انجام پایان نامه و رساله مدیریت مالی۱۳۹۹/۳/۷ ،۲۱:۴۹:۴۲ +۰۰:۰۰

مشاوره تضمینی پایان نامه مدیریت مالی (ارشد و دکترا)

دپارتمان تخصصی مدیریت مالی مجتمع آموزشی پژوهشی ایران داکیومنت – مرکز تخصصی تحصیلات تکمیلی (خط ۰۹۱۰۳۴۳۴۴۸۲ اکنون پاسخگوی شماست)

ارائه راهکارهای سرنوشت ساز در زمینه آموزش، مشاوره، اصلاح، تحلیل، ارزیابی و نگارش پایان نامه های مدیریت مالی
انتخاب موضوع پایان نامه مدیریت مالی| تعیین مقاله بیس | نگارش تضمینی پروپوزال | مشاوره نگارش کامل پایان نامه | آموزش و پشتیبانی کامل

آموزش، مشاوره و  نگارش پایان نامه مدیریت مالی یکی از گرایشهای اصلی شرکت ایران داکیومنت است. اگر در نگارش پایان نامه تان؛ مسیر نادرستی را طی کرده و نتایج نامطلوبی حاصل کرده اید؛ نگران نباشید. ادامه روند پایان نامه تان را در هر مرحله ای که هست (حتی اگر زمان را از دست داده و وقت زیادی ندارید) به کارشناسان متخصص و کارآمد شرکت ما واگذار کنید.

درباره کارگروه تخصصی مدیریت مالی

کارگروه مدیریت مالی از زیرشاخه های مجتمع آموزشی پژوهشی ایران داکیومنت است و محققین این گروه جزو بهترین تیم پژوهشگران این رشته تخصصی در سطح کشور هستند. این تنها اعتقاد ما نیست بلکه تمام دانشجویان رشته مدیریت مالی که از خدمات این کارگروه استفاده کرده اند بر این باورند. صدها پایان نامه موفقی که در این رشته به سرانجام رسیده است؛ موید تخصص و تجربه این کارگروه است.

هزینه نگارش پایان نامه مدیریت مالی

هزینه نگارش پروپوزال کارشناسی ارشد رشته مدیریت مالی

بی شک گردآوری پروپوزال یکی از اصلی ترین مراحل مقدماتی نگارش پایان نامه مدیریت مالی است درواقع فرم پروپوزال بدلیل اینکه نمایانگر شمای کلی پایان نامه بوده و اهداف، روشها، منابع، دیدگاهها، بیان مساله، سوالات تحقیق و … را تبیین می کند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و اساتید راهنما نیز حساسیت ویژه برای آن از خودشان نشان می دهند.

معمولا هزینه ای که بابت نگارش پروپوزال کارشناسی ارشد رشته مدیریت مالی تعیین می گردد بین ۳۵۰ تا ۳۹۵ تومن می باشد. این مبلغ شامل پشتیبانی کامل تا تصویب نهایی پروپوزال می باشد و انجام تمام تغییرات و اصلاحات احتمالی که اساتید راهنما تعیین می کنند برعهده مجتمع می باشد.

هزینه نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد رشته مدیریت مالی

گرایش مدیریت مالی یکی از زیر شاخه های رشته مدیریت است که چه در داخل و چه در خارج از ایران بسیار ارزشمند و محبوب است. این  رشته جای کار بسیار زیادی دارد و اظهار نظر در خصوص هزینه انجام پایان نامه این گرایش بستگی زیادی به موضوع انتخابی دارد اما در مجموع اگر بخواهیم کار با کیفیت عالی و بی نقص انجام شود بایستی برای صفر تا صد آن چیزی حدود ۲۲۰۰  تومان الی ۲۸۵۰ تومان در نظر بگیرید. البته ناگفته نماند ممکن است قیمت دقیق پایان نامه شما اندکی کمتر یا بیشتر از این مبالغ شود.

مبلغ ذکر شده برای مشاوره کامل پایان نامه مدیریت مالی شامل انتخاب موضوع؛ تعیین مقاله بیس؛، تدوین پروپوزال؛ نگارش فصلهای پایان نامه؛ اعمال تغییرات و اصلاحات مد نظر اساتید محترم راهنما (تا تایید نهایی)  به همراه آموزش و پشتیبانی کامل تا جلسه دفاع می باشد.

باعث افتخار است که اعلام کنیم در رشته مدیریت مالی و در چارچوب تعهداتی که داریم ما کسب حداکثر نمره را تضمین می کنیم

هزینه نگارش پروپوزال رشته مدیریت مالی مقطع دکترا:

پروپوزال رشته مدیریت مالی در مقطع دکترا خود یک کار پژوهشی سنگین و حساس است شاید بتوان از نظر سطح پژوهشی آن را با پایان نامه کارشناسی ارشد مقایسه کرد معمولا هزینه نگارش پروپوزال دکترا بین ۹۰۰ تا ۱۸۰۰ قیمت گذاری می شود و این تفاوت قیمت به عنوان رساله، نوع کار و عوامل متعدد دیگری بستگی دارد.

پژوهشگرهای شرکت ایران داکیومنت، در نگارش پروپوزال دکترا بسیار دقیق عمل می کنند چراکه بی دقتی در این کار ممکن است دانشجو را با چالشهایی مواجه کند ما توصیه می کنیم حتی اگر قصد دارید فصلهای پایان نامه تان را خودتان انجام بدهید، بهتر است برای انجام پروپوزال حتما از مشاورین با تجربه ما مشورت بگیرید.

هزینه نگارش رساله دکترای مدیریت مالی

نگارش رساله دکترای مدیریت مالی، تخصص، تعهد و تجربه بسیار بالایی را می طلبد و انجام آن اصلا در صلاحیت پژوهشگران کم تجربه یا مبتدی نیست قیمت تدوین رساله های دکترا عموما در شرکت ایران داکیومنت بین ۸ تا ۱۰ میلیون تومان قیمت گذاری می شوند و نتیجه کار معمولا می تواند نظر سخت گیرترین اساتید راهنما و مشاور را جلب کند.

این مبلغ شامل جستجو و دانلود انبوه منابع؛ نگارش جامع و کامل فصلهای رساله با اصلاحات یا تغییرات مد نظر اساتید راهنما (تا تایید نهایی) و آموزش و پشتیبانی کامل تا جلسه دفاع می باشد. در ضمن اگر دانشجو پروپوزال یا حتی موضوع هم نداشته باشد؛ پیشنهاد موضوعات ناب و تدوین پروپوزال را نیز ما بدون دریافت هزینه اضافی؛ برعهده می گیریم.

ضمنا اگر تخصص و تجربه ای که ما در زمینه نگارش رساله مدیریت الی اندوخته ایم با همت و تلاش خود دانشجو ترکیب شود؛ می توانیم کسب حداکثر نمره را ضمانت می کنیم

هزینه اصلاح، تکمیل و تقویت پایان نامه های ناقص رشته مدیریت مالی

برخلاف بسیاری از موسسات؛ در شرکت ایران داکیومنت، تکمیل یا اصلاح کارهای ناقص دانشجویان نیز پذیرفته می شود درواقع پایان نامه شما در هر مرحله ای که باشد و یا هر نقصی که داشته باشد توسط اساتید ما مورد بازنگری، اصلاح و تکمیل قرار می گیرد و با بالاترین سطح کیفیت تقدیم شما خواهد شد.

اما برای تعیین هزینه این خدمات ابتدا بایستی بخشهایی که نوشته شده است مورد مطالعه و بررسی قرار بگیرد بنابراین اگر پایان نامه شما ناقص است؛ اجازه بدهید اظهار نظر در مورد قیمت تکمیل آن به بعد از مطالعه و بررسی دقیق کار موکول شود و مطمئن باشید که یک قیمت منطقی و منصفانه تعیین خواهد شد.

هزینه استخراج مقاله از رساله مدیریت مالی

دانشجویانی که رساله شان را نوشته و تکمیل کرده اند ولی فرصت استخراج مقاله از آن را ندارند؛ می توانند براحتی این خدمات را از پژوهشگران دپارتمان مدیریت مالی بخواهند. این کار در شرکت ایران داکیومنت بسیار سریع و با قیمت منطقی و متناسبی انجام می پذیرد. اگر برای نگارش مقاله؛ نیاز به استفاده از منابع دیگری هم باشد با رعایت ضوابط این کار؛ از منابع دیگری هم استفاده می شود تا نتیجه کار کاملا استاندارد و مطلوب باشد.

بهترین مرکز نگارش و تدوین پروپوزال و پایان نامه های مدیریت مالی در کشور

تیم پژوهشگران مدیریت مالی این شرکت از بهترین اساتید و محققین سطح کشور انتخاب شده اند و بهترین پایان نامه های این مجموعه ، نتیجه عملکرد این گروه تخصصی است. وقتی پایان نامه ای که توسط این تیم کهنه کار به مرحله دفاع از پایان نامه اش می رسد را با دانشجویان هم رده خود قیاس کنید به حقیقت این ماجرا پی خواهید برد. بله در مشورت با اساتید رشته مدیریت مالی، به دانشجویان اثبات می شود که پایان نامه این رشته چقدر می تواند عمیق و پرمحتوا باشد بنابراین طبق نظر دانشجویان عزیز این رشته و اساتید محترم راهنما؛ کارگروه مدیریت مالی  شرکت «ایران داکیومنت» بهترین تیم مشاوره و انجام پایان نامه مدیریت مالی در کشور است.

ارائه راهکارهایی سرنوشت ساز در زمینه آموزش، مشاوره، اصلاح، ارزیابی و نگارش کامل پایان نامه مدیریت مالی

پیشنهاد و انتخاب موضوع برای پایان نامه مدیریت مالی کارشناسی ارشد و دکترا

بر خلاف تصویر اغلب دانشجویان عزیز این رشته؛ انتخاب عنوان مناسب برای پایان نامه (چه ارشد و چه دکترا) ؛ مهمترین ترین نقش را برای موفقیت و تسریع کار ایفا می کند و جهت انتخاب یک موضوع دقیق و مناسب باید وسعت دانش خوبی را در خصوص مباحث روز و جدید داشته باشید و از طرف دیگر وقت و زمان مناسبی را برای بررسی همه جوانب کار؛ در نظر بگیرید.
موضوع پایان نامه نه باید به قدری سخت و دشوار باشد که دانشجو را در انجام آن دچار مشکلات مهمی بشود و نه خیلی سطحی و ساده باشد که هیچ ارزش علمی نداشته باشد همچنین موضوع انتخابی نباید تکراری باشد.

در این مرکز؛ به دانشجویانی که در جستجوی یک موضوع مناسبی برای پایان نامه شان هستند؛ بهترین پیشنهادات ارائه می شود تا با هیچکدام از معضلات ذکر شد مواجه نشوند.

آموزش و پشتیبانی پایان نامه های مدیریت مالی

پشتیبانی ما از دانشجویان عزیز، با اولین تماس شروع شده و تا جلسه دفاع؛ ادامه خواهد داشت. ما بدون وقفه و بدون تعطیلی؛ پاسخگوی شما هستیم
اقدامات این مرکز شامل انتخاب موضوع مناسب برای دانشجو، تعیین مقاله بیس، نگارش دقیق پروپوزال، نگارش کامل فصلهای پایان نامه (با شرط تایید استاد راهنما و مشاور)، اعمال و انجام دقیق نظرات استاد راهنما و مشاور بطوریکه تمام فصلهای پایان نامه مورد تایید قرار بگیرد، تهیه فایل پاورپوینت جهت ارائه در جلسه دفاع، آموزش و رفع ابهامات و سوالات شما و … هست.

همچنین یکی از نقاط قوت مجتمع «ایران داکیومنت» برای دانشجویان عزیز مدیریت مالی؛ پشتیبانی ویژه آموزشی این مجموعه است زیرا ما سعی می کنیم خود دانشجو هم مرحله به مرحله با پیشرفت کار؛ پیشرفت کند که البته این مساله؛ اشتیاق و پشتکار خود دانشجو را هم می طلبد. در این راستا انتقال اطلاعات و تبادل نظر با دانشجویان بطرز باورنکردنی تاثیر گذار است و نتیجه اش آگاهی و پیشرفت هرچه بهتر دانشجو در مورد کار پایان نامه اش می شود. همین پیشرفت باعث تسلط کامل شما بر پایان نامه و در نهایت درخشش بی نظیر شمادر جلسه دفاع خواهد بود.

برای دریافت “مشاوره کامل” در زمینه نگارش پایان نامه مدیریت مالی، لطفا فرم زیر را تکمیل کنید:

شماره های تماس فوری
۰۹۱۰۱۵۰۲۲۳۹ – ۰۹۱۰۳۴۳۴۴۸۲
آدرس ایمیل:
irandocument@yahoo.com

یک توصیه مهم به دانشجویان عزیز مدیریت مالی

دوستان عزیز؛ ما در انجام بیش از ۳۵۰ پایان نامه ارشد و دکترای مدیریت مالی بصورت شبانه روزی در کنار دانشجویان عزیز کشورمان بوده ایم لیکن توصیه اول شرکت ایران داکیومنت به عزیزان دانشجو همیشه این بوده است که حتی المقدور خودتان شخصا انجام کل مراحل نگارش پایان نامه تان را برعهده بگیرید اما اگر وقت این کار را ندارید یا  به هر دلیلی روند پایان نامه شما مسیر اشتباهی را طی کرده و نتایج نامناسبی از آن حاصل کردید؛ بهتر است دست نگهدارید. وظیفه نگارش پایان نامه تان را در هر مرحله ای که هست (حتی اگر زمان را از دست داده و وقت زیادی ندارید) به کارشناسان متخصص و کارآمد «شرکت ایران داکیومنت» بسپارید. محققین و اساتید ما با توجه به تجارب بدست آمده پایان نامه شما را به مسیر صحیح خود بازگردانده و موفقیت شما را تضمین میکنند.