مشاوره انجام پایان نامه مدیریت منابع انسانی۱۳۹۹/۳/۷ ،۱۶:۱۴:۲۹ +۰۰:۰۰

مشاوره تضمینی پایان نامه مدیریت منابع انسانی (ارشد و دکترا)

دپارتمان تخصصی مدیریت مجتمع آموزشی پژوهشی ایران داکیومنت – مرکز تخصصی تحصیلات تکمیلی (خط ۰۹۱۰۳۴۳۴۴۸۲ اکنون پاسخگوی شماست)

ارائه راهکارهای سرنوشت ساز در زمینه آموزش، مشاوره، اصلاح، تحلیل، ارزیابی و نگارش پایان نامه های مدیریت منابع انسانی
انتخاب موضوع پایان نامه مدیریت منابع انسانی| تعیین مقاله بیس | نگارش تضمینی پروپوزال | مشاوره نگارش کامل پایان نامه | آموزش و پشتیبانی کامل

ما در مجتمع آموزشی پژوهشی ایران داکیومنت موفق شده ایم با اتکا به تجربه چندین ساله خود، خدمات ارزنده و سرنوشت سازی را به دانشجویان عزیز رشته مدیریت منابع انسانی در سراسر کشور ارائه کنیم. چنانچه در نگارش پایان نامه تان دچار هرگونه مشکل هستید از شما دعوت می کنیم تا از ایده ها و پیشنهادات ما مطلع شوید. سالها تجربه و فعالیت صادقانه ما در رشته مدیریت منابع انسانی قطعا اطمینان بیشتری را برای شما به ارمغان خواهد آورد و مطمئن باشید یک اقدام عالی و موفقیت آمیز بدون مشورت گرفتن از مشاورین خبره و دلسوز امکان پذیر نیست.

درباره کارگروه تخصصی مدیریت منابع انسانی

دانشجویان رشته مدیریت منابع انسانی قطعا اسم موسسه «ایران داکیومنت» را مکررا شنیده اند چرا که یکی از گرایشهایی که در این شرکت بسیار تخصصی کار می شود؛ رشته مدیریت منابع انسانی است. در این گرایش پژوهشگران بی نظیری با شرکت همکاری دارند و خروجی کار قابل قیاس با موسسات دیگر نیست. برای آشنایی بیشتر با ظرفیتهای گروه مدیریت منابع انسانی؛ لطفا تماس تماس بگیرید و یا فرم انتهای همین صفحه را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در فرصتی مقتضی با شما تماس بگیرند.

هزینه نگارش و انجام پایان نامه مدیریت منابع انسانی

هزینه نگارش پروپوزال کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی

نوشتن پروپوزال مدیریت منابع انسانی یکی از مهمترین مراحل مقدماتی پایان نامه است درواقع فرم پروپوزال اگرچه حجم زیادی ندارد و نهایتا ۲۰ صفحه (برای مقطع ارشد) است اما بدلیل اینکه کل پایان نامه دانشجو بر اساس مطالب نوشته شده در پروپوزال تدوین خواهد شد؛ بنابراین از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و اساتید راهنما نیز حساسیت ویژه برای آن از خودشان نشان می دهند.

معمولا هزینه ای که بابت نگارش پروپوزال کارشناسی ارشد رشته مدیریت منابع انسانی تعیین می گردد بین ۳۳۰ تا ۳۹۰ هزار تومن می باشد. این مبلغ شامل پشتیبانی کامل تا تصویب نهایی پروپوزال می باشد و انجام تمام تغییرات و اصلاحات احتمالی که اساتید راهنما تعیین می کنند برعهده مجتمع می باشد.

هزینه نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی

گرایش مدیریت منابع انسانی یکی از گرایشهای بسیار کاربردی رشته مدیریت است که در ایران زمینه فعالیت مناسبی هم دارد. اظهار نظر در خصوص هزینه انجام پایان نامه این گرایش بستگی زیادی به موضوع انتخاب شده دارد اما در مجموع اگر بخواهیم یک پایان نامه با کیفیت عالی و بی نقص انجام شود بایستی برای صفر تا صد آن چیزی حدود ۱۹۵۰  تومان الی ۲۸۵۰ تومان در نظر بگیرید.

مبلغ ذکر شده برای انجام صفر تا صد پایان نامه مدیریت منابع  انسانی شامل انتخاب موضوع؛ انتخاب مقاله بیس؛ تدوین پروپوزال؛ نگارش فصلهای پایان نامه؛ اعمال تغییرات و اصلاحات مد نظر اساتید محترم راهنما (تا تایید نهایی)  به همراه آموزش و پشتیبانی کامل تا جلسه دفاع می باشد.

باعث افتخار است که اعلام کنیم در این گرایش از رشته مدیریت و در چارچوب تعهداتی که داریم ؛ کسب حداکثر نمره را تضمین می کنیم

هزینه نگارش پروپوزال دکترای مدیریت منابع انسانی

ناگفته پیداست که اهمیت و حساسیت پروپوزال دکترا به مراتب بیشتر از پروپوزال مقطع کارشناسی ارشد است در مقطع دکترا ما باید یک محتوا و یک دستاورد جدید وارد علوم مدیریت منابع انسانی کنیم و مقدمات آن در پروپوزال بایستی انجام شود. معمولا هزینه نگارش پروپوزال دکترا بین ۹۰۰ تا ۱۸۰۰ قیمت گذاری می شود و این تفاوت قیمت به عوامل متعددی همچون عنوان رساله، نوع کار و … بستگی دارد.

پژوهشگرهای شرکت ایران داکیومنت در نگارش پروپوزال دکترا بسیار دقیق و حساس عمل می کنند چراکه هر گزافه گویی یا ادعای نسنجیده، ممکن هست که ادامه کار را با مشکلات و چالشهای زیادی مواجه کند. ما توصیه می کنیم حتی اگر قصد دارید فصلهای پایان نامه تان را خودتان انجام بدهید، بهتر است برای انجام پروپوزال حتما از مشاورین با تجربه ما مشورت بگیرید.

هزینه نگارش رساله دکترای مدیریت منابع انسانی

بر کسی پوشیده نیست که نگارش رساله دکترا چیزی بسیار فراتر از جستجوی منبع و گردآوری مطالب و ماده و قوانین تکراری و کلیشه ای است. نگارش رساله دکترای مدیریت منابع انسانی یک کار پژوهشی کامل است و برای موفقیت در آن بایستی وقت کافی در نظر گرفته شود و ضمنا نگارنده رساله دکترا بایستی تخصص؛ تعهد و تجربه بسیار بالایی داشته باشد.

قیمت تدوین رساله های دکترا عموما در مجتمع ایران داکیومنت بین ۷ تا ۹ میلیون تومان قیمت گذاری می شوند و خروجی کار معمولا می تواند نظر سخت گیرترین اساتید راهنما و مشاور را جلب کند.

این مبلغ شامل تدوین پلان کار؛ نگارش جامع و کامل فصلهای رساله با اصلاحات یا تغییرات مد نظر اساتید راهنما (تا تایید نهایی) و آموزش و پشتیبانی کامل تا جلسه دفاع می باشد. در ضمن اگر دانشجو پروپوزال یا حتی موضوع هم نداشته باشد؛ پیشنهاد موضوعات ناب و تدوین پروپوزال را نیز ما بدون دریافت هزینه اضافی؛ برعهده می گیریم.

ضمنا ما با توجه به ظرفیتهایی که در اختیار داریم؛ کسب حداکثر نمره را تضمین می کنیم.

اصلاح، تغییر و تکمیل پایان نامه های مدیریت بازرگانی

بسیاری از دانشجویان عزیز رشته مدیریت منابع انسانی ممکن است بخش یا کل کار پایان نامه شان را شخصا انجام بدهند ولی در قبال تغییرات سنگین و اصلاحات مد نظر استاد راهنما مستاصل شوند. برخلاف بسیاری از موسسات؛ در مجتمع ایران داکیومنت، تکمیل یا اصلاح کارهای ناقص نیز انجام می شود درواقع پایان نامه شما در هر مرحله ای که باشد و یا هر نقصی که داشته باشد توسط اساتید ما مورد بازنگری، اصلاح و تکمیل قرار می گیرد البته ترجیح ما همیشه این بوده که هر پروژه را از فاز صفر شروع کنیم و از ابتدا طبق بالاترین استانداردهای دانشگاههای کشور انجام بدهیم.

اما قیمت گذاری کارهای ناقص کمی دشوار است و قبل از بررسی همه جانبه کار؛ شاید غیر ممکن باشد. بنابراین برای اینکار ابتدا بایستی بخشهایی که نوشته شده است مطالعه و بررسی شود و حتی  کامنتها و اصلاحات احتمالی استاد راهنما نیز بصورت دقیق مطالعه شود بعد از بررسی دقیق شرایط فعلی پایان نامه شما؛ اقدامات لازم جهت اصلاح و تکمیل کار، انجام می شود.
بنابراین نیاز به نگرانی نیست؛ ما کار شما را در هر مرحله و کیفیتی که باشد از شما قبول می کنیم و با بهترین کیفیت تحویل می دهیم فقط اجازه بدهید اظهار نظر در مورد قیمت پایان نامه؛ به بعد از مطالعه و بررسی دقیق کار موکول شود و مطمئن باشید که تعیین قیمت منطقی و منصفانه خواهد بود.

هزینه استخراج مقاله از رساله مدیریت منابع انسانی

دانشجویانی که رساله شان را نوشته و تکمیل کرده اند ولی فرصت استخراج مقاله از آن را ندارند؛ می توانند براحتی این خدمات را از دپارتمان تخصصی مدیریت منابع انسانی شرکت ایران داکیومنت بخواهند. این کار در مجتمع ایران داکیومنت بسیار سریع و با قیمت منطقی و متناسبی انجام می پذیرد. اگر برای نگارش مقاله؛ نیاز به استفاده از منابع دیگری هم باشد با رعایت ضوابط این کار؛ از منابع دیگری هم استفاده می شود تا نتیجه کار کاملا استاندارد و مطلوب باشد.

هزینه استخراج مقاله از رساله حقوق بین ۳۵۰ تا ۸۰۰ هزار تومان می باشد. پس از نگارش مقاله اصلاحات و تغییرات احتمالی نیز برعهده این مجتمع است.

بهترین موسسه انجام پایان نامه مدیریت منابع انسانی

یکی از افتخارات شرکت ایران داکیومنت این است که از نظر دانشجویان عزیز رشته مدیریت منابع انسانی این مرکز تنها مرکزی است که صلاحیت ارائه خدمات مشاوره در زمینه پایان نامه های مدیریت بویژه گرایش منابع انسانی را دارد اما این اظهار نظر دانشجویان؛ ناشی از چیست؟
علت این اظهار نظرات؛ این بوده که شرکت ایران داکیومنت؛ تاکید خاص و ویژه ای روی کیفیت و محتوای مطالب دارد و  ناگفته پیداست که کیفیت خوب و روان بودن پایان نامه، چقدر حائز اهمیت است. اما کیفیت در اینجا به چه معناست؟
سالها تجربه ما در نگارش پایان نامه های مختلف، موجب شده تعریف درستی از «کیفیت مطلوب پایان نامه» داشته باشیم و از این تجارب در ارائه بهترین خدمات نهایت استفاده را ببریم.
استفاده از مطالب دقیق علمی و آکادمیک، انسجام محتوای پایان نامه و جلوگیری از گسیختگی مطالب آن، رعایت صحیح ذکر منابع، استفاده از منابع به روز و معتبر، دقت در رعایت علائم نگارشی و دستوری، و حتی در نظر گرفتن حجم مطالب و تعداد صفحات مناسب برای یک پایان نامه؛ همگی عواملی هستند که می توانند در کیفیت خوب کار شما تاثیر گذار باشند.

انتخاب موضوع برای پایان نامه مدیریت منابع انسانی

بر خلاف تصویر اغلب دانشجویان؛ انتخاب موضوع مهمترین ترین نقش را برای نگارش پایان نامه (چه ارشد و چه دکترا) دارا می باشد. بدلیل اینکه رشته مدیریت منابع انسانی؛ جزو علومی است که هرساله مقالات متعددی پیرامون مباحث مختلف آن در مجلات معتبر به چاپ می رسد بنابراین برای اینکه بتوانید یک موضوع دقیق و مناسب برای پایان نامه انتخاب کنید باید دانش مناسبی رو در خصوص موضوعات روز و جدید داشته باشین و از طرف دیگر زمان مناسبی را برای بررسی همه جوانب کار؛ در نظر بگیرید.
موضوع پایان نامه نه باید به قدری سخت و دشوار باشد که دانشجو را در انجام آن دچار مشکلات پیچیده کند و نه خیلی سطحی و ساده باشد که هیچ ارزش علمی نداشته باشد و اساتید راهنما و دانشگاه هم استقبالی از آن نکنند. از طرف دیگر موضوع باید جدید و به روز باشد و از انتخاب موضوعات کهنه که تاریخ مصرف آن گذشته است (حتی اگر قبلا کار نشده باشد) اجتناب شود.
موضوع انتخابی نباید تکراری باشد، اگر قرار باشد شما قدم در مسیر تکراری شخص دیگری بگذارید، این کار برای شما ارزشی به همراه ندارد و چه بسا شما را با معضلات متعددی روبرو کند.
در این مرکز؛ به دانشجویانی که در جستجوی یک موضوع مناسبی برای پایان نامه شان هستند؛ بهترین پیشنهادات ارائه می شود تا با هیچکدام از معضلات ذکر شد مواجه نشوند.

برای شروع کافیست فرم موجود در انتهای این صفحه را تکمیل و ارسال کنید

آموزش و پشتیبانی پایان نامه مدیریت منابع انسانی

پشتیبانی ما از دانشجویان عزیز رشته مدیریت منابع انسانی، کامل، دقیق و بی نظیر است ما بدون وقفه و بدون تعطیلی؛ پاسخگوی شما عزیزان هستیم
ما از فاز صفر پروژه یعنی انتخاب موضوع مناسب برای پایان نامه، در خدمت شما هستیم و بعد از تایید موضوع و تعیین مقاله بیس، نگارش دقیق پروپوزالتان را آغاز می کنیم. همچنین نگارش کامل فصلهای پایان نامه (با شرط تایید استاد راهنما و مشاور)، اعمال و انجام دقیق نظرات استاد راهنما و مشاور بطوریکه تمام فصلهای پایان نامه مورد تایید قرار بگیرد و تهیه فایل پاورپوینت جهت ارائه در جلسه دفاع، آموزش و رفع ابهامات و سوالات شما نیز جزو خدمات ماست.

در واقع با اولین تماس با شرکت؛ خودتان را از دغدغه های پیش رو؛ فارغ کنید

برای دریافت “مشاوره کامل” در زمینه نگارش پایان نامه مدیریت، لطفا فرم زیر را تکمیل کنید:

شماره های تماس فوری
۰۹۱۰۱۵۰۲۲۳۹ – ۰۹۱۰۳۴۳۴۴۸۲
آدرس ایمیل:
irandocument@yahoo.com

یک توصیه مهم به دانشجویان عزیز مدیریت منابع انسانی

دوستان عزیز؛ ما در انجام بیش از ۳۵۰  پایان نامه ارشد و دکترای مدیریت بازرگانی بصورت شبانه روزی و بدون تعطیلی در کنار دانشجویان عزیز میهن مان بوده ایم لیکن توصیه اول شرکت ایران داکیومنت به عزیزان دانشجو همیشه این بوده است که حتی المقدور خودتان شخصا انجام کل مراحل نگارش پایان نامه تان را برعهده بگیرید اما اگر وقت این کار را ندارید یا  به هر دلیلی روند پایان نامه شما مسیر اشتباهی را طی کرده و نتایج نامناسبی از آن حاصل کردید؛ بهتر است دست نگهدارید. وظیفه نگارش پایان نامه تان را در هر مرحله ای که هست (حتی اگر زمان را از دست داده و وقت زیادی ندارید) به کارشناسان متخصص و کارآمد «شرکت ایران داکیومنت» بسپارید. محققین و اساتید ما با توجه به تجارب بدست آمده پایان نامه شما را به مسیر صحیح خود بازگردانده و موفقیت شما را تضمین میکنند.