی

هزینه نگارش پروپوزال کارشناسی ارشد مدیریت دولتی

معمولا هزینه ای که بابت نگارش پروپوزال کارشناسی ارشد رشته مدیریت دولتی تعیین می گردد بصورت تقریبی بین ۳۷۰ تا ۴۵۰ تومن می باشد. این مبلغ شامل نگارش پروپوزال و پشتیبانی کامل تا تصویب نهایی آن می باشد و انجام تمام تغییرات و اصلاحات احتمالی که اساتید محترم  راهنما تعیین می کنند برعهده پژوهشگران این مجتمع می باشد.

البته اگر شما برای پایان نامه تان موضوعی انتخاب کرده اید؛ برای تعیین قیمت پروپوزال یا پایان نامه تان بهتر است ابتدا موضوع مورد بررسی قرار بگیرد.

هزینه نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت دولتی

گرایش مدیریت دولتی یکی از زیرشاخه های رشته محبوب مدیریت است که در ایران زمینه فعالیت مناسبی هم دارد. اظهار نظر در خصوص هزینه انجام پایان نامه این گرایش بستگی زیادی به موضوع انتخاب شده دارد اما در مجموع اگر بخواهیم کار با کیفیت عالی و بی نقص انجام شود بایستی برای صفر تا صد آن چیزی حدود ۲۱۰۰تومان الی ۲۸۵۰ تومان در نظر بگیرید. البته ناگفته نماند ممکن است قیمت دقیق پایان نامه با توجه به عوامل مختلف، متفاوت باشد.

مبلغ ذکر شده برای انجام صفر تا صد پایان نامه مدیریت دولتی شامل انتخاب موضوع؛ تعیین مقاله بیس؛ تدوین پروپوزال؛ نگارش فصلهای پایان نامه؛ اعمال تغییرات و اصلاحات مد نظر اساتید محترم راهنما (تا تایید نهایی)  به همراه آموزش و پشتیبانی کامل تا جلسه دفاع می باشد.

باعث افتخار است که اعلام کنیم در این گرایش از مدیریت؛ در چارچوب تعهداتی که داریم ما کسب حداکثر نمره را تضمین می کنیم

هزینه نگارش پروپوزال دکترای مدیریت دولتی

همانطور که می دانیم اهمیت و حساسیت پروپوزال دکترا به مراتب بیشتر از پروپوزال مقطع کارشناسی ارشد است بهمین دلیل معمولا هزینه نگارش پروپوزال دکترا بین ۹۰۰ تا ۱۸۰۰ قیمت گذاری می شود و این تفاوت قیمت به عوامل متعددی از جمله عنوان رساله، نوع کار و … بستگی دارد.

پژوهشگرهای کارگروه مدیریت دولتی، در نگارش پروپوزال دکترا بسیار دقیق عمل می کنند چراکه درج هر مطلب نسنجیده، ممکن هست که انجام اصل رساله را با مشکلات و چالشهای زیادی مواجه کند. ما توصیه می کنیم حتی اگر قصد دارید فصلهای پایان نامه تان را خودتان انجام بدهید، بهتر است برای انجام پروپوزال حتما از مشاورین با تجربه ما مشورت بگیرید.

هزینه نگارش رساله دکترای مدیریت دولتی

بر کسی پوشیده نیست  که نگارش رساله دکترا چیزی بسیار فراتر از جستجوی منبع و گردآوری مطالب و ماده و قوانین تکراری و کلیشه ای است. نگارش رساله دکترا یک کار پژوهشی کامل است و برای موفقیت در آن بایستی وقت کافی در نظر گرفته شود و ضمنا نگارنده رساله دکترا بایستی تخصص؛ تعهد و تجربه بسیار بالایی داشته باشد.

قیمت تدوین رساله های دکترا عموما در شرکت ایران داکیومنت بین ۷ تا ۹ میلیون تومان قیمت گذاری می شوند و نتیجه کار معمولا می تواند نظر سخت گیرترین اساتید راهنما و مشاور را جلب کند.

این مبلغ شامل جستجوی کامل منابع معتبر؛ نگارش جامع و کامل فصلهای رساله با اصلاحات یا تغییرات مد نظر اساتید راهنما (تا تایید نهایی) و آموزش و پشتیبانی کامل تا جلسه دفاع می باشد. در ضمن اگر دانشجو پروپوزال یا حتی موضوع هم نداشته باشد؛ پیشنهاد موضوعات ناب و تدوین پروپوزال را نیز ما بدون دریافت هزینه اضافی؛ برعهده می گیریم.

ضمنا ما با توجه به ظرفیتهایی که در اختیار داریم؛ کسب حداکثر نمره را تضمین می کنیم.

اصلاح، تغییر و تکمیل پایان نامه های مدیریت دولتی

بسیاری از دانشجویان عزیز رشته مدیریت دولتی ممکن است تمایل داشته باشند یک بخشی از پایان نامه را به شرکت ایران داکیومنت محول کنند و یا حتی فقط اصلاحات و تغییراتی که استاد راهنما بر روی کارشان اعمال کرده را از ما بخواهند. برخلاف بسیاری از موسسات؛ در ایران داکیومنت، تکمیل یا اصلاح کارهای ناقص نیز پذیرفته می شود و پایان نامه دانشجو در هر مرحله ای که باشد و یا هر نقصی که داشته باشد توسط اساتید ما مورد بازنگری، اصلاح و تکمیل قرار می گیرد البته ترجیح ما همیشه این است که هر پروژه را از فاز صفر شروع کنیم و از ابتدا با بالاترن سطح کیفیت انجام بدهیم.

برای تعیین هزینه این خدمات ابتدا بایستی بخشهایی که نوشته شده است مطالعه و بررسی شود و ضمنا  کامنتها و اصلاحات احتمالی مد نظر استاد راهنما (در صورتی که اظهار نظر کرده اند) نیز مورد بررسی دقیق قرار بگیرد بعد از بررسی دقیق شرایط فعلی پایان نامه شما؛ اقدامات لازم جهت اصلاح و تکمیل کار، انجام می شود.

بنابراین اگر پایان نامه شما نقص دارد اجازه بدهید اظهار نظر در مورد قیمت پایان نامه؛ به بعد از مطالعه و بررسی دقیق کار موکول شود و مطمئن باشید که تعیین قیمت منطقی و منصفانه خواهد بود.

هزینه استخراج مقاله از پایان نامه مدیریت دولتی

دانشجویانی که رساله شان را نوشته و تکمیل کرده اند ولی فرصت استخراج مقاله از آن را ندارند؛ می توانند براحتی این خدمات را از دپارتمان تخصصی مدیریت دولتی بخواهند. این کار در ایران داکیومنت بسیار سریع و با قیمت منطقی و متناسبی انجام می پذیرد. همچنین اگر برای نگارش مقاله؛ نیاز به استفاده از منابع دیگری هم باشد با رعایت ضوابط این کار؛ از منابع دیگری هم استفاده می شود تا نتیجه کار کاملا استاندارد و مطلوب باشد.

هزینه استخراج مقاله از رساله مدیریت دولتی بین ۳۵۰ تا ۸۰۰ هزار تومان می باشد. پس از نگارش مقاله اصلاحات و تغییرات احتمالی نیز برعهده این مجتمع است.

شرکت ایران داکیومنت، برترین مرکز نگارش پایان نامه های رشته مدیریت دولتی در کشور است

پس از سالها فعالیت ایران داکیومنت در نگارش انواع پایان نامه های تخصصی رشته مدیریت؛ امروز ما نگارش پایان نامه های تمام  حوزه های مدیریت دولتی را با برترین کیفیت تضمین می کنیم
علاوه بر کیفیت و سطح علمی پایان نامه، مهم است که کار شما طبق زمان بندی دقیق و در موعد مقرر انجام گیرد. با توجه به محدودیت زمانی اغلب دانشجویان عزیز؛ تاخیر در روند اجرا یا تحویل میتواند مانع مهمی در موفقیت شما باشد.

پیشنهاد و انتخاب موضوع برای پایان نامه مدیریت دولتی کارشناسی ارشد و دکترا

اگر هنوز برای پایان نامه خودتان موضوعی انتخاب نکرده اید باید در نظر داشته باشید که انتخاب موضوع برای پایان  نامه مدیریت دولتی بسیار حائز اهمیت است و نقش مهمی را در موفقیت شما ایفا می کند برای اینکه بتوانید یک موضوع دقیق و مناسب برای پایان نامه تان انتخاب کنید باید دانش وسیعی در خصوص سرفصلها و موضوعات روز و جدید مدیریت دولتی داشته باشید که اکثر دانشجویان فاقد این دانش و تجربه هستند.

موضوع پایان نامه رشته مدیریت دولتی بایستی غیر تکراری، جدید، دارای اهمیت پژوهشی، قابل بررسی و دارای منابع معتبر باشد.

آموزش و پشتیبانی پایان نامه های مدیریت دولتی

پشتیبانی ما از دانشجویان عزیز، دائمی، بدون تعطیلی و بدون وقفه می باشد
اقدامات شرکت ایران داکیومنت در انجام پایان نامه های مدیریت دولتی شامل انتخاب موضوع مناسب برای دانشجو، تعیین مقاله بیس، نگارش دقیق پروپوزال، آموزش و نگارش کامل فصلهای پایان نامه (با شرط تایید استاد راهنما و مشاور)، اعمال و انجام دقیق نظرات استاد راهنما و مشاور بطوریکه تمام فصلهای پایان نامه مورد تایید قرار بگیرد، تهیه فایل پاورپوینت جهت ارائه در جلسه دفاع، آموزش و رفع ابهامات و سوالات شما و … هست.

همچنین یکی از تعهدات مجتمع «ایران داکیومنت» برای دانشجویان عزیز؛ پشتیبانی کامل این مجموعه است زیرا ما سعی می کنیم خود دانشجو هم مرحله به مرحله با پیشرفت کار؛ پیشرفت کند که البته این مساله؛ اشتیاق و پشتکار خود دانشجو را هم می طلبد. در این راستا انتقال اطلاعات و تبادل نظر با دانشجویان بطرز باورنکردنی تاثیر گذار است و نتیجه اش آگاهی و پیشرفت هرچه بهتر دانشجو در مورد کار پایان نامه اش می شود. همین پیشرفت باعث تسلط کامل شما بر پایان نامه و در نهایت درخشش بی نظیر شمادر جلسه دفاع خواهد بود.

برای دریافت “مشاوره کامل” در زمینه نگارش پایان نامه مدیریت دولتی، لطفا فرم زیر را تکمیل کنید:

شماره های تماس فوری
۰۹۱۰۱۵۰۲۲۳۹ – ۰۹۱۰۳۴۳۴۴۸۲
آدرس ایمیل:
irandocument@yahoo.com

یک توصیه مهم به دانشجویان عزیز مدیریت دولتی

دوستان عزیز؛ ما در انجام بیش از ۴۵۰ پایان نامه ارشد و دکترای مدیریت دولتی بصورت شبانه روزی و بدون  تعطیلی یا استراحت در کنار دانشجویان عزیز میهن مان بوده ایم اما توصیه همیشگی شرکت ایران داکیومنت به عزیزان دانشجو همواره این بوده است که حتی المقدور خودتان شخصا انجام کل مراحل نگارش پایان نامه تان را برعهده بگیرید اما اگر وقت این کار را ندارید یا  به هر دلیلی روند پایان نامه شما مسیر اشتباهی را طی کرده و نتایج نامناسبی از آن حاصل کردید؛ بهتر است دست نگهدارید. وظیفه نگارش پایان نامه تان را در هر مرحله ای که هست (حتی اگر زمان را از دست داده و وقت زیادی ندارید) به کارشناسان متخصص و کارآمد «شرکت ایران داکیومنت» بسپارید. محققین و اساتید ما با توجه به تجارب بدست آمده پایان نامه شما را به مسیر صحیح خود بازگردانده و موفقیت شما را تضمین میکنند.