تخصص و تعهد مترجم

در مجتمع ایران داکیومنت ما معتقدیم که ترجمه متن از انگلیسی به فارسی نیازمند داشتند تخصص و تعهد کافی است بنابراین در مجموعه ما؛ بیش از ۴۶۰۰ مترجم متخصص و متعهد با تواناییهای مختلف در دسترس شما هستند. هر مترجم متخصص یک فرآیند انتخاب سه مرحله ای را سپری کرده است و به طور مداوم هم در سیستم نمره دهی زنده ما رتبه بندی می شود. به این ترتیب ما همیشه می توانیم مترجم مناسبی را برای پروژه مشتریان عزیز انتخاب کنیم.  افتخار می کنیم که می توانیم یک تیم اختصاصی از مترجمان خبره را برای انجام ترجمه شما اختصاص دهیم.

برای اطلاع از قیمت خدمات ترجمه دانشجویی می توانید اینجا را کلیک کنید.
درصورتی که نیاز به ترجمه فوری دارید حتما مراتب را به اطلاع متصدی خدمات ترجمه برسانید.

شماره های تماس فوری
۰۹۱۰۱۵۰۲۲۳۹
۰۹۱۰۳۴۳۴۴۸۲

آدرس ایمیل:
irandocument@yahoo.com
irandocument.20@gmail.com

ارسال پیام تلگرامی
۰۹۳۷۶۷۷۵۰۳۰

احراز صلاحیت و تخصص مترجمین

ما در شرکت ایران داکیومنت؛ برای جذب مترجمین ابتدا مدارک تحصیلی را بررسی می کنیم. برای گزینش؛ حداقل به یک مدرک دانشگاهی به همراه چندین سال تجربه حرفه ای نیاز داریم. از متقاضیانی که مدارک خودشان را ارسال می کنند خواسته می شود تا یک نسخه آزمایشی را در زمینه تخصصی خود ترجمه کنند تا تخصص و توانایی خودشان را در شرکت احراز کنند. پس از اتمام این مراحل؛ مترجم به صورت آزمایشی در شبکه ما پذیرفته شده و عملکردش در یک بازه زمانی رصد می شود.

برای سفارش ترجمه یا ارسال فایل جهت آگاهی از هزینه ترجمه مقاله تان، لطفا فرم زیر را تکمیل کنید:

از اینکه شرکت ایران داکیومنت را برای ترجمه متن خودتان انتخاب کرده اید، از شما تشکر می کنیم برای مجموعه ما، هیچ چیزی ارزشمند تر از اعتماد شما نیست و هیچ شکستی را بالاتر از زایل شدن این اعتماد نمیدونیم پس در قبال این اعتماد ارزشمند شما؛ ما هم بهترین خدماتمان را ارائه خواهیم کرد.

پس از ارسال فرم فوق، از طرف شرکت ایمیلی دریافت خواهید کرد که جزئیات سفارش شما اعم از قیمت ترجمه، زمان تحویل، کیفیت ترجمه و … قید شده است و برای تکمیل فرایند سفارش راهنمایی می شوید.

لطفا اگر نیاز به ترجمه فوری دارید یا اینکه مایل هستید خیلی سریع به درخواست شما پاسخ داده شود می توانید فایل تان را از طریق تلگرام ارسال کنید. با شماره ۵۰۳۰-۶۷۷-۰۹۳۷ ما ۲۴ساعته پاسخگوی شمائیم.

پشتیبانی 7 روز هفته و 24 ساعته بدون تعطیلی پیشنهاد می کنیم صفحات زیر را هم مطالعه کنید:

ترجمه دانشجویی ارزان قیمت

در این نوشته سعی شده است عوامل موثر در امر ترجمه اعم از کیفیت ترجمه، قیمت خدمات ترجمه، زمان تحویل سفارشات ترجمه و … را به تفکیک توضیح بدهیم.

ترجمه متن انگلیسی از روی عکس

در این نوشته در مورد تهیه عکس از متن انگلیسی و ارسال آن برای ترجمه ای دقیق و روان راهنمایی می شوید. اگر متنی که دارید بصورت فیزیکی هست و فایلی از آن در اختیار ندارید؛ به راحتی با استفاده از دوربین گوشی، عکس تهیه کرده و برای ترجمه ارسال کنید.

ترجمه روان انگلیسی به فارسی به چه معناست

روان بودن ترجمه یکی از مولفه های تعیین کیفیت ترجمه است. در این نوشته توضیحاتی در خصوص ترجمه روان متن داده شده است که توصیه می کنیم مطالعه بفرمایید

ترجمه انگلیسی به فارسی | ترجمه فارسی به انگلیسی

در ترجمه متن، زبان مبدأ و زبان مقصد بسیار حائز اهمیت است. مترجم بایستی دایره لغات خوبی از هر دو زبان داشته باشد تا بتواند از عهده یک ترجمه با کیفیت و روان بربیاید

مدیریت کیفیت ترجمه در شرکت ایران داکیومنت

کیفیت تنها یک شعار تبلیغاتی در ایران داکیومنت نیست بلکه در باور و فرهنگ سازمانی ما حک شده است و در هر متنی که ترجمه می کنیم ملموس است.