ترجمه مقاله حسابداری2022-02-14T13:08:47+00:00

ترجمه مقاله حسابداری

کارگروه تخصصی حسابداری مجتمع آموزشی پژوهشی ایران داکیومنت – مرکز تخصصی ترجمه مقالات حسابداری (خط ۰۹۱۰۳۴۳۴۴۸۲ اکنون پاسخگوی شماست)

ارائه خدمات سرنوشت ساز در زمینه ترجمه، تالیف، اصلاح، خلاصه نویسی و تولید محتوای حسابداری و حسابرسی

انتخاب موضوع مقاله حسابداری| ترجمه مقاله حسابداری و حسابرسی | ویراستاری تضمینی | 

انجام ترجمه دانشجویی

قابل توجه دانشجویان رشته حسابداری؛
اگر برای ترجمه مقاله تان هنوز اقدامی نکرده اید؛ نگران نباشید. چراکه در شرکت ایران داکیومنت یک تیم متخصص متشکل از پژوهشگران برجسته حسابداری و حسابرسی؛ راه حلهای ویژه و مطمئنی را برای شما در نظر دارند. اقداماتی که در کمترین زمان شما را به نتیجه مطلوب و تضمینی میرساند.
اطمینان ما نسبت به کیفیت کار، به قدری است که تضمین می کنیم موفقیت شما حتمی است.

درباره کارگروه تخصصی مشاوره پایان نامه حسابداری و حسابرسی

کارگروه حسابداری و حسابرسی شرکت ایران داکیومنت به عنوان یکی از تخصصی ترین مراکز مشاوره پایان نامه های این رشته در سطح کشور  بوده و تنها مرکزی است که پایان نامه های حسابداری را بصورت دقیق و با آموزش و پشتیبانی کامل انجام می دهد، این مرکز با ارائه خدمات  مشاوره به هزاران دانشجوی رشته حسابداری؛ نقش مهمی را در موفقیت و فارغ التحصیلی دانشجویان داشته است.

بنابراین توجه داشته باشید که پایان نامه شما در هر مرحله ای که باشد و با هر بودجه منطقی که در نظر داشته باشید؛ می توانید از یکی از انواع خدمات مشاوره ما بهره مند شوید و به سادگی از پایان نامه تان دفاع کنید.

هزینه نگارش و انجام پروپوزال و بخشهای مختلف پایان نامه حسابداری

هزینه نگارش پروپوزال کارشناسی ارشد حسابداری و حسابرسی

نوشتن پروپوزال از مهمترین مراحل مقدماتی پایان نامه حسابداری است و از اهمیت بسیار بالایی برخورار است چرا که پروپزال اصل و اساس کار را تشکیل می دهد و مراحل بعدی پایان نامه بایستی کاملا منطبق بر پروپوزال تصویب شده، نگارش شود بنابرایثن فرم پروپوزال اگرچه حجم زیادی ندارد و نهایتا بین ۱۵ تا ۲۰ صفحه (برای مقطع ارشد) است اما بدلیل اهمیتی که دارد؛، لازم است با نهایت  دقت تدوین شود.

معمولا هزینه ای که بابت نگارش پروپوزال کارشناسی ارشد رشته حسابداری یا حسابرسی تعیین می گردد بین ۳۵۰ تا ۳۹۰ تومن می باشد. این مبلغ شامل پشتیبانی کامل تا تصویب پروپوزال می باشد و انجام تمام تغییرات و اصلاحات احتمالی که اساتید راهنما تعیین می کنند برعهده این مجتمع می باشد.

هزینه نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد حسابداری

رشته حسابداری یکی از محبوب ترین رشته های مالی در جهان است که دامنه موضوعات گسترده ای دارد. اظهار نظر در خصوص هزینه انجام پایان نامه این رشته بستگی زیادی به موضوع انتخاب شده و روش تحقیق و حتی داده های مالی که قراراست استفاده شود؛ دارد اما در مجموع اگر بخواهیم کار با کیفقیت عالی و بینقص انجام شود بایستی برای صفر تا صد آن چیزی حدود ۱/۹۰۰/۰۰۰ تومان الی ۲/۸۰۰/۰۰۰ تومان در نظر بگیرید. البته ناگفته نماند ممکن است قیمت دقیق پایان نامه شما اندکی کمتر یا بیشتر از این مبالغ شود.

مبلغ ذکر شده برای انجام صفر تا صد پایان نامه حسابداری شامل انتخاب موضوع؛ انتخاب مقاله بیس؛ نگارش پروپوزال؛ تدوین کامل فصلهای پایان نامه؛ اعمال تغییرات و اصلاحات مد نظر اساتید محترم راهنما (تا تایید نهایی)  به همراه آموزش و پشتیبانی کامل تا جلسه دفاع می باشد.

ما در تمام این مسیر، بدون وقفه یا تعطیلی پشتیبان شما هستیم. مرحله به مرحله به شما آموزش می دهیم و آمادگی لازم جهت دفاع را در شما فراهم می کنیم.

هزینه نگارش پروپوزال دکترای حسابداری

دانشجویان عزیز مقطع دکترا بایستی توجه داشته باشند که نگارش پروپوزال رساله دکترا یک مرحله بسیار مهم و حساس است، اهمیت و حساسیت پروپوزال دکترا نسبت به پروپوزال مقطع کارشناسی ارشد به مراتب بیشتر است در مقطع دکترا ما باید یک دستاورد جدید، مدل یا الگوی نو وارد علوم حسابداری کنیم و طرح اولیه آن در پروپوزال بایستی تعیین شده باشد. معمولا هزینه نگارش پروپوزال دکترا بین ۹۰۰ تا ۱۸۰۰ قیمت گذاری می شود و این تفاوت قیمت به “عنوان رساله”، نوع کار و … بستگی دارد.

پژوهشگرهای شرکت ایران داکیومنت، در نگارش پروپوزال دکترا بسیار دقیق عمل می کنند چراکه هر گزافه گویی یا ادعای نسنجیده، ممکن هست که ادامه کار را با مشکلات و چالشهای بسیار زیادی مواجه کند. ما  به تمام دانشجویان مقطع دکترا توصیه می کنیم حتی اگر قصد دارید مراحل پایان نامه تان را خودتان انجام بدهید، بهتر است برای انجام پروپوزال حتما از مشاورین با تجربه ما مشورت بگیرید.

هزینه نگارش رساله دکترای حسابداری

ناگفته پیداست  که نگارش رساله دکترا چیزی بسیار فراتر از جستجوی منبع و گردآوری مطالب تکراری و کلیشه ای است. نگارش رساله دکترا یک کار پژوهشی کامل به معنای واقعی کلمه است که نیازمند تخصص؛ تعهد و تجربه بسیار بالایی می باشد.
رساله های دکترای حسابداری عموما در مجتمع ایران داکیومنت بین ۷ تا ۱۰ میلیون تومان قیمت گذاری می شوند و خروجی کار می تواند نظر سخت گیرترین اساتید راهنما و مشاور را جلب کند.

این مبلغ شامل نگارش جامع و کامل فصلهای رساله با اصلاحات یا تغییرات مد نظر اساتید راهنما (تا تایید نهایی) و آموزش و پشتیبانی کامل تا جلسه دفاع می باشد. در ضمن اگر دانشجو پروپوزال یا حتی موضوع هم نداشته باشد؛ پیشنهاد موضوعات ناب و تدوین پروپوزال را نیز ما بدون دریافت هزینه اضافی؛ برعهده می گیریم.

ضمنا ما با توجه به ظرفیتهایی که در اختیار داریم؛ کسب حداکثر نمره را تضمین می کنیم.

اصلاح، تغییر و تکمیل پایان نامه های حسابداری

برخلاف بسیاری از موسسات؛ در مجتمع ایران داکیومنت، تکمیل یا اصلاح کارهای ناقص حسابداری نیز پذیرفته می شود درواقع پایان نامه های حسابداری یا حسابرسی در هر مرحله ای که باشند و یا هر نقصی که داشته باشند توسط اساتید ما مورد بازنگری، اصلاح و تکمیل قرار می گیرد البته ترجیح ما همیشه این بوده که هر پروژه را از فاز صفر شروع کنیم و از ابتدا طبق بالاترین استانداردهای دانشگاههای کشور انجام بدهیم.

قیمت گذاری کارهای ناقص، قبل از بررسی همه جانبه کار؛ شاید غیر ممکن باشد بنابراین برای اینکار ابتدا بایستی بخشهایی که نوشته شده است مطالعه و بررسی شود و حتی  کامنتها و اصلاحات احتمالی استاد راهنما نیز مورد واکاوی و بررسی دقیق قرار بگیرد بعد از بررسی دقیق شرایط فعلی پایان نامه شما؛ اقدامات لازم جهت اصلاح و تکمیل کار، انجام می شود.
پس نگران نباشید؛ ما کار شما را در هر مرحله و کیفیتی که باشد از شما قبول می کنیم و با بهترین کیفیت تحویل می دهیم فقط اجازه بدهید اظهار نظر در مورد قیمت پایان نامه؛ به بعد از مطالعه و بررسی دقیق کار موکول شود و مطمئن باشید که تعیین قیمت منطقی و منصفانه خواهد بود.

هزینه استخراج مقاله از پایان نامه حسابداری

دانشجویانی که رساله شان را نوشته و تکمیل کرده اند ولی فرصت استخراج مقاله از آن را ندارند؛ می توانند براحتی این خدمات را از مجتمع ایران داکیومنت بخواهند. این کار در این مرکز بسیار سریع و با قیمت منطقی و متناسبی انجام می پذیرد. ما برای این کار ابتدا کل رساله را بدقت مطالعه کرده و سپس اقدام به استخراج مقاله می کنیم چنانچه در فرایند نگارش مقاله ؛ نیاز به استفاده از منابع دیگری هم ضروری تلقی شود با رعایت ضوابط این کار؛ از منابع دیگری هم استفاده می شود تا ماحصل کار کاملا استاندارد و مطلوب باشد.

هزینه استخراج مقاله از رساله روانشناسی بین ۳۵۰ تا ۸۰۰ هزار تومان می باشد. اصلاحات و تغییرات احتمالی نیز برعهده مجتمع است.

بهترین موسسه انجام پایان نامه حسابداری با کیفیت عالی

نگارش پایان نامه های حسابداری از حساسیت خاصی برخوردار است بنابراین باید برای نگارش پایان نامه این رشته؛ از یک مرکز متخصص و با تجربه استفاده کنید.
از نظر دانشجویان رشته حسابداری؛ مجتمع پژوهشی ایران داکیومنت بهترین مرکز ارائه خدمات مشاوره در زمینه نگارش پایان نامه های حسابداری است علت این اظهار نظر؛ این بوده که شرکت ایران داکیومنت؛ تاکید خاص و ویژه ای روی کیفیت کارها دارد اما کیفیت در اینجا به چه معناست؟

سالها تجربه ما در نگارش پایان نامه های مختلف حسابداری و حسابرسی، موجب شده تعریف درستی از «کیفیت مطلوب پایان نامه» داشته باشیم و از این تجارب در ارائه بهترین خدمات نهایت استفاده را ببریم.
استفاده از مطالب دقیق علمی و آکادمیک، انسجام محتوای پایان نامه و جلوگیری از گسیختگی مطالب آن، رعایت صحیح ذکر منابع، استفاده از منابع به روز و معتبر، دقت در رعایت علائم نگارشی و دستوری، و حتی در نظر گرفتن حجم مطالب و تعداد صفحات مناسب برای یک پایان نامه؛ همگی عواملی هستند که می توانند در کیفیت خوب کار شما تاثیر گذار باشند.

پیشنهاد و انتخاب موضوع برای پایان نامه حسابداری در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا

انتخاب موضوع اولین قدم اساسی برای نگارش پایان نامه رشته حسابداری است. برای اینکه یک موضوع دقیق و مناسب برای پایان نامه انتخاب شود بایستی دانش وسیع و مناسبی را در خصوص موضوعات و سرفصلهای روز و جدید این رشته داشته باشید و از طرف دیگر زمان مناسبی را برای بررسی همه جوانب کار؛ در نظر بگیرید.
اساسا انتخاب موضوع برای رشته های مالی؛ از حساسیت دو چندانی برخوردار است چرا که علاوه بر فاکتورهایی نظیر جدید بودن، تکراری نبودن و ضروری بودن موضوع، باید به مسائلی مانند نحوه تهیه دیتای لازم برای فصل چهارم رساله هم توجه کافی نمود.

بنابراین از شما دعوت می کنیم چنانچه در انتخاب موضوع پایان نامه تان دچار مشکل و تردید هستید؛ از پیشنهادات و ایده های ما بهره مند شوید. سالها تجربه ما در زمینه نگارش پایان نامه رشته حسابداری؛ می تواند کمک شایان و قابل توجهی به شما بکند و مطمئن باشید موفقیت بدون استفاده از تجربه مشاورین معتبر دست یافتنی نیست

آموزش و پشتیبانی پایان نامه های حسابداری

پشتیبانی ما از دانشجویان عزیز، با اولین تماس عزیزان شروع شده و تا لحظه دفاع از پایان نامه؛ ادامه خواهد داشت. ما بدون وقفه و بدون تعطیلی؛ هر لحظه پاسخگوی شما هستیم
اقدامات پژوهشگران این شرکت شامل انتخاب موضوع مناسب برای دانشجو، تعیین مقاله بیس، نگارش تخصصی پروپوزال، نگارش دقیق فصلهای پایان نامه، اعمال و انجام دقیق نظرات استاد راهنما و استاد مشاور بطوریکه تمام فصلهای پایان نامه مورد تایید قرار بگیرد، با آموزش و پشتیبانی کامل می باشد.
در واقع با اولین تماس با شرکت؛ خودتان را از دغدغه های پیش رو؛ فارغ کنید

همچنین یکی از جذابیتهای مجتمع «ایران داکیومنت» برای دانشجویان عزیز حسابداری؛ اقدامات ویژه آموزشی این مجموعه است زیرا ما سعی می کنیم خود دانشجو هم مرحله به مرحله با پیشرفت کار؛ پیشرفت کند که البته این مساله؛ اشتیاق و پشتکار خود دانشجو را هم می طلبد. در این راستا انتقال اطلاعات و تبادل نظر با دانشجویان بطرز باورنکردنی تاثیر گذار است و نتیجه اش آگاهی و پیشرفت هرچه بهتر دانشجو در مورد کار پایان نامه اش می شود. همین پیشرفت باعث تسلط کامل شما بر پایان نامه و در نهایت درخشش بی نظیر شمادر جلسه دفاع خواهد بود.

برای دریافت “مشاوره کامل” در زمینه نگارش پایان نامه حسابداری، لطفا فرم زیر را تکمیل کنید:

شماره های تماس فوری
۰۹۱۰۱۵۰۲۲۳۹ – ۰۹۱۰۳۴۳۴۴۸۲
آدرس ایمیل:
irandocument@yahoo.com

یک توصیه مهم به دانشجویان عزیز حسابداری

دانشجویان عزیز حسابداری؛ ما در انجام بیش از ۱۰۰۰ پایان نامه ارشد و دکترای حسابداری بطور دائم و بدون وقفه در کنار دانشجویان عزیز کشورمان بوده ایم اما همیشه توصیه اول شرکت ایران داکیومنت به عزیزان دانشجو این بوده است که حتی المقدور خودتان شخصا انجام کل مراحل تدوین پایان نامه تان را برعهده بگیرید اما اگر وقت این کار را ندارید یا  به هر دلیلی روند پایان نامه شما مسیر خطایی را طی کرده و نتایج نامناسبی از آن حاصل کردید؛ بهتر است دست نگهدارید. وظیفه نگارش پایان نامه تان را در هر مرحله ای که هست (حتی اگر زمان را از دست داده و وقت زیادی ندارید) به کارشناسان متخصص و کارآمد «شرکت ایران داکیومنت» بسپارید. محققین و اساتید ما با توجه به تجارب بدست آمده پایان نامه شما را به مسیر صحیح خود بازگردانده و موفقیت شما را تضمین میکنند.

ترجمه تخصصی کتاب، متون و مقاله حسابداری، حسابرسی و مدیریت مالی

شرکت ایران داکیومنت تنها مرکزی است که در سالهای اخیر همکاریهای تنگاتنگی با دانشجویان و حتی ناشرین رشته های مالی و حسابداری در سطح کشور در زمینه ترجمه مقالات و کتب مختلف داشته است.

این شرکت یکی از معدود مراکزی است که همواره در زمینه ارائه ترجمه ای دقیق، با کیفیت و قیمت مناسب، متعهد بوده و با جذب و آموزش و بکارگیری بهترین مترجمین سطح کشور به توفیقات بزرگی نائل گردیده است. بنابراین به تمامی ناشران و دانشجویان عزیز رشته های مالی و حسابداری توصیه می شود  حتما به مرکزی مراجعه کنند که دارای سوابق خوب بوده و مورد تایید مراجع مختلف علمی و پژوهشی کشور باشد.

برای استعلام قیمت ترجمه یا سفارش ترجمه می توانید فایل خودتان را اینجا بارگزاری کنید

سوابق مجتمع آموزشی پژوهشی ایران داکیومنت در نگارش پایان نامه های مالی و حسابداری و نظرات کاربران

در مجتمع آموزشی پژوهشی ایران داکیومنت، با توجه به ظرفیتهای منحصر به فردی که در زمینه مشاوره و نگارش پایان نامه های مالی و حسابداری موچود است؛ کارهای موفقیت آمیز بسیار زیادی انجام شده است. کمتر دانشجویی را سراغ داریم که وصف خدمات ویژه این مجموعه را نشنیده باشد و این از افتخارات بزرگ ماست. ما با سابقه مشاوره بیش از ۱۰۰۰ پایان نامه مدیریت مالی، حسابرسی و حسابداری؛ امروز با کوله باری از تجربه و تخصص در خدمت شما خوبان هستیم

ممنون از زحماتی که در مورد پایان نامه من متحمل شدید؛ خداروشکر دفاع انجام شد و نمره هم طبق پیش بینی خوب بود

رضا پدیدارزاده, دانشگاه علوم تحقیقات

پایان نامه من بسیار دقیق و عالی کار شده بود ممنون شما

اسماعیل فلاح, دانشگاه آزاد تهران شمال

کارتون خیلی درسته

فرناز سیاه پوش, دانشگاه آزاد بیرجند

اطلاعات بسیار کامل و مفیدی در مورد نگارش پایان نامه روانشناسی گذاشتید. اگر بخواهیم سفارش خود را ثبت کنیم از چه طریقی اقدام کنیم؟

سیما قاسمی, دانشگاه علامه

قیمت موسسه شما نسبت به جاهای دیگه مناسب تر بود و کیفیت مطلوب. ممنون از شما:-)

زینب تقی راد, دانشگاه آزاد سیرجان

کیفیت کارتون عالی عالی عالی

ممنون از شما

اسماعیل صحرایی, دانشگاه پردیس البرز

تنها مرکزی که به کیفیت اهمیت میده ممنون از شما

حسن وارسته, دانشگاه آزاد تهران مرکز

پروپوزال من تصویب شد خیلی زحمت کشیدین ممنونم

برای شروع پایان نامه باهاتون هماهنگ می کنم

علی غفاری, دانشگاه آزاد تهران مرکز

کار من کمی طول کشید ولی کیفیتش خیلی خوب بود و استاد راهنمام خیلی راضی بود. ممنون از شما واقعا استرس داشتم

روزبه نصیری, دانشگاه آزاد کرمان

تعریف کار شما رو از یک دوست شنیده بودم و به خودم هم به عینه ثابت شد. مطمئنم تعهد شما بی نظیره براتون آرزوی موفقیت دارم

دکتر صفورا منظم, دانشگاه آزاد سمنان

فقط باید تشکر کنم همین

سعید سعد, دانشگاه آزاد تهران

یک کار حرفه ای و بی نظیر

فقط تعداد صفحات کار من کم بود ولی نمره کامل گرفتم. تشکر می کنم

اسحاق جباران, دانشگاه آزاد کرمان

درود بر شما.
ممنون از کار مفید و ارزشمندی که ارائه می‌دین.

صدیقه سادات بزرگمهری, دانشگاه تهران

سلام به تمام کارمندان و اعضای مجتمع ایران داکیومنت
یک جهان سپاس از تمام فصلهایی که انجام دادین کاری که انجام دادید، بار سنگینی رو از دوش من برداشت

سهراب سماواتی, آزاد اسلامشهر

بابت مدیریت خوب مجموعه و تعهد و پاسخگوییتان تشکر می کنم انشاءالله بعد از تصویب پروپوزال برای ادامه کار هم مزاحمتان می شوم

ب. شهنشاهی, دانشگاه علوم تحقیقات

از فصل سوم پایان نامه خیلی راضی بودم ممنون

شهاب شهرستانی, دانشگاه علوم تحقیقات

قیمت کارتون نسبت به جاهایی که دوستانم کار کرده بودن مناسب بود امیدوارم کیفیت کارتون هم مطلوب باشه

سعید خراسانیان, دانشگاه آزاد مشهد

از برخورد بسیار خوب کارشناسانتون خیلی ممنونم واقعا خوش اخلاق هستن مخصوصا خانم جعفری و آقای زابلی

پدرام خاکسار, دانشگاه علوم تحقیقات

کاش زودتر با مجموعه شما آشنا می شدم…

سپند سلیمانی, دانشگاه پردیس کیش

خواستم بگم پروپوزال من تصویب شد لطفا ادامه کار رو انجام بدین

زینب خشکی بان, آزاد ارومیه

فقط خواستم تشکر کنم ازتون

مهران مهربان, آزاد ارومیه

یکی از دوسنانم شماره شما رو به من داده خواستم بدونم شما کارهای ناقص رو هم تکمیل می کنین؟

سعید سپهریزاد, دانشگاه تبریز

از اینکه تونستین تحسین استاد راهنمای سخت گیر من رو برانگیزید باعث خوشحالی من شد. کار شما خیلی خوب هست ممنون از شما

محمد زنگنه, دانشگاه آزاد صفاشهر

کار بی نقص و عالی بود. سپاسگزارم

آیسان تقی زاده, دانشگاه آزاد نطنز

قیمت کارتون مناسب و عالی بودددد ممنون

فاطمه حنفزاده, دانشگاه آزاد نائین

از اینکه در تمام این مدت زیاد مزاحمتون شدم منو ببخشید و ممنون از پاسخگویی صبورانه شما. آرزوی موفقیت بیشتری براتون دارم

زهرا بی بدیل, دانشگاه آزاد تهران شمال

شما بی نظیرین…

اکرم .ب, دانشگاه آزاد تهران مرکز

حتما برای تشکر حضوری مزاحم می شم

ابراهیم سامان زاده, دانشگاه تهران

من قیمتهاتون رو با جاهای دیگه مقایسه کردم در یک سطح بود اما تعریف کیفیت کار شما رو خیلی شنیدم

ستاره ابراهیم زاده, دانشگاه آزاد اهواز

کیفیت مطلوب کارهای مجموعه شما؛ نشان از مدیریتی صحیح و کارامد هست. ممنون از شما ضمنا بدلیل بیماری استاد راهنمام دفاع من یک ماه عقب افتاد

جواد نقیب, دانشگاه آزاد کرج

کار من کمی طول کشید ولی کیفیتش خیلی خوب بود و استاد راهنمام خیلی راضی بود. ممنون از شما واقعا استرس داشتم

روزبه نصیری, دانشگاه آزاد کرمان

تعریف کار شما رو از یک دوست شنیده بودم و به خودم هم به عینه ثابت شد. مطمئنم تعهد شما بی نظیره براتون آرزوی موفقیت دارم

دکتر صفورا منظم, دانشگاه آزاد سمنان

فقط باید تشکر کنم همین

سعید سعد, دانشگاه آزاد تهران

یک کار حرفه ای و بی نظیر

فقط تعداد صفحات کار من کم بود ولی نمره کامل گرفتم. تشکر می کنم

اسحاق جباران, دانشگاه آزاد کرمان

درود بر شما.
ممنون از کار مفید و ارزشمندی که ارائه می‌دین.

صدیقه سادات بزرگمهری, دانشگاه تهران

سلام به تمام کارمندان و اعضای مجتمع ایران داکیومنت
یک جهان سپاس از تمام فصلهایی که انجام دادین کاری که انجام دادید، بار سنگینی رو از دوش من برداشت

سهراب سماواتی, آزاد اسلامشهر

بابت مدیریت خوب مجموعه و تعهد و پاسخگوییتان تشکر می کنم انشاءالله بعد از تصویب پروپوزال برای ادامه کار هم مزاحمتان می شوم

ب. شهنشاهی, دانشگاه علوم تحقیقات

از فصل سوم پایان نامه خیلی راضی بودم ممنون

شهاب شهرستانی, دانشگاه علوم تحقیقات

قیمت کارتون نسبت به جاهایی که دوستانم کار کرده بودن مناسب بود امیدوارم کیفیت کارتون هم مطلوب باشه

سعید خراسانیان, دانشگاه آزاد مشهد

از برخورد بسیار خوب کارشناسانتون خیلی ممنونم واقعا خوش اخلاق هستن مخصوصا خانم جعفری و آقای زابلی

پدرام خاکسار, دانشگاه علوم تحقیقات

کاش زودتر با مجموعه شما آشنا می شدم…

سپند سلیمانی, دانشگاه پردیس کیش

خواستم بگم پروپوزال من تصویب شد لطفا ادامه کار رو انجام بدین

زینب خشکی بان, آزاد ارومیه

فقط خواستم تشکر کنم ازتون

مهران مهربان, آزاد ارومیه

یکی از دوسنانم شماره شما رو به من داده خواستم بدونم شما کارهای ناقص رو هم تکمیل می کنین؟

سعید سپهریزاد, دانشگاه تبریز

از اینکه تونستین تحسین استاد راهنمای سخت گیر من رو برانگیزید باعث خوشحالی من شد. کار شما خیلی خوب هست ممنون از شما

محمد زنگنه, دانشگاه آزاد صفاشهر

کار بی نقص و عالی بود. سپاسگزارم

آیسان تقی زاده, دانشگاه آزاد نطنز

قیمت کارتون مناسب و عالی بودددد ممنون

فاطمه حنفزاده, دانشگاه آزاد نائین

از اینکه در تمام این مدت زیاد مزاحمتون شدم منو ببخشید و ممنون از پاسخگویی صبورانه شما. آرزوی موفقیت بیشتری براتون دارم

زهرا بی بدیل, دانشگاه آزاد تهران شمال

شما بی نظیرین…

اکرم .ب, دانشگاه آزاد تهران مرکز

حتما برای تشکر حضوری مزاحم می شم

ابراهیم سامان زاده, دانشگاه تهران

من قیمتهاتون رو با جاهای دیگه مقایسه کردم در یک سطح بود اما تعریف کیفیت کار شما رو خیلی شنیدم

ستاره ابراهیم زاده, دانشگاه آزاد اهواز

کیفیت مطلوب کارهای مجموعه شما؛ نشان از مدیریتی صحیح و کارامد هست. ممنون از شما ضمنا بدلیل بیماری استاد راهنمام دفاع من یک ماه عقب افتاد

جواد نقیب, دانشگاه آزاد کرج
0جلد
تعداد پایان نامه های تدوین شده رشته مالی و حسابداری

به بسیاری از سوالات شما عزیزان  در اینجا پاسخ داده شده است:

شما خدمات ترجمه دانشجویی ارزان برای دانشجویانی که با مشکل مالی مواجهند؛ دارید؟2020-01-15T16:06:52+00:00

بله ما به دلیل سابقه بلند مدتی که در ترجمه های دانشجویی داریم، پلان های متفاوتی را برای هر سطح بودجه ای تعیین می کنیم. البته اولویت ما این است که از مترجمین طراز اول استفاده کنیم ولی اگر یک دانشجو مشکل مالی داشته باشد می تونیم از مترجمین جوان (ولی با انگیزه و متعهد) برای انجام ترجمه تان استفاده کنیم که به نسبت دستمزد مناسبتری رو مطالبه می کنند.

برای این منظور می توانید با متصدی واحد ترجمه هماهنگیهای لازم را بعمل آورید.

نحوه پرداخت هزینه ترجمه چطور هست؟2020-01-15T16:03:15+00:00

بعد از اینکه قیمت ترجمه فایل شما تعیین شد، یک بخشی از مبلغ باید بعنوان پیش پرداخت واریز شود که توافقی هست و می تواند درصدی از مبلغ کل باشد. در تاریخ مقرر کار آمده شده و با هماهنگی دانشجو تحویل و تسویه انجام می شود.

ما سعی کردیم شرایط مالی دانشجویان عزیز را در نظر بگیریم و در مورد شرایط پرداخت هزینه ها؛ انعطاف لازم را داشته باشیم. از طرف دیگر، تمام تلاش ما در سالها فعالیتمون همیشه این بوده که ارزش خدماتی که به دانشجو ارائه می کنیم فراتر از هزینه ای باشد که دانشجو پرداخت می کند.

استاد من بسیار بسیار سخت گیر هست. چکار کنم؟2020-01-15T15:59:07+00:00

اصولا ما کار با اساتید سخت گیر را بیشتر می پسندیم چون باعث میشود توانایی های خودمان را بهتر و بیشتر به نمایش بگذاریم. فقط کار شما دانشجوی عزیز کمی بیشتر از حد طبیعی زمان می طلبد چراکه تأمین نظر یک استاد سخت گیر مستلزم صرف وقت بیشتر هست. در این ارتباط با متصدیان شرکت هماهنگی لازم را بعمل آورید.

ترجمه من در یک موسسه دیگر انجام شده ولی کیفیت مطلوب ندارد. چکارکنم؟2020-01-15T15:55:10+00:00

دوستان عزیز توصیه اول ما به همه دانشجویان عزیز این هست که یا شخصا خودتان کار ترجمه مقالاتتان را انجام دهید و یا اینکه به موسسات معتبر محول کنید. اما اگر فریب موسسات سودجو رو خوردید؛ هیچ ایرادی ندارد و هنوز هم دیر نیست. ما کار شما رو در هر مرحله و کیفیتی که باشد قبول می کنیم و با بهترین کیفیت تحویل می دهیم اما به تجربه ثابت شده است که کار دانشجویانی که با این مشکل مواجه می شوند بایستی مجددا از ابتدا ترجمه شود.

آیا تکمیل ترجمه های ناقصی که توسط خود دانشجو یا موسسات دیگر انجام شده است را برعهده می گیرید؟2020-01-15T15:51:15+00:00

بله کار شما در هر مرحله ای که باشد و هر نقصی که داشته باشد توسط اساتید ما مورد بازنگری، اصلاح و تکمیل قرار می گیرد. البته ترجیح ما همیشه این هست که هر پروژه را از فاز صفر شروع کنیم و از ابتدا طبق بالاترین استانداردهای دانشگاههای کشور انجام بدیم.

من چطور می توانم کارم را پیگیری کنم؟2020-01-15T15:48:24+00:00

از زمانی که کارتان را به شرکت ایران داکیومنت محول می کنین، تمام تلاش ما این خواهد بود که به بهترین کیفیت کار شما را پیش ببریم. شما عزیزان هم در هر ساعت شبانه روز و هر روز هفته می تونین از طریق راههای ارتباطی با شرکت، پیگیر کارتان باشید و ما مشتاقانه پاسخگوی شما خواهیم بود.

پیشنهاد اول ما، ارسال پیام از طریق تلگرام هست چون بلافاصله می توانیم پاسخ بدهیم. از طریق قسمت «تماس با ما» هم می توانید با روشهای دلخواه دیگری از جمله تلفن یا موبایل با ما در ارتباط باشید.

سفارش ترجمه ام را چطور به شما بسپرم؟2020-01-15T15:45:46+00:00

برای شروع کارتون باید اول فایل ترجمه تان را برای کارشناسان ما ارسال کنید تا بررسی شود و یک مترجم بسیار خوب، متعهد و دلسوز برای شما تعیین شود. بعد از تعیین قیمت و برآورد تاریخ تحویل کار، با هماهنگی شما کار را شروع می کنیم. به همین سادگی

این اطمینان رو بهتون می دیم که کار شما توسط بهترین مترجمین انجام می شود از نظر کیفیت کار هیچ مشکلی نخواهیم داشت.

استاد من بسیار سخت گیر هست؛ چطور می توانید به من کمک کنید؟2020-01-15T15:40:17+00:00

اصولا ما کار با اساتید سخت گیر را بیشتر می پسندیم چون باعث میشود توانایی های خودمون رو بهتر و بیشتر به نمایش بگذاریم. فقط دانشجویانی که دارای اساتید سخت گیری هستند باید توجه داشته باشند که بایستی زمان مناسب برای انجام یک ترجمه مطلوب و با کیفیت در نظر بگیرند.

من یک ترجمه بسیار با کیفیت می خواهم2020-01-15T15:37:37+00:00

ما از دانشجویانی که مایلند یک ترجمه بسیار با کیفیت، روان و تخصصی دریافت کنند، حمایت می کنیم اما باید خودشان هم آمادگی لازم برای این کار را داشته باشند و در واقع حائز شرایط خاص آن باشند.

 • اولا پروژه های خاص و ویژه، به نسبت به زمان بیشتری نیاز دارند.

 • انجام یک ترجمه بسیار تخصصی و منحصر به فرد، مستلزم استفاده از مترجمین بسیار خبره و با تجربه هست و این مساله هزینه متوسط کار را افزایش می دهد

   

با تمام این تفاسیر، اگر با در نظر گرفتن این شرایط مایل به دریافت یک ترجمه منحصر به فرد هستید، ما با کمال میل همراه شما هستیم.

 

من سفارش ترجمه ام را خیلی زود می خواهم2020-01-15T15:24:51+00:00

بله قطعا. این امکان وجود دارد که سفارش عزیزانی که عجله دارند؛ خیلی زودتر از موعد طبیعی آماده و تحویل دادده شود البته ابتدا باید کار ترجمه این دوستان را به دقت بررسی کنیم اگر از نظر فنی مشکلی نداشته باشد؛ با ظرفیتهایی که در اختیار داریم پروژه این عزیزان را با حفظ کیفیت، با سرعتی بهتون تحویل می دیم که خارج از تصور شماست.

بهترین موسسه ترجمه دانشجویی کجاست؟2020-01-15T15:21:53+00:00

ببینید دوستان عزیز دانشجو؛ یک موسسه خدمات ترجمه دانشجویی باید دارای مجموعه ای از ویژگیها و شرایطی باشد که بتواند بخشی از دغدغه دانشجو را حل کرده و تا انتهای کار به نو احسن در کنار شما باشد.

ایران داکیومنت یکی از معدود موسساتی هست که تمام تلاش خود را در جهت انجام هرچه بهتر و راحت تر ترجمه مقالات دانشجویان عزیز متمرکز کرده است. به همین دلیل هم این شرکت از نظر اساتید محترم راهنما بعنوان معتبرترین ترین شرکت در زمینه پشتیبانی از دانشجویان عزیز شناخته شده است.

افتخار می کنیم که یکی از سه مرکز معتبر در زمینه ترجمه متون و مقالات دانشجویی هستیم

سفارش ترجمه من چه موقعی آماده می شود؟2020-01-15T13:43:44+00:00

برآورد زمان تحویل ترجمه ها، به عوامل متعددی بستگی دارد از جمله حجم کار، کیفیت مد نظر سفارش دهنده، محتوا و موضوع مقاله و … اما بطور متوسط ترجمه هر مقاله نرمال که حجم و محتوای استانداردی داشته باشد؛ حدودا بین ۳ تا ۷ روز در حالت عادی زمان می برد.

در صورتی که یک دانشجو در شرایط ویژه ای باشد و کار را در زمان کمتری نیاز داشته باشد، عوامل شرکت نهایت همکاری را می کنند تا سفارش ترجمه سریعتر از حد عادی تحویل داده شود.

من میخواهم پایان نامه ام را خودم بنویسم شما چه کمکی میکنید؟2019-09-10T12:05:51+00:00

ما به تمام دانشجویان عزیزی که وقت، دانش، حوصله، تخصص و تجربه کافی رو برای نگارش پایان نامه شون دارند توصیه می کنیم که خودشان شخصا این کار رو انجام بدن و از موسسات استفاده نکنن به شما دوست عزیزی که همچین تصمیمی رو گرفته اید هم تبریک می گیم و تمام تلاشمون رو خواهیم کرد که بتونید به نحو احسن از عهده این کار بربیاید.
مشاورین شرکت ایران داکیومنت در تمام مراحل انجام کار در خدمت شما هستند و شما رو از تجارب خودشون بهره مند می کنند.

آیا پایان نامه مدیریت هم انجام میدهید؟2019-09-10T11:58:11+00:00

بله ما با توجه به ظرفیتهای منحصر به فردی که داریم در تمام زمینه ها فعالیت داریم علی الخصوص گرایشات مختلف رشته مدیریت. شرکت ایران داکیومنت قطب اصلی تهیه پایان نامه های مدیریت هسد به این دلیل که یکی از شعبات ما در مجاورت دانشکده مدیریت دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز واقع شده و هر ترم تعداد بسیار زیادی پایان نامه مختلف مدیریت با عناوین مختلف انجام می شود. به جرأت می تونیم بگیم هیچ موسسه ای به اندازه شرکت ایران داکیومنت سابقه طولانی در انجام پایان نامه های ناب مدیریت نداره.

آیا میتوانم با پژوهشگری که کار من را بر عهده میگیرد ارتباط داشته باشم؟2019-09-10T11:53:54+00:00

بله حتما.
قطعا لازم هست در مراحل مختلف انجام پایان نامه تون در ارتباط مستقیم با پژوهشگر باشید و سوالات و ابهامات احتمالی تون رو با ایشون در میان بگذارید و آموزش ببینید. این ارتباط می تونه از طریق تلگرام، تلفن یا حتی حضوری باشه.

برای انجام پایان نامه من از چه نرم افزاری استفاده مبشود؟2019-09-10T11:50:20+00:00

هر پایان نامه ای به فراخور موضوع، محتوا و نتیجه ای که در جستجوی آن هست، نرم افزار خاص خودش رو می طلبه…
مثلا نرم افزار رایج برای پایان نامه رشته های مدیریت، حسابداری، روانشناسی و بسیاری از رشته های علوم انسانی اغب spss، آموس، لیزرل و سایر نرم افزارهای آماری هست.
یا نرم افزارهای رشته عمران آباکوس، opensys، انسیس، etabs و … هست. بنابراین هر پایان نامه ای نرم افزار خاص خودش رو می طلبه که با مطالعه موضوع و بررسی نوع کار تعیین میشه.

هزینه انجام فصل ۴ پایان نامه چقدر است؟2019-09-10T10:52:23+00:00

فصل چهارم پایان نامه؛ مهمترین و اصلی ترین بخش پایان نامه هست و نقش تعیین کننده ای در سطح علمی پایان نامه شما دارد.
تعیین قیمت فصل چهارم پایان نامه به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد، مثلا اینکه از چه نرم افزاری برای این بخش استفاده می کنید و اصولا روش تحقیق پایان نامه (که در فصل سوم به آن اشاره کرده اید) چطور تعریف شده است، اطلاعات و داده هاتون کامل هست یا خیر و از چه درجه اعتباری برخوردار هستن، مقدار و میزان داده ها در چه حد است و بسیاری عوامل دیگر.
بنابراین برای تعیین قیمت فصل چهار پایان نامه تون، بهتره پروپوزال و فصل سوم رو جهت بررسی کارشناسان ما ارسال کنین و مطمئن باشید بهترین قیمت و کیفیت رو دریافت خواهید کرد.

دانلود فرم خام پروپوزال…2019-09-10T10:44:14+00:00

دوستان عزیزی که در مرحله تکمیل پروپوزال هستند، باید مطالب پروپوزال رو حتما در فرمت خام پروپوزال دانشگاه خودشون تکمیل کنند. البته این فرمت از خیلی جهات شبیه به هم هستند اما یکسان نیستند. این فرمت به راحتی از سایت دانشگاهتون قابل دانلود هست اما اگر به هر دلیلی موفق به تهیه فرمت خام پروپوزال دانشگاهتون نشدید، اصلا نگران نباشید چون ما در شرکت ایران داکیومنت بدلیل اینکه سالها با دانشجویان تمام دانشگاههای سطح کشور کار کرده ایم تقریبا تمام فرمتهای خام پروپوزال رو در اخیتار داریم شما می تونید یک پیام به واحد پشتیبانی شرکت ما ارسال کنید تا فرمت دانشگاهتون رو براتون بصورت رایگان ارسال کنیم

بهترین موسسه انجام پایان نامه کجاست؟2019-09-10T10:33:46+00:00

ببینید عزیزان؛ یک موسسه خدمات دانشجویی باید دارای یک سری ویژگیها و شرایطی باشه که بتواند تا انتهای کار به نو احسن در کنار شما باشد و بتواند تمام دغدغه های شما را در قبال انجام پایان نامه تون برطرف کند.

ایران داکیومنت یکی از معدود موسساتی هست که تمام تلاش خود را در جهت انجام هرچه بهتر و راحت تر پروژه های دانشجویان عزیز متمرکز کرده است. به همین دلیل هم این شرکت از نظر اساتید محترم راهنما بعنوان خبره ترین شرکت در زمینه پشتیبانی از دانشجویان عزیز هست.
برخی از ویژگیهای مهم شرکت ایران داکیومنت به شرح زیر هست:

 • صداقت در مقابل دانشجویان: ببینید دوستان، قبل از بررسی قیمت، سوابق کاری و … بهتره بدونید یکی از مهمترین عوامل اخذ تصمیم صحیح و انتخاب یک موسسه مناسب جهت انجام پایان نامه تان، میزان صداقت آن مرکز با شماست. اغلب قریب به اتفاق موسساتی که ادعای انجام پایان نامه های دانشجویی را دارند، صرفا به دنبال سودجویی و کسب درآمد هستند و تعهد و التزام اخلاقی نسبت به وظایفی که بایستی در خصوص کار شما داشته باشند را ندارند. دوستان عزیز؛ تشخیص اینکه چه کسی با شما صادق هست کار دشواری نیست؛ شما با یک تماس تلفنی کوتاه و گفتگوی دوستانه به راحتی میزان دلسوزی و صداقت را در کلام طرف مقابلتان تشخیص دهید.
  تخصص، تعهد و صداقت مهمترین عوامل موفقیت ما در خدمات رسانی به دانشجویان عزیز بوده است.

 • قیمت منطقی و مناسب: تقریبا تمام دانشجویان بدلیل مشکلات مالی که با آن مواجه هستن، در جستجوی مرکزی هستن که پایان نامه شان را با ارزان ترین قیمت ممکن انجام دهد، از نظر شما چنین تصمیمی چقدر عاقلانه و منطقی به نظر می آید.
  ما هرگز درصدد ارائه خدمات ارزان قیمت به دانشجویان نبوده ایم چراکه معتقدیم قیمت باید منطقی و منصفانه باشد. واقعیت این است که موسساتی که قیمتهای ارزان ارائه می کنند، هرگز این بذل را از سود خودشان انجام نمی دهند بلکه با سپردن کار شما به پژوهشگران کم تخصص و بی تجربه (و البته ارزان قیمت) به همان میزان از کیفیت کار شما می کاهند و در نهایت این شما هستید که متضرر می شوید.
  در این سالهایی که در خدمت دانشجویان عزیز بوده ایم، متاسفانه به دفعات زیاد با عزیزانی مواجه شده ایم که فریب قیمتهای ارزان را خورده و زمان و پولشان را از دست داده اند. اما حضور شما در این صفحه خاص و مطالعه این مطالب نشان از حساسیت بالای شما در قبال کارتون دارد، پس سعی کنید جزو اون دسته از دانشجوها نباشید که با نیت صرفه جویی، به اشتباه راهی رو انتخاب کردن که نه تنها وجهی که پرداخت کردن از بین رفت بلکه زمانشون روهم از دست دادن و به هیچ نتیجه ای نرسیدن.

 • کیفیت خوب: ناگفته پیداست که کیفیت خوب پایان نامه، چقدر حائز اهمیت است. اما کیفیت در اینجا به چه معناست؟
  سالها تجربه ما در نگارش پایان نامه های مختلف، موجب شده درک درستی از «کیفیت مطلوب پایان نامه» بدست بیاوریم و از این تجارب در ارائه بهترین خدمات نهایت استفاده را ببریم.
  استفاده از مطالب دقیق علمی و آکادمیک، انسجام محتوای پایان نامه و جلوگیری از گسیختگی مطالب آن، رعایت صحیح ذکر منابع، استفاده از منابع به روز و معتبر، دقت در رعایت علائم نگارشی و دستوری، و حتی در نظر گرفتن حجم مطالب و تعداد صفحات مناسب برای یک پایان نامه؛ همگی عواملی هستند که می توانند در کیفیت خوب کار شما تاثیر گذار باشند.
  شاید شعار «کیفیت اتفاقی نیست» در ظاهر خیلی تکراری به نظر بیاد اما واقعیتی غیر قابل انکار هست. عزیزان؛ تکرار و استمرار در هر کار موجب کسب تجربه می شود و بکارگیری این تجارب؛ باعث انجام کارهایی بهتر، با کیفیت تر و در حد کمال هست.
  پس با نهایت اطمینان با ما تماس بگیرید و یا فرم سفارش انجام پایان نامه رو تکمیل کنید.

 • پشتیبانی و پاسخگویی مناسب: نگارش پایان نامه در برخی مواقع؛ کاری فرسایشی و طاقت فرسا هست و گاها طولانی شدن روند کار موجبات خستگی و دلزدگی دانشجو یا پژوهشگر را فراهم می کند. بنابراین شما به مرکزی نیاز دارید که با صبوری کامل تا به سرانجام رسیدن کارتون در کنار شما بوده و از شما حمایت کند.

 • تعهد به انجام تغییرات و اصلاحات پایان نامه:دوستان یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار در پیشبرد صحیح فصول پایان نامه، هماهنگ بودن با نقطه نظرات استاد راهنما می باشد. توجه داشته باشید که نگارش پایان نامه علاوه بر علمی بودن؛ کاری سلیقه ای هم هست. این اختلاف سلائق و دیدگاهها گاها موجب می شود استاد راهنما در خصوص کار شما اظهارات اصلاحی داشته باشد. در چنین مواقعی، بجای پافشاری بر موضع خودمان بهتره با نهایت صبوری تمام نقطه نظرات استاد راهنما را در پایان نامه اعمال کنیم.

 • سرعت عمل خوب و مناسب: سرعت عمل در انجام مراحل مختلف پایان نامه؛ بسیار مهم هست. اگر در نگارش فصول و بخشهای پایان نامه تعلل ایجاد شود و یا وقفه ای ایجاد شود این مسائل باعث میشه روند انجام کار در کل با کندی مواجه شود و هم پژوهشگر و هم دانشجو دچار ضعف انگیزه بشوند و این مساله باعث ورود لطمه به پروژه بشود. بنابراین بهتر هست کار قوی و با قاطعیت شروع شود و با سرعت ادامه پیدا کند.

در این سالهایی که فعالیت داشته اید آیا مشتری ناراضی هم داشته اید؟2019-09-09T18:54:48+00:00

بله متاسفانه جلب رضایت تمامی مشتریان و دانشجویان کمی مشکل هست. هرچند در تمام این سالها، تمام تلاش ما جلب رضایت تمامی دانشجویانی که به ما اعتماد کرده اند؛ بوده است اما در برخی از مواقع دانشجویانی بوده اند که سطح توقعی بسیار فراتر از آنچه که برعهده ما بوده ، داشته اند.

از پایان نامه ام مقاله هم استخراج می شود؟2019-09-09T18:46:54+00:00

اگر پایان نامه شما توسط شرکت ما تهیه شده باشد، حائز شرایطی هست که بتوانید از محتوای پایان نامه یک یا دو مقاله استخراج کنید و در ژورنالهای معتبر به چاپ برسانید؛ اما اگر پایان نامه رو خودتون انجام داده اید یا اینکه در موسسات دیگر انجام شده است؛ باید از لحاظ علمی و فنی مورد بررسی قرار بگیرد اگر بار علمی مناسبی داشته باشد؛ در زمینه تهیه مقاله می تونیم در خدمت شما باشیم.

شما پاورپوینت جلسه دفاع هم تهیه می کنید؟2019-09-09T18:44:30+00:00

بله. هرچند توصیه اول ما این هست که فایل پاورپوینت دفاع رو خود دانشجو تهیه کنه چون آمادگی بیشتری برای دفاع خواهد داشت اما برای دانشجویان عزیزی که به این نرم افزار تسلط ندارند یا وقت کافی برای این کار ندارند تهیه فایل پاورپوینت جلسه دفاع رو با کمال میل انجام می دهیم

من فقط یک پایان نامه معمولی می خوام و مشکلی با اساتید ندارم…2019-09-09T18:42:17+00:00

ببینید ممکنه شما با استاد راهنماتون اوکی باشید و یک رابطه دوستانه ای بین شما حاکم باشد اما با پیشنهاد می کنیم که باز هم کارتون رو جدی بگیرید. چون اولا شما بایستی در حضور دو استاد دیگر که نقش داور رو دارند، از کارتون دفاع کنید ثانیا پایان نامه شما ماحصل تلاش شما در مقطع کارشناسی ارشد هست و با انجام یک کار قوی و مناسب، می تونید بعنوان یک رزومه قوی معرفی کنید. ثالثا معمولا اساتیدی که در ظاهر با دانشجویان روابط دوستانه دارند، در عمل سطح انتظاری مشابه یک استاد سخت گیر دارند چون کاری که شما ارائه می کنید در کارنامه آنها هم ثبت می شه و در باطن اصلا مایل نیستند از یک کار ضعیف حمایت کنند.

آیا شما پایان نامه دکترا هم انجام می دین؟2019-09-09T18:38:28+00:00

بله ما پایان نامه های مقطع کارشناسی ارشد و دکترا رو با بالاترین سطح کیفیت اجام می دیم و تا جلسه دفاع پشتیبان شما هستیم.

من کارم رو خیلی زود می خوام، امکانش هست؟2019-09-09T18:33:24+00:00

بله قطعا. البته ابتدا باید کارتون رو بررسی کنیم اگر از نظر فنی مشکلی نداشته باشه؛ با ظرفیتهایی که در اختیار داریم پروژه شما رو با حفظ کیفیت، با سرعتی بهتون تحویل می دیم که خارج از تصور شماست.

شما پلان ارزان ولی با کیفیت هم دارید؟2019-09-09T18:31:08+00:00

بله ما به دلیل سابقه بلند مدتی که در نگارش پروژه های دانشجویی داریم، پلان های متفاوتی را برای هر سطح بودجه ای تعیین می کنیم. البته اولویت ما این هست که از پژوهشگرهای طراز اول استفاده کنیم ولی اگر شما مشکل مالی داشته باشید می تونیم از پژوهشگران جوان (ولی با انگیزه و متعهد) برای انجام پایان نامه تون استفاده کنیم که به نسبت دستمزد مناسبتری رو مطالبه می کنند.

من پایان نامه ام را کامل انجام داده ام، اما استاد راهنما اصلاحاتی را مطرح کرده اند شما انجام می دهید؟2019-09-09T18:26:47+00:00

بله ابتدا باید کارتون مورد بررسی قرار بگیره و کامنتها و اصلاحات مد نظر استاد راهنما هم مورد واکاوی و بررسی دقیق قرار بگیره. بعد از بررسی دقیق شرایط فعلی پایان نامه شما؛ اقدامات لازم جهت اصلاح و تامین نظرات استاد راهنما انجام میشه و هیچ جای نگرانی نداره

آیا کارهای ناقص را شما تکمیل می کنید؟2019-09-09T18:23:35+00:00

بله کار شما در هر مرحله ای که باشد و هر نقصی که داشته باشد توسط اساتید ما مورد بازنگری، اصلاح و تکمیل قرار می گیره. البته ترجیح ما همیشه این هست که هر پروژه را از فاز صفر شروع کنید و از ابتدا طبق بالاترین استانداردهای دانشگاههای کشور انجام بدیم.

انجام پایان نامه چقدر طول می کشد؟2019-09-09T18:21:36+00:00

اگر کار شما در فاز صفر باشه از نظر زمان بندیبه سه شکل قابل بررسی، برنامه ریزی و اجرا هست:

۱-اگر بخواهید خودتان در جریان ریز کارها باشید و مرحله به مرحله به تایید اساتید راهنما برسونید و ضمن تحویل کارها، آموزشهای لازم رو ببینید و مراحل مختلف رو فرا بگیرید، حدودا ۴ تا ۶ ماه برای انجم کار زمان در نظر می گیریم.
۲-اگر از نظر زمانی محدودیت دارید و مایل هستید کارتون سریعتر انجام بشه و نیاز کمتری به آموزش دارید، می تونیم ۳ ماهه یا زودتر کار رو تحویل بدیم.
۳-اگر زمان رو از دست داده اید و فرصت کمی دارین و می خواهید بصورت فورس ماژور کارتون رو انجام بدین، با توجه به ظرفیتهای بالای شرکت ایرانداکیومنت می تونیم کار رو با حفظ کیفیت؛ سریعتر از حالت طبیعی تحویل بدیم.

من مشکل مالی دارم چطور می تونید کمکم کنید؟2019-09-09T18:11:53+00:00

برای شما عزیزی که مشکل مالی دارین، چند راه حل وجود داره:

۱- راه اول اینه که ما راهنمایی تون می کنیم تا بخشهای ساده پایان نامه تون رو خودتون انجام بدین تا در هزینه هاتون صرفه جویی بشه.

۲- ما شرایط پرداخت رو براتون تسهیل می کنیم تا در مدت بلندتری پرداخت کنید و هزینه هاتون رو مدیریت کنید.

۳- معمولا اساتید با تجربه و متخصص بدلیل زحمات و مرارتهایی که در کارشان کشیده اند انعطاف کمتری در تعیین دستمزدشان دارند ولی اساتید جوانتر آمادگی بیشتری رو دارند که قیمت مناسب تری رو برای کار شما در نظر بگیرند و ما سعی خواهیم کرد بهترین گزینه رو برای شما انتخاب کنیم.

۴- در تعیین قیمت؛ ما هم بیشتر ملاحظه شما رو می کنیم و در حد توان قیمت مناسب تری رو براتون در نظر می گیریم

من یک کار یونیک و تک و خیلی خیلی خاص می خوام، امکانش هست؟2019-09-09T18:07:36+00:00

ما از دانشجویانی که مایلند یک پایان نامه تک و بسیار خاص انجام بدن، حمایت می کنیم اما باید خودشان هم آمادگی لازم برای این کار رو داشته باشند و در واقع حائز شرایط خاص آن باشند.

 • اولا پروژه های خاص و ویژه، به نسبت به زمان بیشتری نیاز دارند.

 • انجام یک کار بسیار خاص و منحصر به فرد، مستلزم استفاده از اساتید بسیار خبره و با تجربه هست و این مساله هزینه متوسط پروژه رو افزایش می ده

 • دفاع از پروژه های خاص، دشواریهای خاص خودش رو داره و دانشجو باید در حد و اندازه کار ظاهر بشه و آمادگیهای لازم برای ارائه و دفاع رو داشته باشه

با تمام این تفاسیر، اگر با در نظر گرفتن این شرایط مایل به انجام یک پایان نامه خاص هستید، ما با کمال میل همراه شما هستیم.

من فقط یک قسمت از پایان نامه ام رو می خوام، امکانش هست؟2019-09-09T17:57:40+00:00

بله اگر اطمینان داشته باشیم که سایر بخشهای پایان نامه که خودتون نوشته اید دارای کیفیت مطلوب باشه، بخشهای ناقص رو ما برعهده می گیریم.

من پایان نامه ام رو دادم جایی دیگه انجام دادن ولی کیفیت مطلوب ندارد، چه کنم؟2019-09-09T17:49:52+00:00

دوستان عزیز توصیه اول ما به همه دانشجویان عزیز این هست که یا شخصا خودتون کار پایان نامه تون رو انجام بدین و یا اینکه به موسسات معبر محول کنید. اما اگر فریب موسسات سودجو رو خوردید؛ هیچ ایرادی نداره و هنوز هم دیر نیست. ما کار شما رو در هر مرحله و کیفیتی که باشه ازتون قبول می کنیم و با بهترین کیفیت تحویل می دیم.

استاد راهنمای من خیلی کم سواد هست، چاره من چی هست؟2019-09-09T17:46:23+00:00

کار با اساتید کم تجربه و کم سواد بسیار بسیار سخت هست. توصیه اول ما این هست که در صورت امکان استاد راهنماتون رو عوض کنید اما اگر چاره ای نداشتید، مجبوریم از پلانی برای مواجهه با اساتید کم سواد تدارک دیده ایم استفاده کنیم و ضمنا به نوعی با این اساتید مدارا کنیم تا مشکلی پیش نیاید.

استاد راهنمای من خیلی خیلی سخت گیر هست، چکار کنم؟2019-09-09T17:07:09+00:00

اصولا ما کار با اساتید راهنمای سخت گیر رو بیشتر می پسندیم چون باعث میشه توانایی های خودمون رو بهتر و بیشتر به نمایش بگذاریم. فقط کار شما دانشجوی عزیز کمی سخت هست به این دلیل که باید آمادگی لازم رو جهت ارائه یک کار علمی با کیفیت داشته باشین. در واقع بایستی با مطالعه کامل نزد استاد راهنما حاضر بشید.

پشتیبانی 7 روز هفته و 24 ساعته بدون تعطیلیدر صورتیکه هنوز پاسخ سوالتون رو دریافت نکرده اید یا اینکه مایلید راجع به انجام پروژه تان با ما مشورت کنید، لطفا فرم زیر رو تکمیل کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

اگر استاد راهنما نسبت به پایان نامه ایرادی بگیرند، شما اصلاحات را انجام می دهید؟2019-09-09T17:03:26+00:00

اساسا وظیفه ذاتی اساتید راهنما، ایراد گرفتن از کار هست و حتی اگر بهترین کار رو ارائه کنید، دور از انتظار نیست که ایرادای رو نسبت به کار مطرح کنند. پس ما تمام نظرات استاد راهنما رو مو به مو در پایان نامه تون اعمال می کنیم تا جاییکه کار نهایی مورد تایید قطعی و کامل استاد راهنمای محترم قرار بگیره و با رضایت کامل به شما اجازه دفاع بدن.

من نمی خوام استادم متوجه بشه که کارم رو دادم بیرون؛ امکانش هست؟2019-09-09T15:45:55+00:00

اگر از ابتدای کار تا پایان مسیر همراه ما باشید و قدم به قدم مراحل پایان نمه تون رو با ما پیش ببرید، قطعا مشکلی متوه شما نخواهد شد چون اولا سطح علمی شما رو به اندازه سطح علمی و فنی پایان نامه تون ارتقاء می دیم، درثانی آموزشهای لازم رو بهتون می دیم تا مو به مو با پیشرفت کار شما هم پیشرفت کنین بطوریکه چنان به موضوع و پروژه مسلط بشید که دیگه اینکه چه کسی پایان نامه ر نوشته اصلا اهمیتی نداشته باشه چون دیگه خودتون براحتی می تونین پایان نامه مشابهی رو بنویسید.

چطور کارم رو با شما شروع کنم؟2019-09-08T14:17:28+00:00

برای شروع کارتون باید اول درخواستتون رو برای کارشناسان ما ارسال کنید تا بررسی بشه و یک محقق بسیار خوب، متعهد و دلسوز برای شما تعیین کنیم. بعد کارتون رو استارتت می زنیم و مرحله به مرحله جلو می بریم و در تمام مراحل کار شما رو در جریان پیشرفت کارتون قرار می دیم. به همین سادگی

این اطمینان رو بهتون می دیم که کار شما توسط بهترین پژوهشگرها انجام میشه از نظر کیفیت کار هیچ مشکلی نخواهیم داشت.

مراحل انجام کار پایان نامه چطور هست؟2019-09-08T14:08:01+00:00

زمانی که یک دانشجو تصمیم میگیره روی پایان نامه ش کار کنه، اولین و مهمترین قدم، انتخاب موضوع جدید هست. موضوع باید طوری انتخاب بشه که هم جدید و به روز باشه و هم غیر تکراری، قابلیت نوآوری داشته باشه و حائز خیلی شرایط دیگه باشه که بهتون توصیه می کنم اگر میخواین شخصا خودتون کار پایان نامه تون رو انجام بدین مطالب راجع به «انتخاب مبوضوع برای پایان نامه» رو حتما مطالعه کنین (اگر هم مایل هستین کارتون در شرکت ایران داکیومنت انجام بشه؛ اصلا نگران انتخاب موضوع نباشید)

انتخاب موضوع یکی از مهمترین و دقیق ترین مراحل مقدماتی برای نگارش پایان نامه (چه ارشد و چه دکترا) می باشد. برای اینکه بتوانید یک موضوع دقیق و مناسب برای پایان نامه انتخاب کنید باید دانش مناسبی رو در خصوص موضوعات روز و جدید داشته باشین و از طرف دیگه زمان مناسبی رو برای بررسی همه جوانب کار؛ در نظر بگیرید.

موضوع پایان نامه نه باید به قدری سخت و دشوار باشد که دانشجو رو در انجام آن دچار مشکل کند و نه خیلی سطحی و ساده باشد که هیچ ارزش علمی نداشته باشد و اساتید راهنما و دانشگاه هم استقبالی از آن نکنند. از طرف دیگر موضوع باید جدید و به روز باشد و از انتخاب موضوعات کهنه که تاریخ مصرف آن گذشته است (حتی اگر قبلا کار نشده باشد) اجتناب کنید.

موضوع انتخابی نباید تکراری باشد، اگر قرار باشد شما قدم در مسیر تکراری شخص دیگری بگذارید، این کار برای شما ارزشی به همراه ندارد و چه بسا شما را با معضلات متعددی روبرو کند.

باید قابلیت های اجرا و انجام یک موضوع را تا مرحله پایانی بررسی کنید، مکررا مشاهده شده که برخی دانشجویانی که خودشان شخصا اقدام به طرح موضوع برای پایان نامه شان می کنند؛ قابلیت انجام موضوع را در نظر نمی گیرند و متاسفانه در انجام پایان نامه دچار مشکلهای اساسی شده و ممکن است اساسا امکان دفاع از پایان نامه را از دست بدهند.

یک نکته بسیار بسیار مهم درانتخاب موضوع؛ برخورداری از منابع به روز، معتبر و در دسترس است. باید توجه داشته باشید اگر بهترین موضوع را انتخاب کنید که فاقد منابع کافی است؛ انجام پایان نامه شما دچار مشکل خواهد شد. این مساله در پایان نامه های علوم انسانی بسیار بیشتر دیده می شود. پس در این خصوص هم باید حساسیتهای موجود را در نظر بگیرید.

در نهایت بهتر است موضوعی که انتخاب می کنید کاربردی باشد بطوری که بتواند بخشی از معضلات موجود در کشور را پوشش داده و در جهت حل آن پیشنهاداتی ارائه کند.

از شما دعوت می کنیم چنانچه در انتخاب موضوع برای پایان نامه تان دچار مشکل هستید؛ از پیشنهادات و ایده های ما بهره مند شوید. سالها تجربه ما در زمینه نگارش پایان نامه های ارشد و دکترا؛ می تواند کمک شایان و قابل توجهی به شما بکند و مطمئن باشید موفقیت بدون استفاده از تجربه مشاورین معتبر دست یافتنی نیست.

برای استفاده از مشاورین مجتمع آموزشی پژوهشی ایران داکیومنت فرم زیر را تکمیل کنید:

ما با در نظر گرفتن تمام حساسیتهای مربوط به انخاب موضوع؛ تا به سرانجام رسیدن نهایی آن از شما پشتیبانی می کنیم.

نگارش پروپوزال پایان نامه یک مرحله بسیار مهم و حساس است. هر پروپوزال دارای ۱۵ تا ۲۰ بخش مجزا است که شامل فرضه های، سوالات اصلی، سوالات فرعی، بیان مساله، پیشینه پژوهش، جنبه های نوآوری، روش تحقیق و … هست که اساس و شالوده پایان نامه شما را تشکیل می دهند. فرم پروپوزال اگرچه حجم زیادی ندارد و نهایتا بین ۱۵ تا ۲۰ صفحه (برای مقطع ارشد) و بین ۲۵ تا ۵۰ صفحه (برای مقطع دکترا) است اما بدلیل اینکه کل پایان نامه شما بر اساس مطالب نوشته شده در پروپوزال تدوین خواهد شد؛ از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

پژوهشگرهای ما در شرکت ایران داکیومنت، در نگارش پروپوزال بسیار دقیق عمل می کنند چراکه هر گزافه گویی یا ادعای نسنجیده، ممکن هست که ادامه کار رو با مشکلات و چالشهای بسیار زیادی مواجع کند. حتی اگر قصد دارید مراحل پایان نامه تان را خودتان انجام بدهید، بهتر است برای انجام پروپوزال حتما از مشاورین با تجربه ما مشورت بگیرید.

فصل اول پایان نامه شامل تعاریف و کلیات پروژه هست. این بخش بیشتر بر اساس اطلاعات مندرج در پروپوزال نگاشته میشه و فقط بخشی از مطالب تکمیل می شوند و در قالب و فرمت فصل اول پایان نامه قرار می گیرد. فصل دوم پایان نامه هم شامل پیشینه تحقیق و مبانی نظری هست. شاید یکی از فصلهای زمان بر پایان نامه همین فصل دوم هست چرا ه برای جمع آوری پیشینه تحقیق؛ نیاز به ترجمه مقالات متعدد و مطالعه کارهای محققین پیشین هست. این مرحله هم بدلایل زیر به نوبه خودش مرحله حساسی هست:

 • محتوای فصل دوم پایان نامه باید انسجام داشته باشد و در راستای موضوع اصلی باشد. باید از گزافه گویی و درج مطالب بی محتوا یا بی ارتباط با موضوع اجتناب کرد

 • در این بخش بدلیل ضرورت استفاده از مقالات و تحقیقهای پیشین؛ باید بیانی شیوا بهره برد و نسبت به ترجمه دقیق مقالات معتبر خارجی (مرتبط با موضوع) اقدام کنیم.

 • در نگارش این بخش بدلیل آنکه از مقالات و کتب و منابع متعددی استفاده می شود باید دقت شود که خدای نکرده محکوم به سرقت ادبی یا کپی برداری نشویم! استفاده بی رویه از یک منبع خاص یا استفاده از مراجع دست دوم یا دست چندم احتمال مردود شدن این بخش از پایان نامه را تقویت می کند

 • رفرنس دهی صحیح و استاندارد هم بحث مهمی است که در این بخش از پایان نامه باید به آن دقت کافی نمود. نحوه ذکر منبع و ارجاع صحیح مطالب از اهمیت بالایی برخوردار است و باید سعی کنید از ذکر منابع دست دوم اجتناب شود.

 • فصل دوم پایان نامه، یکی از فصولی هست که نقش زیادی در حجم و تعداد صفحات کل پایان نامه ایفا می کند. اگر تعداد صفحات این فصل کافی نباشد، ممکن است بر روی حجم کل پایان نامه تاثیر بگذارد و نظر اساتیدی که به تعداد صفحات پایان نامه دقت می کنند و حساسیت دارند؛ جلب نشود.

 • عناصر تشکیل دهنده فصل دوم هم به نوبه خودشان مهم هستند. همانطور که گفته شد در این فصل به پیشینه تحقیق و مبانی نظری پایان نامه می پردازیم و اگر پایان نامه نیاز به معرفی مدل داشته باشد؛ در این فصل انجام می شود

فصل سوم از پایان نامه به «روش تحقیق» اختصاص دارد که فا توجه به موضوع و رشته تحصیلی و … به نحوه جمع آوری اطلاعات، شیوه ارزیابی و راستی ازمایی داده ها، شیوه های تجزیه و تحلیل، نرم افزارهای مورد استفاده و … می پردازد.

این فصل از پایان نامه اساس و مبنای فصول بعدی یعنی چهارم و پنجم هست و به نوعی پیش نیاز ادامه روند پایان نامه می باشد.

در فصل چهارم پایان نامه، اطلاعات و داده های جمع آوری شده را تجزیه تحلیل می کنیم و از نرم افزارهای تخصصی خاصی (با توجه به نوع کار و عنوان پایان نامه) استفاده میشود. معمولا برای رشته های علوم انسانی از نرم افزارهای تجزیه و تحلیل و آماری مثل spss، لیزرل، اموس، pdms و … استفاده می شود و برای رشته های فنی مهندسی هم از نرم افزار تخصصی هر رشته ای بطور مجزا بهره گرفته می شود.

نتایج در قالب جداول، اشکال و نمودارهای متعددی ارائه می شود تا در فصل پنجم مورد ارزیابی و نتیجه گیری قرار بگیرند.

فصل پنجم پایان نمه شامل نتیجه گیری و پیشنهادات است. در این فصل باید به سوالات طرح شده در پروپوزال و فصل اول پایان نامه پاسخ ارائه کنیم و بتوانیم با توجه به یافته های تحقیقمان به نتایج مطلوب و قابل استناد دست بیابیم. در انتها هم فهرست منابع و مأخذ پایان نامه و در آخر پیوستها قرار دارند

برای اینکه بتوانیم جلسه دفاع موفقی را اداره کنیم، لازم هست خلاصه ای از پایان نامه را در قالب فایل پاورپوینت طراحی و ارائه کنیم. معمولا فایل پاورپوینت دفاع شامل ۵۰ تا ۶۰ اسلاید است که با بسم الله الرحمن الرحیم و معرفی خودمان، اساتید و پروژه شروع می شود و مرحله به مرحله اجزاء پایان نامه را توضیح داده و در انتها به نتایج حاصله اشاره می کند

بهتر است برای تهیه فایل پاورپوینت از اصول و قوائد تعریف شده استفاده کنیم تا یک کار متعارف در حد استاندارد دانشگاههای ایران ارائه شود.

چطور می تونم کارم رو پیگیری کنم؟2019-09-08T12:28:35+00:00

از زمانی که کارتون رو به شرکت ایران داکیومنت محول می کنین، تمام تلاش ما این خواهد بود که به بهترین کیفیت کار شما رو پیش ببریم. شما عزیزان هم در هر ساعت شبانه روز و هر روز هفته می تونین از طریق راههای ارتباطی با شرکت، پیگیر کارتون باشید و ما مشتاقانه پاسخگوی شما خواهیم بود.

پیشنهاد اول ما، ارسال پیام از طریق تلگرام هست چون بلافاصله می تونیم بهتون پاسخ بدیم. از طریق قسمت «تماس با ما» هم می تونین با روشهای دلخواه دیگه ای از جمله تلفن یا موبایل با ما در ارتباط باشید.

نحوه پرداخت هزینه پروژه ها چگونه است؟2019-09-08T11:48:20+00:00

بعد از اینکه قیمت پروژه تون تعیین شد، یک بخشی از مبلغ رو باید بعنوان پیش پرداخت واریز کنین که توافقی هست و می تونه درصدی از مبلغ کل باشه. در ادامه اگر کار شما طی چند مرحله قابل تحویل باشه (مثل پایان نامه ها و …) پرداختهای بعدی تون با توجه به پیشرفت کار خواهد بود.

ما سعی کردیم شرایط مالی دانشجویان عزیز رو در نظر بگیریم و در مورد شرایط پرداخت هزینه ها؛ انعطاف لازم رو داشته باشیم. از طرف دیگه، تمام تلاش ما در سالها فعالیتمون همیشه این بوده که ارزش خدماتی که به دانشجو ارائه می کنیم فراتر از هزینه ای باشه که دانشجو پرداخت می کنه.

چه موضوعاتی رو پیشنهاد می کنید؟2019-09-08T11:05:34+00:00

انتخاب موضوع پایان نامه یکی از مهمترین و حساسترین مراحل مقدماتی کار هست که باید با دقت و وسواس زیادی انجام بشه. در شرکت ایران داکیومنت؛ ابتدا علائق و توانایی های خود دانشجو ملاک قرار می گیره و بعد اولویتهای استاد راهنما. با در نظر گرفتن این دو عامل، مقالات جدید و به روز چاپ شده در سطح جهانی رو مورد واکاوی می دیم تا بتونیم موضوعات روز و جدیدی رو پیدا کنیم. بررسی مقالات حدودا سه روز (تا یک هفته) طول می کشه و در نهایت سه تا موضوع (به همراه مقاله بیس) به دانشجو پیشنهاد میشه که با مشورت استاد راهنما؛ یکی رو انتخاب کنن.

باتوجهبهاینحساسیتهاییکهگفتهشد،یقینداریمکهموضوعاتدرهمانمرحلهاولموردتوجهاستادراهنماقرارمیگیرهواینمرحلهروبهراحتیسپریمیکنیم.پشتیبانی 7 روز هفته و 24 ساعته بدون تعطیلی

اگر موضوع پیشنهادی شما، مورد تایید استاد راهنما قرار نگرفت تکلیف چیه؟2019-09-08T10:37:56+00:00

در مرحله پیشنهاد موضوع پایان نامه (مثل سایر مراحل انجام کار)، ما متعهد هستیم که تا تایید نهایی استاد راهنما از شما پشتیبانی کنیم. یعنی اگر موضوعاتیکه  برای شما تهیه شده به هر دلیلی مورد تایید استاد راهنما واقع نشد (البته بدلیل اینکه ما روی انتخاب موضوع حساسیت زیادی داریم؛ معمولا در همان مرحله اول موضوعات تایید می شوند)؛ پیشنهاد موضوع تا پذیرش نهایی توسط استاد راهنما ادامه خواهد داشت.

پیشنهاد موضوع پایان نامه یکی از حساسترین و مهمترین مراحل مقدماتی کار هست که حتما توصیه می کنیم صفحه مربوط به «پیشنهاد موضوع برای پایان نامه» رو مطالعه کنین تا اطلاعات مناسبی رو در این رابطه بدست بیارید.

پشتیبانی شما در مورد سفارش دانشجو تا چه اندازه است؟2019-09-08T09:52:13+00:00

بهتره بگیم پشتیبانی ما از شما عزیزان، با اولین تماس شما شروع میشه و تا جلسه دفاع از پایان نامه تون؛ ادامه خواهد داشت. در هر ساعت شبانه روز و هر روز هفته (حتی تعطیلات) پاسخگوی شما هستیم.

پیگیریهای ما شامل انتخاب موضوع مناسب برای شما (تا تایید استاد راهنما)، نگارش پروپوزال (تا مرحله تصویب)، نگارش فصلهای پایان نامه (با شرط تایید استاد راهنما و مشاور)، اعمال و انجام دقیق نظرات استاد راهنما و مشاور بطوریکه تمام فصلهای پایان نامه مورد تایید قرار بگیرد، تهیه فایل پاورپوینت دفاع، آموزش و رفع ابهامات و سوالات شما و … هست.

در واقع با اولین تماستون با شرکت؛ کار پایان نامه تون رو تمام شده تصور کنید.

پشتیبانی شما تا چه مرحله ای است؟2019-09-08T09:14:40+00:00

پشتیبانی ما تا مرحله آخر است

شما خدمات ترجمه دانشجویی ارزان برای دانشجویانی که با مشکل مالی مواجهند؛ دارید؟2020-01-15T16:06:52+00:00

بله ما به دلیل سابقه بلند مدتی که در ترجمه های دانشجویی داریم، پلان های متفاوتی را برای هر سطح بودجه ای تعیین می کنیم. البته اولویت ما این است که از مترجمین طراز اول استفاده کنیم ولی اگر یک دانشجو مشکل مالی داشته باشد می تونیم از مترجمین جوان (ولی با انگیزه و متعهد) برای انجام ترجمه تان استفاده کنیم که به نسبت دستمزد مناسبتری رو مطالبه می کنند.

برای این منظور می توانید با متصدی واحد ترجمه هماهنگیهای لازم را بعمل آورید.

نحوه پرداخت هزینه ترجمه چطور هست؟2020-01-15T16:03:15+00:00

بعد از اینکه قیمت ترجمه فایل شما تعیین شد، یک بخشی از مبلغ باید بعنوان پیش پرداخت واریز شود که توافقی هست و می تواند درصدی از مبلغ کل باشد. در تاریخ مقرر کار آمده شده و با هماهنگی دانشجو تحویل و تسویه انجام می شود.

ما سعی کردیم شرایط مالی دانشجویان عزیز را در نظر بگیریم و در مورد شرایط پرداخت هزینه ها؛ انعطاف لازم را داشته باشیم. از طرف دیگر، تمام تلاش ما در سالها فعالیتمون همیشه این بوده که ارزش خدماتی که به دانشجو ارائه می کنیم فراتر از هزینه ای باشد که دانشجو پرداخت می کند.

استاد من بسیار بسیار سخت گیر هست. چکار کنم؟2020-01-15T15:59:07+00:00

اصولا ما کار با اساتید سخت گیر را بیشتر می پسندیم چون باعث میشود توانایی های خودمان را بهتر و بیشتر به نمایش بگذاریم. فقط کار شما دانشجوی عزیز کمی بیشتر از حد طبیعی زمان می طلبد چراکه تأمین نظر یک استاد سخت گیر مستلزم صرف وقت بیشتر هست. در این ارتباط با متصدیان شرکت هماهنگی لازم را بعمل آورید.

ترجمه من در یک موسسه دیگر انجام شده ولی کیفیت مطلوب ندارد. چکارکنم؟2020-01-15T15:55:10+00:00

دوستان عزیز توصیه اول ما به همه دانشجویان عزیز این هست که یا شخصا خودتان کار ترجمه مقالاتتان را انجام دهید و یا اینکه به موسسات معتبر محول کنید. اما اگر فریب موسسات سودجو رو خوردید؛ هیچ ایرادی ندارد و هنوز هم دیر نیست. ما کار شما رو در هر مرحله و کیفیتی که باشد قبول می کنیم و با بهترین کیفیت تحویل می دهیم اما به تجربه ثابت شده است که کار دانشجویانی که با این مشکل مواجه می شوند بایستی مجددا از ابتدا ترجمه شود.

آیا تکمیل ترجمه های ناقصی که توسط خود دانشجو یا موسسات دیگر انجام شده است را برعهده می گیرید؟2020-01-15T15:51:15+00:00

بله کار شما در هر مرحله ای که باشد و هر نقصی که داشته باشد توسط اساتید ما مورد بازنگری، اصلاح و تکمیل قرار می گیرد. البته ترجیح ما همیشه این هست که هر پروژه را از فاز صفر شروع کنیم و از ابتدا طبق بالاترین استانداردهای دانشگاههای کشور انجام بدیم.

من چطور می توانم کارم را پیگیری کنم؟2020-01-15T15:48:24+00:00

از زمانی که کارتان را به شرکت ایران داکیومنت محول می کنین، تمام تلاش ما این خواهد بود که به بهترین کیفیت کار شما را پیش ببریم. شما عزیزان هم در هر ساعت شبانه روز و هر روز هفته می تونین از طریق راههای ارتباطی با شرکت، پیگیر کارتان باشید و ما مشتاقانه پاسخگوی شما خواهیم بود.

پیشنهاد اول ما، ارسال پیام از طریق تلگرام هست چون بلافاصله می توانیم پاسخ بدهیم. از طریق قسمت «تماس با ما» هم می توانید با روشهای دلخواه دیگری از جمله تلفن یا موبایل با ما در ارتباط باشید.

سفارش ترجمه ام را چطور به شما بسپرم؟2020-01-15T15:45:46+00:00

برای شروع کارتون باید اول فایل ترجمه تان را برای کارشناسان ما ارسال کنید تا بررسی شود و یک مترجم بسیار خوب، متعهد و دلسوز برای شما تعیین شود. بعد از تعیین قیمت و برآورد تاریخ تحویل کار، با هماهنگی شما کار را شروع می کنیم. به همین سادگی

این اطمینان رو بهتون می دیم که کار شما توسط بهترین مترجمین انجام می شود از نظر کیفیت کار هیچ مشکلی نخواهیم داشت.

استاد من بسیار سخت گیر هست؛ چطور می توانید به من کمک کنید؟2020-01-15T15:40:17+00:00

اصولا ما کار با اساتید سخت گیر را بیشتر می پسندیم چون باعث میشود توانایی های خودمون رو بهتر و بیشتر به نمایش بگذاریم. فقط دانشجویانی که دارای اساتید سخت گیری هستند باید توجه داشته باشند که بایستی زمان مناسب برای انجام یک ترجمه مطلوب و با کیفیت در نظر بگیرند.

من یک ترجمه بسیار با کیفیت می خواهم2020-01-15T15:37:37+00:00

ما از دانشجویانی که مایلند یک ترجمه بسیار با کیفیت، روان و تخصصی دریافت کنند، حمایت می کنیم اما باید خودشان هم آمادگی لازم برای این کار را داشته باشند و در واقع حائز شرایط خاص آن باشند.

 • اولا پروژه های خاص و ویژه، به نسبت به زمان بیشتری نیاز دارند.

 • انجام یک ترجمه بسیار تخصصی و منحصر به فرد، مستلزم استفاده از مترجمین بسیار خبره و با تجربه هست و این مساله هزینه متوسط کار را افزایش می دهد

   

با تمام این تفاسیر، اگر با در نظر گرفتن این شرایط مایل به دریافت یک ترجمه منحصر به فرد هستید، ما با کمال میل همراه شما هستیم.

 

من سفارش ترجمه ام را خیلی زود می خواهم2020-01-15T15:24:51+00:00

بله قطعا. این امکان وجود دارد که سفارش عزیزانی که عجله دارند؛ خیلی زودتر از موعد طبیعی آماده و تحویل دادده شود البته ابتدا باید کار ترجمه این دوستان را به دقت بررسی کنیم اگر از نظر فنی مشکلی نداشته باشد؛ با ظرفیتهایی که در اختیار داریم پروژه این عزیزان را با حفظ کیفیت، با سرعتی بهتون تحویل می دیم که خارج از تصور شماست.

بهترین موسسه ترجمه دانشجویی کجاست؟2020-01-15T15:21:53+00:00

ببینید دوستان عزیز دانشجو؛ یک موسسه خدمات ترجمه دانشجویی باید دارای مجموعه ای از ویژگیها و شرایطی باشد که بتواند بخشی از دغدغه دانشجو را حل کرده و تا انتهای کار به نو احسن در کنار شما باشد.

ایران داکیومنت یکی از معدود موسساتی هست که تمام تلاش خود را در جهت انجام هرچه بهتر و راحت تر ترجمه مقالات دانشجویان عزیز متمرکز کرده است. به همین دلیل هم این شرکت از نظر اساتید محترم راهنما بعنوان معتبرترین ترین شرکت در زمینه پشتیبانی از دانشجویان عزیز شناخته شده است.

افتخار می کنیم که یکی از سه مرکز معتبر در زمینه ترجمه متون و مقالات دانشجویی هستیم

سفارش ترجمه من چه موقعی آماده می شود؟2020-01-15T13:43:44+00:00

برآورد زمان تحویل ترجمه ها، به عوامل متعددی بستگی دارد از جمله حجم کار، کیفیت مد نظر سفارش دهنده، محتوا و موضوع مقاله و … اما بطور متوسط ترجمه هر مقاله نرمال که حجم و محتوای استانداردی داشته باشد؛ حدودا بین ۳ تا ۷ روز در حالت عادی زمان می برد.

در صورتی که یک دانشجو در شرایط ویژه ای باشد و کار را در زمان کمتری نیاز داشته باشد، عوامل شرکت نهایت همکاری را می کنند تا سفارش ترجمه سریعتر از حد عادی تحویل داده شود.

من میخواهم پایان نامه ام را خودم بنویسم شما چه کمکی میکنید؟2019-09-10T12:05:51+00:00

ما به تمام دانشجویان عزیزی که وقت، دانش، حوصله، تخصص و تجربه کافی رو برای نگارش پایان نامه شون دارند توصیه می کنیم که خودشان شخصا این کار رو انجام بدن و از موسسات استفاده نکنن به شما دوست عزیزی که همچین تصمیمی رو گرفته اید هم تبریک می گیم و تمام تلاشمون رو خواهیم کرد که بتونید به نحو احسن از عهده این کار بربیاید.
مشاورین شرکت ایران داکیومنت در تمام مراحل انجام کار در خدمت شما هستند و شما رو از تجارب خودشون بهره مند می کنند.

آیا پایان نامه مدیریت هم انجام میدهید؟2019-09-10T11:58:11+00:00

بله ما با توجه به ظرفیتهای منحصر به فردی که داریم در تمام زمینه ها فعالیت داریم علی الخصوص گرایشات مختلف رشته مدیریت. شرکت ایران داکیومنت قطب اصلی تهیه پایان نامه های مدیریت هسد به این دلیل که یکی از شعبات ما در مجاورت دانشکده مدیریت دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز واقع شده و هر ترم تعداد بسیار زیادی پایان نامه مختلف مدیریت با عناوین مختلف انجام می شود. به جرأت می تونیم بگیم هیچ موسسه ای به اندازه شرکت ایران داکیومنت سابقه طولانی در انجام پایان نامه های ناب مدیریت نداره.

آیا میتوانم با پژوهشگری که کار من را بر عهده میگیرد ارتباط داشته باشم؟2019-09-10T11:53:54+00:00

بله حتما.
قطعا لازم هست در مراحل مختلف انجام پایان نامه تون در ارتباط مستقیم با پژوهشگر باشید و سوالات و ابهامات احتمالی تون رو با ایشون در میان بگذارید و آموزش ببینید. این ارتباط می تونه از طریق تلگرام، تلفن یا حتی حضوری باشه.

برای انجام پایان نامه من از چه نرم افزاری استفاده مبشود؟2019-09-10T11:50:20+00:00

هر پایان نامه ای به فراخور موضوع، محتوا و نتیجه ای که در جستجوی آن هست، نرم افزار خاص خودش رو می طلبه…
مثلا نرم افزار رایج برای پایان نامه رشته های مدیریت، حسابداری، روانشناسی و بسیاری از رشته های علوم انسانی اغب spss، آموس، لیزرل و سایر نرم افزارهای آماری هست.
یا نرم افزارهای رشته عمران آباکوس، opensys، انسیس، etabs و … هست. بنابراین هر پایان نامه ای نرم افزار خاص خودش رو می طلبه که با مطالعه موضوع و بررسی نوع کار تعیین میشه.

هزینه انجام فصل ۴ پایان نامه چقدر است؟2019-09-10T10:52:23+00:00

فصل چهارم پایان نامه؛ مهمترین و اصلی ترین بخش پایان نامه هست و نقش تعیین کننده ای در سطح علمی پایان نامه شما دارد.
تعیین قیمت فصل چهارم پایان نامه به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد، مثلا اینکه از چه نرم افزاری برای این بخش استفاده می کنید و اصولا روش تحقیق پایان نامه (که در فصل سوم به آن اشاره کرده اید) چطور تعریف شده است، اطلاعات و داده هاتون کامل هست یا خیر و از چه درجه اعتباری برخوردار هستن، مقدار و میزان داده ها در چه حد است و بسیاری عوامل دیگر.
بنابراین برای تعیین قیمت فصل چهار پایان نامه تون، بهتره پروپوزال و فصل سوم رو جهت بررسی کارشناسان ما ارسال کنین و مطمئن باشید بهترین قیمت و کیفیت رو دریافت خواهید کرد.

دانلود فرم خام پروپوزال…2019-09-10T10:44:14+00:00

دوستان عزیزی که در مرحله تکمیل پروپوزال هستند، باید مطالب پروپوزال رو حتما در فرمت خام پروپوزال دانشگاه خودشون تکمیل کنند. البته این فرمت از خیلی جهات شبیه به هم هستند اما یکسان نیستند. این فرمت به راحتی از سایت دانشگاهتون قابل دانلود هست اما اگر به هر دلیلی موفق به تهیه فرمت خام پروپوزال دانشگاهتون نشدید، اصلا نگران نباشید چون ما در شرکت ایران داکیومنت بدلیل اینکه سالها با دانشجویان تمام دانشگاههای سطح کشور کار کرده ایم تقریبا تمام فرمتهای خام پروپوزال رو در اخیتار داریم شما می تونید یک پیام به واحد پشتیبانی شرکت ما ارسال کنید تا فرمت دانشگاهتون رو براتون بصورت رایگان ارسال کنیم

بهترین موسسه انجام پایان نامه کجاست؟2019-09-10T10:33:46+00:00

ببینید عزیزان؛ یک موسسه خدمات دانشجویی باید دارای یک سری ویژگیها و شرایطی باشه که بتواند تا انتهای کار به نو احسن در کنار شما باشد و بتواند تمام دغدغه های شما را در قبال انجام پایان نامه تون برطرف کند.

ایران داکیومنت یکی از معدود موسساتی هست که تمام تلاش خود را در جهت انجام هرچه بهتر و راحت تر پروژه های دانشجویان عزیز متمرکز کرده است. به همین دلیل هم این شرکت از نظر اساتید محترم راهنما بعنوان خبره ترین شرکت در زمینه پشتیبانی از دانشجویان عزیز هست.
برخی از ویژگیهای مهم شرکت ایران داکیومنت به شرح زیر هست:

 • صداقت در مقابل دانشجویان: ببینید دوستان، قبل از بررسی قیمت، سوابق کاری و … بهتره بدونید یکی از مهمترین عوامل اخذ تصمیم صحیح و انتخاب یک موسسه مناسب جهت انجام پایان نامه تان، میزان صداقت آن مرکز با شماست. اغلب قریب به اتفاق موسساتی که ادعای انجام پایان نامه های دانشجویی را دارند، صرفا به دنبال سودجویی و کسب درآمد هستند و تعهد و التزام اخلاقی نسبت به وظایفی که بایستی در خصوص کار شما داشته باشند را ندارند. دوستان عزیز؛ تشخیص اینکه چه کسی با شما صادق هست کار دشواری نیست؛ شما با یک تماس تلفنی کوتاه و گفتگوی دوستانه به راحتی میزان دلسوزی و صداقت را در کلام طرف مقابلتان تشخیص دهید.
  تخصص، تعهد و صداقت مهمترین عوامل موفقیت ما در خدمات رسانی به دانشجویان عزیز بوده است.

 • قیمت منطقی و مناسب: تقریبا تمام دانشجویان بدلیل مشکلات مالی که با آن مواجه هستن، در جستجوی مرکزی هستن که پایان نامه شان را با ارزان ترین قیمت ممکن انجام دهد، از نظر شما چنین تصمیمی چقدر عاقلانه و منطقی به نظر می آید.
  ما هرگز درصدد ارائه خدمات ارزان قیمت به دانشجویان نبوده ایم چراکه معتقدیم قیمت باید منطقی و منصفانه باشد. واقعیت این است که موسساتی که قیمتهای ارزان ارائه می کنند، هرگز این بذل را از سود خودشان انجام نمی دهند بلکه با سپردن کار شما به پژوهشگران کم تخصص و بی تجربه (و البته ارزان قیمت) به همان میزان از کیفیت کار شما می کاهند و در نهایت این شما هستید که متضرر می شوید.
  در این سالهایی که در خدمت دانشجویان عزیز بوده ایم، متاسفانه به دفعات زیاد با عزیزانی مواجه شده ایم که فریب قیمتهای ارزان را خورده و زمان و پولشان را از دست داده اند. اما حضور شما در این صفحه خاص و مطالعه این مطالب نشان از حساسیت بالای شما در قبال کارتون دارد، پس سعی کنید جزو اون دسته از دانشجوها نباشید که با نیت صرفه جویی، به اشتباه راهی رو انتخاب کردن که نه تنها وجهی که پرداخت کردن از بین رفت بلکه زمانشون روهم از دست دادن و به هیچ نتیجه ای نرسیدن.

 • کیفیت خوب: ناگفته پیداست که کیفیت خوب پایان نامه، چقدر حائز اهمیت است. اما کیفیت در اینجا به چه معناست؟
  سالها تجربه ما در نگارش پایان نامه های مختلف، موجب شده درک درستی از «کیفیت مطلوب پایان نامه» بدست بیاوریم و از این تجارب در ارائه بهترین خدمات نهایت استفاده را ببریم.
  استفاده از مطالب دقیق علمی و آکادمیک، انسجام محتوای پایان نامه و جلوگیری از گسیختگی مطالب آن، رعایت صحیح ذکر منابع، استفاده از منابع به روز و معتبر، دقت در رعایت علائم نگارشی و دستوری، و حتی در نظر گرفتن حجم مطالب و تعداد صفحات مناسب برای یک پایان نامه؛ همگی عواملی هستند که می توانند در کیفیت خوب کار شما تاثیر گذار باشند.
  شاید شعار «کیفیت اتفاقی نیست» در ظاهر خیلی تکراری به نظر بیاد اما واقعیتی غیر قابل انکار هست. عزیزان؛ تکرار و استمرار در هر کار موجب کسب تجربه می شود و بکارگیری این تجارب؛ باعث انجام کارهایی بهتر، با کیفیت تر و در حد کمال هست.
  پس با نهایت اطمینان با ما تماس بگیرید و یا فرم سفارش انجام پایان نامه رو تکمیل کنید.

 • پشتیبانی و پاسخگویی مناسب: نگارش پایان نامه در برخی مواقع؛ کاری فرسایشی و طاقت فرسا هست و گاها طولانی شدن روند کار موجبات خستگی و دلزدگی دانشجو یا پژوهشگر را فراهم می کند. بنابراین شما به مرکزی نیاز دارید که با صبوری کامل تا به سرانجام رسیدن کارتون در کنار شما بوده و از شما حمایت کند.

 • تعهد به انجام تغییرات و اصلاحات پایان نامه:دوستان یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار در پیشبرد صحیح فصول پایان نامه، هماهنگ بودن با نقطه نظرات استاد راهنما می باشد. توجه داشته باشید که نگارش پایان نامه علاوه بر علمی بودن؛ کاری سلیقه ای هم هست. این اختلاف سلائق و دیدگاهها گاها موجب می شود استاد راهنما در خصوص کار شما اظهارات اصلاحی داشته باشد. در چنین مواقعی، بجای پافشاری بر موضع خودمان بهتره با نهایت صبوری تمام نقطه نظرات استاد راهنما را در پایان نامه اعمال کنیم.

 • سرعت عمل خوب و مناسب: سرعت عمل در انجام مراحل مختلف پایان نامه؛ بسیار مهم هست. اگر در نگارش فصول و بخشهای پایان نامه تعلل ایجاد شود و یا وقفه ای ایجاد شود این مسائل باعث میشه روند انجام کار در کل با کندی مواجه شود و هم پژوهشگر و هم دانشجو دچار ضعف انگیزه بشوند و این مساله باعث ورود لطمه به پروژه بشود. بنابراین بهتر هست کار قوی و با قاطعیت شروع شود و با سرعت ادامه پیدا کند.

در این سالهایی که فعالیت داشته اید آیا مشتری ناراضی هم داشته اید؟2019-09-09T18:54:48+00:00

بله متاسفانه جلب رضایت تمامی مشتریان و دانشجویان کمی مشکل هست. هرچند در تمام این سالها، تمام تلاش ما جلب رضایت تمامی دانشجویانی که به ما اعتماد کرده اند؛ بوده است اما در برخی از مواقع دانشجویانی بوده اند که سطح توقعی بسیار فراتر از آنچه که برعهده ما بوده ، داشته اند.

از پایان نامه ام مقاله هم استخراج می شود؟2019-09-09T18:46:54+00:00

اگر پایان نامه شما توسط شرکت ما تهیه شده باشد، حائز شرایطی هست که بتوانید از محتوای پایان نامه یک یا دو مقاله استخراج کنید و در ژورنالهای معتبر به چاپ برسانید؛ اما اگر پایان نامه رو خودتون انجام داده اید یا اینکه در موسسات دیگر انجام شده است؛ باید از لحاظ علمی و فنی مورد بررسی قرار بگیرد اگر بار علمی مناسبی داشته باشد؛ در زمینه تهیه مقاله می تونیم در خدمت شما باشیم.

شما پاورپوینت جلسه دفاع هم تهیه می کنید؟2019-09-09T18:44:30+00:00

بله. هرچند توصیه اول ما این هست که فایل پاورپوینت دفاع رو خود دانشجو تهیه کنه چون آمادگی بیشتری برای دفاع خواهد داشت اما برای دانشجویان عزیزی که به این نرم افزار تسلط ندارند یا وقت کافی برای این کار ندارند تهیه فایل پاورپوینت جلسه دفاع رو با کمال میل انجام می دهیم

من فقط یک پایان نامه معمولی می خوام و مشکلی با اساتید ندارم…2019-09-09T18:42:17+00:00

ببینید ممکنه شما با استاد راهنماتون اوکی باشید و یک رابطه دوستانه ای بین شما حاکم باشد اما با پیشنهاد می کنیم که باز هم کارتون رو جدی بگیرید. چون اولا شما بایستی در حضور دو استاد دیگر که نقش داور رو دارند، از کارتون دفاع کنید ثانیا پایان نامه شما ماحصل تلاش شما در مقطع کارشناسی ارشد هست و با انجام یک کار قوی و مناسب، می تونید بعنوان یک رزومه قوی معرفی کنید. ثالثا معمولا اساتیدی که در ظاهر با دانشجویان روابط دوستانه دارند، در عمل سطح انتظاری مشابه یک استاد سخت گیر دارند چون کاری که شما ارائه می کنید در کارنامه آنها هم ثبت می شه و در باطن اصلا مایل نیستند از یک کار ضعیف حمایت کنند.

آیا شما پایان نامه دکترا هم انجام می دین؟2019-09-09T18:38:28+00:00

بله ما پایان نامه های مقطع کارشناسی ارشد و دکترا رو با بالاترین سطح کیفیت اجام می دیم و تا جلسه دفاع پشتیبان شما هستیم.

من کارم رو خیلی زود می خوام، امکانش هست؟2019-09-09T18:33:24+00:00

بله قطعا. البته ابتدا باید کارتون رو بررسی کنیم اگر از نظر فنی مشکلی نداشته باشه؛ با ظرفیتهایی که در اختیار داریم پروژه شما رو با حفظ کیفیت، با سرعتی بهتون تحویل می دیم که خارج از تصور شماست.

شما پلان ارزان ولی با کیفیت هم دارید؟2019-09-09T18:31:08+00:00

بله ما به دلیل سابقه بلند مدتی که در نگارش پروژه های دانشجویی داریم، پلان های متفاوتی را برای هر سطح بودجه ای تعیین می کنیم. البته اولویت ما این هست که از پژوهشگرهای طراز اول استفاده کنیم ولی اگر شما مشکل مالی داشته باشید می تونیم از پژوهشگران جوان (ولی با انگیزه و متعهد) برای انجام پایان نامه تون استفاده کنیم که به نسبت دستمزد مناسبتری رو مطالبه می کنند.

من پایان نامه ام را کامل انجام داده ام، اما استاد راهنما اصلاحاتی را مطرح کرده اند شما انجام می دهید؟2019-09-09T18:26:47+00:00

بله ابتدا باید کارتون مورد بررسی قرار بگیره و کامنتها و اصلاحات مد نظر استاد راهنما هم مورد واکاوی و بررسی دقیق قرار بگیره. بعد از بررسی دقیق شرایط فعلی پایان نامه شما؛ اقدامات لازم جهت اصلاح و تامین نظرات استاد راهنما انجام میشه و هیچ جای نگرانی نداره

آیا کارهای ناقص را شما تکمیل می کنید؟2019-09-09T18:23:35+00:00

بله کار شما در هر مرحله ای که باشد و هر نقصی که داشته باشد توسط اساتید ما مورد بازنگری، اصلاح و تکمیل قرار می گیره. البته ترجیح ما همیشه این هست که هر پروژه را از فاز صفر شروع کنید و از ابتدا طبق بالاترین استانداردهای دانشگاههای کشور انجام بدیم.

انجام پایان نامه چقدر طول می کشد؟2019-09-09T18:21:36+00:00

اگر کار شما در فاز صفر باشه از نظر زمان بندیبه سه شکل قابل بررسی، برنامه ریزی و اجرا هست:

۱-اگر بخواهید خودتان در جریان ریز کارها باشید و مرحله به مرحله به تایید اساتید راهنما برسونید و ضمن تحویل کارها، آموزشهای لازم رو ببینید و مراحل مختلف رو فرا بگیرید، حدودا ۴ تا ۶ ماه برای انجم کار زمان در نظر می گیریم.
۲-اگر از نظر زمانی محدودیت دارید و مایل هستید کارتون سریعتر انجام بشه و نیاز کمتری به آموزش دارید، می تونیم ۳ ماهه یا زودتر کار رو تحویل بدیم.
۳-اگر زمان رو از دست داده اید و فرصت کمی دارین و می خواهید بصورت فورس ماژور کارتون رو انجام بدین، با توجه به ظرفیتهای بالای شرکت ایرانداکیومنت می تونیم کار رو با حفظ کیفیت؛ سریعتر از حالت طبیعی تحویل بدیم.

من مشکل مالی دارم چطور می تونید کمکم کنید؟2019-09-09T18:11:53+00:00

برای شما عزیزی که مشکل مالی دارین، چند راه حل وجود داره:

۱- راه اول اینه که ما راهنمایی تون می کنیم تا بخشهای ساده پایان نامه تون رو خودتون انجام بدین تا در هزینه هاتون صرفه جویی بشه.

۲- ما شرایط پرداخت رو براتون تسهیل می کنیم تا در مدت بلندتری پرداخت کنید و هزینه هاتون رو مدیریت کنید.

۳- معمولا اساتید با تجربه و متخصص بدلیل زحمات و مرارتهایی که در کارشان کشیده اند انعطاف کمتری در تعیین دستمزدشان دارند ولی اساتید جوانتر آمادگی بیشتری رو دارند که قیمت مناسب تری رو برای کار شما در نظر بگیرند و ما سعی خواهیم کرد بهترین گزینه رو برای شما انتخاب کنیم.

۴- در تعیین قیمت؛ ما هم بیشتر ملاحظه شما رو می کنیم و در حد توان قیمت مناسب تری رو براتون در نظر می گیریم

من یک کار یونیک و تک و خیلی خیلی خاص می خوام، امکانش هست؟2019-09-09T18:07:36+00:00

ما از دانشجویانی که مایلند یک پایان نامه تک و بسیار خاص انجام بدن، حمایت می کنیم اما باید خودشان هم آمادگی لازم برای این کار رو داشته باشند و در واقع حائز شرایط خاص آن باشند.

 • اولا پروژه های خاص و ویژه، به نسبت به زمان بیشتری نیاز دارند.

 • انجام یک کار بسیار خاص و منحصر به فرد، مستلزم استفاده از اساتید بسیار خبره و با تجربه هست و این مساله هزینه متوسط پروژه رو افزایش می ده

 • دفاع از پروژه های خاص، دشواریهای خاص خودش رو داره و دانشجو باید در حد و اندازه کار ظاهر بشه و آمادگیهای لازم برای ارائه و دفاع رو داشته باشه

با تمام این تفاسیر، اگر با در نظر گرفتن این شرایط مایل به انجام یک پایان نامه خاص هستید، ما با کمال میل همراه شما هستیم.

من فقط یک قسمت از پایان نامه ام رو می خوام، امکانش هست؟2019-09-09T17:57:40+00:00

بله اگر اطمینان داشته باشیم که سایر بخشهای پایان نامه که خودتون نوشته اید دارای کیفیت مطلوب باشه، بخشهای ناقص رو ما برعهده می گیریم.

من پایان نامه ام رو دادم جایی دیگه انجام دادن ولی کیفیت مطلوب ندارد، چه کنم؟2019-09-09T17:49:52+00:00

دوستان عزیز توصیه اول ما به همه دانشجویان عزیز این هست که یا شخصا خودتون کار پایان نامه تون رو انجام بدین و یا اینکه به موسسات معبر محول کنید. اما اگر فریب موسسات سودجو رو خوردید؛ هیچ ایرادی نداره و هنوز هم دیر نیست. ما کار شما رو در هر مرحله و کیفیتی که باشه ازتون قبول می کنیم و با بهترین کیفیت تحویل می دیم.

استاد راهنمای من خیلی کم سواد هست، چاره من چی هست؟2019-09-09T17:46:23+00:00

کار با اساتید کم تجربه و کم سواد بسیار بسیار سخت هست. توصیه اول ما این هست که در صورت امکان استاد راهنماتون رو عوض کنید اما اگر چاره ای نداشتید، مجبوریم از پلانی برای مواجهه با اساتید کم سواد تدارک دیده ایم استفاده کنیم و ضمنا به نوعی با این اساتید مدارا کنیم تا مشکلی پیش نیاید.

استاد راهنمای من خیلی خیلی سخت گیر هست، چکار کنم؟2019-09-09T17:07:09+00:00

اصولا ما کار با اساتید راهنمای سخت گیر رو بیشتر می پسندیم چون باعث میشه توانایی های خودمون رو بهتر و بیشتر به نمایش بگذاریم. فقط کار شما دانشجوی عزیز کمی سخت هست به این دلیل که باید آمادگی لازم رو جهت ارائه یک کار علمی با کیفیت داشته باشین. در واقع بایستی با مطالعه کامل نزد استاد راهنما حاضر بشید.

پشتیبانی 7 روز هفته و 24 ساعته بدون تعطیلیدر صورتیکه هنوز پاسخ سوالتون رو دریافت نکرده اید یا اینکه مایلید راجع به انجام پروژه تان با ما مشورت کنید، لطفا فرم زیر رو تکمیل کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

اگر استاد راهنما نسبت به پایان نامه ایرادی بگیرند، شما اصلاحات را انجام می دهید؟2019-09-09T17:03:26+00:00

اساسا وظیفه ذاتی اساتید راهنما، ایراد گرفتن از کار هست و حتی اگر بهترین کار رو ارائه کنید، دور از انتظار نیست که ایرادای رو نسبت به کار مطرح کنند. پس ما تمام نظرات استاد راهنما رو مو به مو در پایان نامه تون اعمال می کنیم تا جاییکه کار نهایی مورد تایید قطعی و کامل استاد راهنمای محترم قرار بگیره و با رضایت کامل به شما اجازه دفاع بدن.

من نمی خوام استادم متوجه بشه که کارم رو دادم بیرون؛ امکانش هست؟2019-09-09T15:45:55+00:00

اگر از ابتدای کار تا پایان مسیر همراه ما باشید و قدم به قدم مراحل پایان نمه تون رو با ما پیش ببرید، قطعا مشکلی متوه شما نخواهد شد چون اولا سطح علمی شما رو به اندازه سطح علمی و فنی پایان نامه تون ارتقاء می دیم، درثانی آموزشهای لازم رو بهتون می دیم تا مو به مو با پیشرفت کار شما هم پیشرفت کنین بطوریکه چنان به موضوع و پروژه مسلط بشید که دیگه اینکه چه کسی پایان نامه ر نوشته اصلا اهمیتی نداشته باشه چون دیگه خودتون براحتی می تونین پایان نامه مشابهی رو بنویسید.

چطور کارم رو با شما شروع کنم؟2019-09-08T14:17:28+00:00

برای شروع کارتون باید اول درخواستتون رو برای کارشناسان ما ارسال کنید تا بررسی بشه و یک محقق بسیار خوب، متعهد و دلسوز برای شما تعیین کنیم. بعد کارتون رو استارتت می زنیم و مرحله به مرحله جلو می بریم و در تمام مراحل کار شما رو در جریان پیشرفت کارتون قرار می دیم. به همین سادگی

این اطمینان رو بهتون می دیم که کار شما توسط بهترین پژوهشگرها انجام میشه از نظر کیفیت کار هیچ مشکلی نخواهیم داشت.

مراحل انجام کار پایان نامه چطور هست؟2019-09-08T14:08:01+00:00

زمانی که یک دانشجو تصمیم میگیره روی پایان نامه ش کار کنه، اولین و مهمترین قدم، انتخاب موضوع جدید هست. موضوع باید طوری انتخاب بشه که هم جدید و به روز باشه و هم غیر تکراری، قابلیت نوآوری داشته باشه و حائز خیلی شرایط دیگه باشه که بهتون توصیه می کنم اگر میخواین شخصا خودتون کار پایان نامه تون رو انجام بدین مطالب راجع به «انتخاب مبوضوع برای پایان نامه» رو حتما مطالعه کنین (اگر هم مایل هستین کارتون در شرکت ایران داکیومنت انجام بشه؛ اصلا نگران انتخاب موضوع نباشید)

انتخاب موضوع یکی از مهمترین و دقیق ترین مراحل مقدماتی برای نگارش پایان نامه (چه ارشد و چه دکترا) می باشد. برای اینکه بتوانید یک موضوع دقیق و مناسب برای پایان نامه انتخاب کنید باید دانش مناسبی رو در خصوص موضوعات روز و جدید داشته باشین و از طرف دیگه زمان مناسبی رو برای بررسی همه جوانب کار؛ در نظر بگیرید.

موضوع پایان نامه نه باید به قدری سخت و دشوار باشد که دانشجو رو در انجام آن دچار مشکل کند و نه خیلی سطحی و ساده باشد که هیچ ارزش علمی نداشته باشد و اساتید راهنما و دانشگاه هم استقبالی از آن نکنند. از طرف دیگر موضوع باید جدید و به روز باشد و از انتخاب موضوعات کهنه که تاریخ مصرف آن گذشته است (حتی اگر قبلا کار نشده باشد) اجتناب کنید.

موضوع انتخابی نباید تکراری باشد، اگر قرار باشد شما قدم در مسیر تکراری شخص دیگری بگذارید، این کار برای شما ارزشی به همراه ندارد و چه بسا شما را با معضلات متعددی روبرو کند.

باید قابلیت های اجرا و انجام یک موضوع را تا مرحله پایانی بررسی کنید، مکررا مشاهده شده که برخی دانشجویانی که خودشان شخصا اقدام به طرح موضوع برای پایان نامه شان می کنند؛ قابلیت انجام موضوع را در نظر نمی گیرند و متاسفانه در انجام پایان نامه دچار مشکلهای اساسی شده و ممکن است اساسا امکان دفاع از پایان نامه را از دست بدهند.

یک نکته بسیار بسیار مهم درانتخاب موضوع؛ برخورداری از منابع به روز، معتبر و در دسترس است. باید توجه داشته باشید اگر بهترین موضوع را انتخاب کنید که فاقد منابع کافی است؛ انجام پایان نامه شما دچار مشکل خواهد شد. این مساله در پایان نامه های علوم انسانی بسیار بیشتر دیده می شود. پس در این خصوص هم باید حساسیتهای موجود را در نظر بگیرید.

در نهایت بهتر است موضوعی که انتخاب می کنید کاربردی باشد بطوری که بتواند بخشی از معضلات موجود در کشور را پوشش داده و در جهت حل آن پیشنهاداتی ارائه کند.

از شما دعوت می کنیم چنانچه در انتخاب موضوع برای پایان نامه تان دچار مشکل هستید؛ از پیشنهادات و ایده های ما بهره مند شوید. سالها تجربه ما در زمینه نگارش پایان نامه های ارشد و دکترا؛ می تواند کمک شایان و قابل توجهی به شما بکند و مطمئن باشید موفقیت بدون استفاده از تجربه مشاورین معتبر دست یافتنی نیست.

برای استفاده از مشاورین مجتمع آموزشی پژوهشی ایران داکیومنت فرم زیر را تکمیل کنید:

ما با در نظر گرفتن تمام حساسیتهای مربوط به انخاب موضوع؛ تا به سرانجام رسیدن نهایی آن از شما پشتیبانی می کنیم.

نگارش پروپوزال پایان نامه یک مرحله بسیار مهم و حساس است. هر پروپوزال دارای ۱۵ تا ۲۰ بخش مجزا است که شامل فرضه های، سوالات اصلی، سوالات فرعی، بیان مساله، پیشینه پژوهش، جنبه های نوآوری، روش تحقیق و … هست که اساس و شالوده پایان نامه شما را تشکیل می دهند. فرم پروپوزال اگرچه حجم زیادی ندارد و نهایتا بین ۱۵ تا ۲۰ صفحه (برای مقطع ارشد) و بین ۲۵ تا ۵۰ صفحه (برای مقطع دکترا) است اما بدلیل اینکه کل پایان نامه شما بر اساس مطالب نوشته شده در پروپوزال تدوین خواهد شد؛ از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

پژوهشگرهای ما در شرکت ایران داکیومنت، در نگارش پروپوزال بسیار دقیق عمل می کنند چراکه هر گزافه گویی یا ادعای نسنجیده، ممکن هست که ادامه کار رو با مشکلات و چالشهای بسیار زیادی مواجع کند. حتی اگر قصد دارید مراحل پایان نامه تان را خودتان انجام بدهید، بهتر است برای انجام پروپوزال حتما از مشاورین با تجربه ما مشورت بگیرید.

فصل اول پایان نامه شامل تعاریف و کلیات پروژه هست. این بخش بیشتر بر اساس اطلاعات مندرج در پروپوزال نگاشته میشه و فقط بخشی از مطالب تکمیل می شوند و در قالب و فرمت فصل اول پایان نامه قرار می گیرد. فصل دوم پایان نامه هم شامل پیشینه تحقیق و مبانی نظری هست. شاید یکی از فصلهای زمان بر پایان نامه همین فصل دوم هست چرا ه برای جمع آوری پیشینه تحقیق؛ نیاز به ترجمه مقالات متعدد و مطالعه کارهای محققین پیشین هست. این مرحله هم بدلایل زیر به نوبه خودش مرحله حساسی هست:

 • محتوای فصل دوم پایان نامه باید انسجام داشته باشد و در راستای موضوع اصلی باشد. باید از گزافه گویی و درج مطالب بی محتوا یا بی ارتباط با موضوع اجتناب کرد

 • در این بخش بدلیل ضرورت استفاده از مقالات و تحقیقهای پیشین؛ باید بیانی شیوا بهره برد و نسبت به ترجمه دقیق مقالات معتبر خارجی (مرتبط با موضوع) اقدام کنیم.

 • در نگارش این بخش بدلیل آنکه از مقالات و کتب و منابع متعددی استفاده می شود باید دقت شود که خدای نکرده محکوم به سرقت ادبی یا کپی برداری نشویم! استفاده بی رویه از یک منبع خاص یا استفاده از مراجع دست دوم یا دست چندم احتمال مردود شدن این بخش از پایان نامه را تقویت می کند

 • رفرنس دهی صحیح و استاندارد هم بحث مهمی است که در این بخش از پایان نامه باید به آن دقت کافی نمود. نحوه ذکر منبع و ارجاع صحیح مطالب از اهمیت بالایی برخوردار است و باید سعی کنید از ذکر منابع دست دوم اجتناب شود.

 • فصل دوم پایان نامه، یکی از فصولی هست که نقش زیادی در حجم و تعداد صفحات کل پایان نامه ایفا می کند. اگر تعداد صفحات این فصل کافی نباشد، ممکن است بر روی حجم کل پایان نامه تاثیر بگذارد و نظر اساتیدی که به تعداد صفحات پایان نامه دقت می کنند و حساسیت دارند؛ جلب نشود.

 • عناصر تشکیل دهنده فصل دوم هم به نوبه خودشان مهم هستند. همانطور که گفته شد در این فصل به پیشینه تحقیق و مبانی نظری پایان نامه می پردازیم و اگر پایان نامه نیاز به معرفی مدل داشته باشد؛ در این فصل انجام می شود

فصل سوم از پایان نامه به «روش تحقیق» اختصاص دارد که فا توجه به موضوع و رشته تحصیلی و … به نحوه جمع آوری اطلاعات، شیوه ارزیابی و راستی ازمایی داده ها، شیوه های تجزیه و تحلیل، نرم افزارهای مورد استفاده و … می پردازد.

این فصل از پایان نامه اساس و مبنای فصول بعدی یعنی چهارم و پنجم هست و به نوعی پیش نیاز ادامه روند پایان نامه می باشد.

در فصل چهارم پایان نامه، اطلاعات و داده های جمع آوری شده را تجزیه تحلیل می کنیم و از نرم افزارهای تخصصی خاصی (با توجه به نوع کار و عنوان پایان نامه) استفاده میشود. معمولا برای رشته های علوم انسانی از نرم افزارهای تجزیه و تحلیل و آماری مثل spss، لیزرل، اموس، pdms و … استفاده می شود و برای رشته های فنی مهندسی هم از نرم افزار تخصصی هر رشته ای بطور مجزا بهره گرفته می شود.

نتایج در قالب جداول، اشکال و نمودارهای متعددی ارائه می شود تا در فصل پنجم مورد ارزیابی و نتیجه گیری قرار بگیرند.

فصل پنجم پایان نمه شامل نتیجه گیری و پیشنهادات است. در این فصل باید به سوالات طرح شده در پروپوزال و فصل اول پایان نامه پاسخ ارائه کنیم و بتوانیم با توجه به یافته های تحقیقمان به نتایج مطلوب و قابل استناد دست بیابیم. در انتها هم فهرست منابع و مأخذ پایان نامه و در آخر پیوستها قرار دارند

برای اینکه بتوانیم جلسه دفاع موفقی را اداره کنیم، لازم هست خلاصه ای از پایان نامه را در قالب فایل پاورپوینت طراحی و ارائه کنیم. معمولا فایل پاورپوینت دفاع شامل ۵۰ تا ۶۰ اسلاید است که با بسم الله الرحمن الرحیم و معرفی خودمان، اساتید و پروژه شروع می شود و مرحله به مرحله اجزاء پایان نامه را توضیح داده و در انتها به نتایج حاصله اشاره می کند

بهتر است برای تهیه فایل پاورپوینت از اصول و قوائد تعریف شده استفاده کنیم تا یک کار متعارف در حد استاندارد دانشگاههای ایران ارائه شود.

چطور می تونم کارم رو پیگیری کنم؟2019-09-08T12:28:35+00:00

از زمانی که کارتون رو به شرکت ایران داکیومنت محول می کنین، تمام تلاش ما این خواهد بود که به بهترین کیفیت کار شما رو پیش ببریم. شما عزیزان هم در هر ساعت شبانه روز و هر روز هفته می تونین از طریق راههای ارتباطی با شرکت، پیگیر کارتون باشید و ما مشتاقانه پاسخگوی شما خواهیم بود.

پیشنهاد اول ما، ارسال پیام از طریق تلگرام هست چون بلافاصله می تونیم بهتون پاسخ بدیم. از طریق قسمت «تماس با ما» هم می تونین با روشهای دلخواه دیگه ای از جمله تلفن یا موبایل با ما در ارتباط باشید.

نحوه پرداخت هزینه پروژه ها چگونه است؟2019-09-08T11:48:20+00:00

بعد از اینکه قیمت پروژه تون تعیین شد، یک بخشی از مبلغ رو باید بعنوان پیش پرداخت واریز کنین که توافقی هست و می تونه درصدی از مبلغ کل باشه. در ادامه اگر کار شما طی چند مرحله قابل تحویل باشه (مثل پایان نامه ها و …) پرداختهای بعدی تون با توجه به پیشرفت کار خواهد بود.

ما سعی کردیم شرایط مالی دانشجویان عزیز رو در نظر بگیریم و در مورد شرایط پرداخت هزینه ها؛ انعطاف لازم رو داشته باشیم. از طرف دیگه، تمام تلاش ما در سالها فعالیتمون همیشه این بوده که ارزش خدماتی که به دانشجو ارائه می کنیم فراتر از هزینه ای باشه که دانشجو پرداخت می کنه.

چه موضوعاتی رو پیشنهاد می کنید؟2019-09-08T11:05:34+00:00

انتخاب موضوع پایان نامه یکی از مهمترین و حساسترین مراحل مقدماتی کار هست که باید با دقت و وسواس زیادی انجام بشه. در شرکت ایران داکیومنت؛ ابتدا علائق و توانایی های خود دانشجو ملاک قرار می گیره و بعد اولویتهای استاد راهنما. با در نظر گرفتن این دو عامل، مقالات جدید و به روز چاپ شده در سطح جهانی رو مورد واکاوی می دیم تا بتونیم موضوعات روز و جدیدی رو پیدا کنیم. بررسی مقالات حدودا سه روز (تا یک هفته) طول می کشه و در نهایت سه تا موضوع (به همراه مقاله بیس) به دانشجو پیشنهاد میشه که با مشورت استاد راهنما؛ یکی رو انتخاب کنن.

باتوجهبهاینحساسیتهاییکهگفتهشد،یقینداریمکهموضوعاتدرهمانمرحلهاولموردتوجهاستادراهنماقرارمیگیرهواینمرحلهروبهراحتیسپریمیکنیم.پشتیبانی 7 روز هفته و 24 ساعته بدون تعطیلی

اگر موضوع پیشنهادی شما، مورد تایید استاد راهنما قرار نگرفت تکلیف چیه؟2019-09-08T10:37:56+00:00

در مرحله پیشنهاد موضوع پایان نامه (مثل سایر مراحل انجام کار)، ما متعهد هستیم که تا تایید نهایی استاد راهنما از شما پشتیبانی کنیم. یعنی اگر موضوعاتیکه  برای شما تهیه شده به هر دلیلی مورد تایید استاد راهنما واقع نشد (البته بدلیل اینکه ما روی انتخاب موضوع حساسیت زیادی داریم؛ معمولا در همان مرحله اول موضوعات تایید می شوند)؛ پیشنهاد موضوع تا پذیرش نهایی توسط استاد راهنما ادامه خواهد داشت.

پیشنهاد موضوع پایان نامه یکی از حساسترین و مهمترین مراحل مقدماتی کار هست که حتما توصیه می کنیم صفحه مربوط به «پیشنهاد موضوع برای پایان نامه» رو مطالعه کنین تا اطلاعات مناسبی رو در این رابطه بدست بیارید.

پشتیبانی شما در مورد سفارش دانشجو تا چه اندازه است؟2019-09-08T09:52:13+00:00

بهتره بگیم پشتیبانی ما از شما عزیزان، با اولین تماس شما شروع میشه و تا جلسه دفاع از پایان نامه تون؛ ادامه خواهد داشت. در هر ساعت شبانه روز و هر روز هفته (حتی تعطیلات) پاسخگوی شما هستیم.

پیگیریهای ما شامل انتخاب موضوع مناسب برای شما (تا تایید استاد راهنما)، نگارش پروپوزال (تا مرحله تصویب)، نگارش فصلهای پایان نامه (با شرط تایید استاد راهنما و مشاور)، اعمال و انجام دقیق نظرات استاد راهنما و مشاور بطوریکه تمام فصلهای پایان نامه مورد تایید قرار بگیرد، تهیه فایل پاورپوینت دفاع، آموزش و رفع ابهامات و سوالات شما و … هست.

در واقع با اولین تماستون با شرکت؛ کار پایان نامه تون رو تمام شده تصور کنید.

مراحل انجام پایان نامه های مدیریت مالی، حسابرسی و حسابداری:

شاید بتوان مراحل انجام پایان نامه مالی و حسابداری را به این صورت بخش بندی کنیم: انتخاب موضوع، استعلام موضوع در ایرانداک، تعیین مقاله بیس، جستجو و دانلود مقالات به روز و معتبر، نگارش دقیق پروپوزال، انجام تغییرات مد نظر استاد راهنما و تصویب پروپوزال، نگارش فصول پایان نامه شامل فصل اول (حاوی مقدمه،کلیات تحقیق و تعاریف) فصل دوم (حاوی پیشینه تحقیق، ادبیات موضوع و مبانی نظری) فصل سوم (حاوی تشریح کامل روش تحقیق و طراحی پرسشنامه) فصل چهارم ( شامل توزیع و تکمیل پرسشنامه ها و یافته های میدانی تحقیق، تجزیه و تحلیل داده ها) و در نهایت فصل پنجم (شامل نتیجه گیری، پیشنهادات و معرفی لیست منابع و ماخذ) در خاتمه کار بایستی مقدمه و چکیده (فارسی و انگلیسی) را آماده کنیم. همچنین خروجی های نرم افزاری را هم بایستی بعنوان ضمائم کار پژوهشی ارائه کنیم. بعد از تایید نهایی پایان نامه، بایستی فایل پاورپوینت جهت ارائه در جلسه دفاع آماده شود.

البته این مراحل شاید برای تمام پایان نامه ها و رساله های مالی و حسابداری یکسان نباشد و گاها تفاوتهایی حسب مورد ممکن است وجود داشته باشد.

انجام پایان نامه روانشناسی

مشاوره و انجام پایان نامه حسابداری

مقطع کارشناسی ارشد و دکترا
از انتخاب موضوع و مقاله بیس تا انجام کامل کار
با ضمانت کیفیت برتر

معرفی بهترین موسسه مشاوره انجام پایان نامه حسابداری
قیمت مشاوره انجام پرووزال حسابداری (ارشد-دکترا)
هزینه مشاوره و انجام پایان نامه و رساله دکترای حسابداری
پیشنهاد و انتخاب موضوع برای پایان نامه حسابداری
تکمیل فرم درخواست مشاوره پایان نامه حسابداری
سمینار | تحقیق | ترجمه متن تخصصی حسابداری
بازنگری، ویرایش، اصلاح و تکمیل پایان نامه حسابداری

گرایشهای:
حسابداری بازرگانی
حسابداری دولتی
حسابداری صنعتی
حسابداری مالی
حسابداری مالیاتی
حسابرسی و…