ترجمه تضمینی مقاله پزشکی (ارشد و دکترا)

کارگروه تخصصی ترجمه مقالات پزشکی ایران داکیومنت – مرکز تخصصی ترجمه (خط ۰۹۱۰۳۴۳۴۴۸۲ اکنون پاسخگوی شماست)

ارائه راهکارهای سرنوشت ساز در زمینه ترجمه، خلاصه نویسی، اصلاح، تحلیل و تولید محتوای پزشکی
انتخاب مقالات مرجع پزشکی| ترجمه مقاله پزشکی | خلاصه نویسی کتب پزشکی | تولید محتوای پزشکی | آموزش و پشتیبانی کامل

ما در مجتمع آموزشی پژوهشی ایران داکیومنت موفق شده ایم با اتکا به تجربه چندین ساله خود، خدمات ارزنده و سرنوشت سازی را به دانشجویان عزیز رشته پزشکی در سراسر کشور ارائه کنیم. چنانچه در ترجمه کتب یا مقالات پزشکی دچار هرگونه مشکل هستید از شما دعوت می کنیم تا از تخصص و توانایی های ما مطلع شوید. سالها تجربه و فعالیت صادقانه ما در ضمینه ترجمه مقالات پزشکی قطعا اطمینان بیشتری را برای شما به ارمغان خواهد آورد و مطمئن باشید یک اقدام عالی و موفقیت آمیز بدون مشورت گرفتن از مشاورین خبره و دلسوز امکان پذیر نیست.

درباره کارگروه تخصصی ترجمه پزشکی

دانشجویان رشته پزشکی قطعا اسم موسسه «ایران داکیومنت» را مکررا شنیده اند چرا که ترجمه متون پزشکی در این شرکت بسیار تخصصی کار می شود. در این رشته مترجمین بی نظیری با شرکت همکاری دارند و خروجی کار قابل قیاس با موسسات دیگر نیست. برای آشنایی بیشتر با ظرفیتهای گروه پزشکی؛ لطفا تماس تماس بگیرید و یا فرم انتهای همین صفحه را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در فرصتی مقتضی با شما تماس بگیرند.

بهترین موسسه ترجمه تخصصی در کشور

یکی از افتخارات شرکت ایران داکیومنت این است که از نظر دانشجویان عزیز سراسر کشور این مرکز از معدود مراکزی است که صلاحیت ارائه خدمات ترجمه دانشجویی بویژه را دارد اما این اظهار نظر دانشجویان؛ ناشی از چیست؟
علت این اظهار نظرات؛ این بوده که شرکت ایران داکیومنت؛ تاکید خاص و ویژه ای روی کیفیت و شیوایی مطالب دارد و  ناگفته پیداست که کیفیت خوب و روان بودن ترجمه، چقدر حائز اهمیت است. اما کیفیت در اینجا به چه معناست؟
سالها تجربه ما در ترجمه انواع مقالات و متون دانشجویی مختلف، موجب شده تعریف درستی از «کیفیت مطلوب ترجمه» داشته باشیم و از این تجارب در ارائه بهترین خدمات نهایت استفاده را ببریم.
استفاده از مترجمین دقیق علمی و آکادمیک، انسجام محتوای ترجمه و جلوگیری از گسیختگی مطالب آن، رعایت صحیح نقش واژگان، دقت در رعایت علائم نگارشی و دستوری، و …  همگی عواملی هستند که می توانند در کیفیت خوب کار شما تاثیر گذار باشند.

برای دریافت “مشاوره کامل” در زمینه ترجمه تخصصی، لطفا فرم زیر را تکمیل کنید:

شماره های تماس فوری
۰۹۱۰۱۵۰۲۲۳۹ – ۰۹۱۰۳۴۳۴۴۸۲
آدرس ایمیل:
irandocument@yahoo.com