طراحی فایل پاورپوینت برای جلسه دفاع از پایان نامه۱۳۹۸/۱۱/۲۶ ،۰۶:۳۶:۰۳ +۰۰:۰۰

قابل توجه دانشجویان عزیزی که در آستانه تکمیل و دفاع از پایان نامه شان قرار دارند.

تهیه فایل پاورپوینت جلسه دفاع با بالاترین سطح کیفیت

طراحی فایل پاورپوینت برای جلسه دفاع از پایان نامه

تهیه فایل پاورپوینت از محتوای پایان نامه برای نمایش در جلسه دفاع؛ یکی از مهمترین مسائلی است که دانشجویان عزیزی که در مرحله دفاع از پایان نامه شان هستند با آن مواجه اند.
فایل پاورپوینت دفاع پایان نامه؛ در واقع ویترین کار پژوهشی شماست و اگر نتوانید در جلسه دفاع؛ ارائه مناسبی از مطالب خودتان نداشته باشید؛ قطعا کار پایان نامه خودتان را زیر سوال برده اید هرچند که زحمت زیادی برای تدوین خود پایان نامه کشیده باشید.
بنابراین توصیه ما به همه دانشجویان عزیزی که در مرحله دفاع از پایان نامه هستند و در تدارک برگذاری جلسه دفاع هستند این است که حتما وسواس زیادی برای تهیه فایل پاورپوینت داشته باشند.
شرکت ایران داکیومنت با سابقه طولانی خود تجربه بسیار مناسبی را در تهیه فایلهای پاورپوینت جلسه دفاع دارد و براحتی می توانیم این دغدغه را با حداقل هزینه و کمترین زمان برای شما رفع کنیم.

شماره های تماس فوری
۰۹۱۰۱۵۰۲۲۳۹
۰۹۱۰۳۴۳۴۴۸۲

آدرس ایمیل:
irandocument@yahoo.com
irandocument.20@gmail.com

ارسال پیام تلگرامی
۰۹۳۷۶۷۷۵۰۳۰

پاورپوینت دفاع از پایان نامه بایستی حاوی چه مطالبی باشد؟
یکی از سوالات مهمی که دانشجویان عزیز همواره مطرح می کنند؛ محتوای فایل پاورپوینت دفاع است. در پاسخ به این سوال بایستی بگوییم فایل پاورپوینت در واقع خلاصه ای از محتوای اصلی پایان نامه است بطوری که بتواند به بهترین شکل تمام مراحل پژوهش را به نمایش بگذارد. باید دقت شود که به هیچ عنوان مطالب مهمی که اساس پایان نامه هستند نبایستی نادیده گرفته شوند از طرف دیگر باید در «تهیه فایل پاورپوینت دفاع از پایان نامه» از گزافه گویی و پرگویی به شدت اجتناب کرد.
معمولا این فایل با توجه به حجم پایان نامه دانشجو بین ۳۵ تا ۶۰ اسلاید می باشد که با بسم الله الرحمن الرحیم شروع می شود، پژوهشگر (دانشجو) و اساتید محترم راهنما معرفی می شوند و عنوان پایان نامه قید می شود، در اسلایدهای بعدی هم فهرست مطالب و ... قرار می گیرد.

یکی از نکات بسیار مهمی که کارشناسان شرکت ایران داکیومنت در تهیه فایل پاورپوینت دفاع پایان نامه به آن توجه می کنند این است که اسلایدهای که طراحی می کنیم هماهنگی و انسجام مناسبی را با هم داشته باشند تا دانشجو بتواند ذهن مخاطبین، داوران و حاضرین در جلسه را در راستای موضوع پایان نامه و اهداف تحقیق، روش تحقیق، نتایج بدست آمده و پیشنهاداتش بصورت کاملا هدفمند مدیریت کند و از انحراف موضوع و ایجاد ابهامات زاید برای مخاطبین اجتناب شود.
در واقع حتی ضعیف ترین کارهای پژوهشی؛ با یک ارائه قوی می تواند اثرات بسیار خوبی را در مخاطبین ایجاد کند بطوری که نقاط ضعف پژوهش اساسا دیده نشود.

جهت سفارش تهیه فایل پایورپوینت جلسه دفاع، لطفا فرم زیر را تکمیل کنید تا کارشناسان ما هماهنگیهای لازم را بعمل آورند:

از اینکه شرکت ایران داکیومنت را برای تهیه فایل دفاع از پایان نامه خودتان انتخاب کرده اید، از شما تشکر می کنیم و این اطمینان را به شما می دهیم که سعی خواهد شد بهترین فایل ممکن برای شما آماده گردد چرا که برای مجموعه ما، هیچ چیزی ارزشمند تر از اعتماد شما نیست و هیچ شکستی را بالاتر از زایل شدن این اعتماد نمیدانیم پس در قبال این اعتماد ارزشمند شما؛ ما هم بهترین خدماتمان را ارائه خواهیم کرد.
پس از ارسال فرم فوق، منتظر تماس کارشناسان شرکت ایران داکیومنت باشید.

پشتیبانی 7 روز هفته و 24 ساعته بدون تعطیلی پیشنهاد می کنیم صفحات زیر را هم مطالعه کنید:

دفاع موفقیت آمیز از پایان نامه در گروی تهیه یک فایل پاورپوینت مطلوب است
دوستان عزیز باید توجه کنید که یکی از مهمترین مسائلی که می تواند به کسب بهترین نمره قبولی پایان نامه کمک کند؛ دفاع روان، صحیح، قوی و مطلوب است از پایان نامه است و این مساله محقق نمی شود مگر آنکه شما فایل پاورپوینت مناسبی را برای جلسه دفاع خودتان تدارک دیده باشید. (ادامه مطلب)

تهیه یک فایل پاورپوینت حرفه ای برای ارائه در جلسه دفاع از پایان نامه چه ضرورتی دارد
تهیه فایل پاورپوینت از محتوای پایان نامه برای نمایش در جلسه دفاع؛ یکی از مهمترین مسائلی است که دانشجویان عزیزی که در مرحله دفاع از پایان نامه شان هستند با آن مواجه اند (ادامه مطلب)

نقاط ضعف پایان نامه تان را با یک فایل پاورپوینت قوی و حرفه ای، پوشش دهید.
یک ارائه قوی با تکیه بر نقاط قوت کار پژوهشی می تواند ضعفها و نقاط منفی پژوهش شما را تحت پوشش قرار داده و از بولد شدن یا حتی دیده شدن ضعفهای احتمالی پایان نامه شما جلوگیری کند (ادامه مطلب)

تهیه فوری فایل پاورپوینت از پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد و دکترا جهت ارائه مطلوب در جلسه دفاع
اگر جلسه دفاع از پایان نامه یا پروپوزالتان (برای دانشجویان مقطع دکترا) نزدیک است و هنوز اقدامی برای تهیه فایل پاورپوینت جهت ارائه در جلسه نکرده اید؛ اصلا نگران نباشید (ادامه مطلب)

برای ارائه پایان نامه در جلسات دفاع؛ ضروری است که اهم مطالب پایان نامه بصورت خلاصه وار و با جذابیت های سمعی و بصری در یک فایل پاورپوینت گردآوری شود بطوریکه دانشجو در وقت محدودی که در اختیار دارد بتواند به نحو احسن از عهده دفاع از پایان نامه خود بربیاید و داوران را مجاب کند که حداکثر نمره را برای کار پژوهشی او در نظر بگیرند. متاسفانه مکررا مشاهده شده که حتی بهترین و قوی ترین پایان نامه های تهیه شده؛ بدلیل ضعف در ارائه با انبوهی از سوالات و ابهامات مواجه شده و در کسب نمره مناسب دچار مشکل شده اند. تهیه فایل پاورپوینت دفاع نیاز به تخصص و تجربه دارد و بهتر است این کار به کارشناسان ذیربط محول شود.

برای تهیه پاورپوینت جلسه دفاع توصیه ما این است که این کار را به متخصص متبحر آن محول کنید چرا که حساسیت این کار بسیار بالاست. اما در کل ابتدا مطالب پایان نامه را مرور کرده و اهم مطالب را گزینش می کنیم. این محتوا ترجیحا نباید بیش از ۲۵ صفحه باشد. در ادامه از این محتوای آماده شده؛ فایل پاورپوینت را تهیه می کنیم. البته همانطور که توضیح داده شد این کار حساسیت های خاص خود را دارد.

همانطور که در مطالب قبلی نیز اشاره شده است؛ فایل پاورپوینتی که در جلسه دفاع ارائه می شود ویترین کار پژوهشی شماست و اهمیت این مساله بر کسی پوشیده نیست. کارشناسان ایران داکیومنت سعی کرده اند تمام هنر و تخصص خود را در طراحی فایلهای پاورپوینت مخصوص دفاع بکار گیرند چرا که تهیه یک کار قوی و مطلوب می تواند کانون توجه مخاطبین قرار بگیرد و موفقیت چشم گیری را برای دانشجو رقم بزند

فایل پاورپونتی که برای جلسه دفاع تنظیم می شود باید از یک اصول و چهارچوبی پیروی کند. این فایل با اسلایدهای آغازین که شامل (به نام خدا، معرفی پژوهشگر/استاد راهنما و مشاور، موضوع پژوهش، تشکر و قدردانی از دست اندرکاران) شروع می شود. در ادامه با توجه به نوع پژوهش و عنوان پایان نامه به ترتیب به کلیات، پیشینه پژوهش، ادبیات موضوع، روش تحقیق، یافته های تحقیق، تجزیه و تحلیل داده ها می پردازیم و در انتها نتیجه گیری پژوهش را توضیح می دهیم و پیشنهادات را مطرح می کنیم. در انتها هم جلسه را با تشکر از حضور و توجه داوران، حضار و مدعوین به پایان می رسانیم.

فایل پاورپوینتی که برای ارائه در جلسه دفاع تهیه می شود بایستی شامل اهم مطالب پایان نامه (بصورت خلاصه) باشد و از گزافه گویی اجتناب شود. سعی شود به نقاط قوت پژوهش بپردازد و از ورود به نقاط ضعف یا مسائلی که مورد اختلاف نظر است؛ دوری شود. بخشی از اصول طراحی این فایل سلیقه ای است اما بخش مهم آن فنی و علمی است و نیاز به تجربه دارد. با توجه به تایمی که در جلسات دفاع در اختیار دانشجو قرار میگیرد؛ بهتر است تعداد اسلایدها بین ۴۰ تا ۷۰ صفحه طراحی شوند.

پلن C: در این پلن دانشجو خلاصه مطالب را خودش تهیه کرده است (که معمولا بین ۱۵ تا ۲۵ صفحه است) و از کارشناسان شرکت می خواهد عین مطالب را در قالب فایل پاورپوینت بیاورند. در چنین حالتی کارشناسان شرکت نسبت به محتوای تهیه شده مسئولیتی ندارند. این کار با هزینه ۷۰هزار تومان قابل انجام است.

پلن B: در این پلن دانشجو فایل اصلی پایان نامه خودش را در اختیار پژوهشگران شرکت قرار می دهد و پژوهشگران شرکت ایران داکیومنت با مطالعه محتوای پایان نامه؛ قسمت های مهم را گزینش کرده و در نهایت فایل پاورپوینت را از این گزیده پایان نامه تهیه می کنند. رایج ترین سفارشات در شرکت ایران داکیومنت در پلن B صورت می گیرد که هم قیمت مناسبی دارد و هم کیفیت محتوا و اصول پاورپوینت در آن رعایت می شود. هزینه این کار بین ۱۲۰ تا ۱۵۰ هزار تومان است.

پلن A: این پلن مخصوص پایان نامه های چالش دار است و دانشجو احساس می کند محتوای پایان نامه پاسخگوی همه سلائق و توقعات داوران نیست و ممکن است نقاط ضعف پایان نامه، ناخواسته مورد توجه داوران قرار بگیرد و کل کار زیر سوال برود. در چنین حالتی پیشنهاد ما این است که در یک مرحله خلاصه نویسی پایان نامه توسط اساتید و پژوهشگران با تجربه و متخصص انجام شود و مرحله بعدی که طراحی فایل پاورپوینت است؛ توسط پژوهشگران عادی (اما با تجربه) انجام شود. قیمت این پلان با توجه به نوع کار برآورد می شود.

از نظر ما بهتر است تهیه فایل پاورپوینت را به کارشناسان متخصص و با تجربه محول کنید و شما وقت گرانبهایتان را صرف مطالعه مکرر و چند باره آن کنید. سعی کنید جلسه دفاع پایان نامه تان را شبیه سازی کنید و با تسلط کامل به مخاطبین و حضار در خصوص پایان نامه تان توضیح دهید. این کار باعث افزایش اعتماد به نفس و تسلط تان خواهد شد.

رمز دریافت شارژ رایگان دانشجویی:

لطفا توجه کنید...

یک توصیه مهم به دانشجویان مقطع ارشد و دکترا که در جستجوی مرکز معتبری جهت مشاوره پایان نامه شان هستند:

توصیه اول ما به همه عزیزان دانشجو این هست که پایان نامه شون رو خودشان انجام بدن اما اگر به هر دلیلی انجام پایان نامه شما مسیر نادرستی رو طی کرده و نتایج نامطلوبی از آن حاصل کردید؛ دست نگهدارید. ادامه روند پایان نامه تون رو در هر مرحله ای که هست (حتی اگر زمان رو از دست دادید و وقت زیادی ندارید) به کارشناسان متخصص و کارآمد "مرکز آموزشی پژوهشی ایران داکیومنت" بسپارید. محققین و اساتید ما با توسل به ظرفیتهای خاص خود پایان نامه شما را به مسیر صحیح خود بازگردانده و موفقیت شما را تضمین میکنند. جهت دریافت مشاوره لطفا پیام بدین

پشتیبانی 7 روز هفته و 24 ساعته بدون تعطیلیبهترین موسسه انجام پایان نامه ارشد و دکترا
پشتیبانی 7 روز هفته و 24 ساعته بدون تعطیلیبهترین موسسه انجام پروپوزال ارشد و دکترا
پشتیبانی 7 روز هفته و 24 ساعته بدون تعطیلیانتخاب موضوع برای پایان نامه (ارشد یا دکترا)
پشتیبانی 7 روز هفته و 24 ساعته بدون تعطیلیقیمت انجام پایان نامه ارشد و دکترا
پشتیبانی 7 روز هفته و 24 ساعته بدون تعطیلیپیشنهاد موضوعات ناب برای پایان نامه شما
پشتیبانی 7 روز هفته و 24 ساعته بدون تعطیلیشیوه نامه انجام پایان نامه ارشد و دکترا

پشتیبانی 7 روز هفته و 24 ساعته بدون تعطیلیدانلود رایگان مقالات روز و جدید
پشتیبانی 7 روز هفته و 24 ساعته بدون تعطیلیمراحل و جزئیات انجام پایان نامه
پشتیبانی 7 روز هفته و 24 ساعته بدون تعطیلیتضمین ۱۰۰درصدی خدمات شرکت
پشتیبانی 7 روز هفته و 24 ساعته بدون تعطیلیهزینه انجام پایان نامه ارشد و دکترا
پشتیبانی 7 روز هفته و 24 ساعته بدون تعطیلیشماره حسابهای شرکت
پشتیبانی 7 روز هفته و 24 ساعته بدون تعطیلیتبدیل پایان نامه به کتاب با اخذ تمام مجوزات

پشتیبانی 7 روز هفته و 24 ساعته بدون تعطیلینگارش مقاله اکسپت و چاپ
پشتیبانی 7 روز هفته و 24 ساعته بدون تعطیلیتحلیل آماری پایان نامه
پشتیبانی 7 روز هفته و 24 ساعته بدون تعطیلیتحقیق کلاسی فوری و ارزان
پشتیبانی 7 روز هفته و 24 ساعته بدون تعطیلیتدوین و نگارش سمینار
پشتیبانی 7 روز هفته و 24 ساعته بدون تعطیلیشبیه سازی با نرم افزارهای تخصصی
پشتیبانی 7 روز هفته و 24 ساعته بدون تعطیلیتبدیل پایان نامه به کتاب با اخذ تمام مجوزات

برخی از افتخارات موسسه:

بهمن ۱۳۹۸

دی ۱۳۹۸

شهریور ۱۳۹۸

بارگذاری مطالب بیشتر

برچسبها:

تهیه فایل پاورپوینت دفاع از پایان نامه، طراحی پاورپوینت جلسه دفاع، تنظیم فایل پاورپوینت برای جلسه دفاع، پاور پوینت فوری برای دفاع از پایان نامه، تهیه پاورپوینت ارزان از پایان نامه ارشد، ساختار پاورپوینت دفاع، نمونه پاورپوینت دفاع از پایان نامه، دانلود رایگان نمونه فایل پاورپوینت دفاع از پایان نامه، محتوای پاورپوینت برای دفاع از پایان نامه