مدیریت کیفیت ترجمه

کیفیت تنها یک شعار تبلیغاتی در ایران داکیومنت نیست بلکه در باور و فرهنگ سازمانی ما حک شده است و در هر متنی که ترجمه می کنیم ملموس است. ما از ابتدا برای ایجاد این فرهنگ سرمایه گذاری کردیم تا اطمینان حاصل کنیم از اینکه مشتریان رضایت مندی کاملی از خدمات شرکت داشته باشند.

برای تحقق این هدف؛ ما سعی کردیم از نخستین مراحل کار یعنی در هنگام جذب و استخدام مترجم بر روی این اصل مهم و اساسی تاکید داشته باشیم و گزینش بهترین مترجمین سطح کشور را با همین هدف پیگیری کنیم. علاوه بر فیلترهای کارآمد در جذب مترجم؛ در واگذاری پروژه های ترجمه به هرکدام از این مترجمین هم وسواس به خرج داده می شود و در نهایت بعد از کنترلهای دقیق؛ پروژه تحویل مشتریان عزیز میگردد.

برای اطلاع از قیمت خدمات ترجمه دانشجویی می توانید اینجا را کلیک کنید.
درصورتی که نیاز به ترجمه فوری دارید حتما مراتب را به اطلاع متصدی خدمات ترجمه برسانید.

شماره های تماس فوری
۰۹۱۰۱۵۰۲۲۳۹
۰۹۱۰۳۴۳۴۴۸۲

آدرس ایمیل:
irandocument@yahoo.com
irandocument.20@gmail.com

ارسال پیام تلگرامی
۰۹۳۷۶۷۷۵۰۳۰

ایجاد کیفیت بی سابقه از طریق «مدیریت کیفیت پویا»

در شرکت ایران داکیومنت یک مکانیزم مدیریت کیفیت پویا برای انجام ترجمه متون وجود دارد. این مکانیزم از انتخاب جذب مترجمین آغاز می شود و با کنترل نمونه کارها ادامه یافته و در نهایت با دریافت بازخورد از مشتریان عزیز؛ تثبیت میشود.

در تمام مراحل کنترل کیفیت خدمات، سعی شده است که از هیچیک از استانداردهای سخت گیرانه شرکت کوتاهی صورت نگیرد بنابراین در تمام سالهای فعالیت شرکت (از سال ۱۳۸۵ تاکنون) می توان گفت تمام مشتریانی که از خدمات شرکت برخوردار شده اند رضایت داشته اند.

برای سفارش ترجمه یا ارسال فایل جهت آگاهی از هزینه ترجمه مقاله تان، لطفا فرم زیر را تکمیل کنید:

از اینکه شرکت ایران داکیومنت را برای ترجمه متن خودتان انتخاب کرده اید، از شما تشکر می کنیم برای مجموعه ما، هیچ چیزی ارزشمند تر از اعتماد شما نیست و هیچ شکستی را بالاتر از زایل شدن این اعتماد نمیدونیم پس در قبال این اعتماد ارزشمند شما؛ ما هم بهترین خدماتمان را ارائه خواهیم کرد.

پس از ارسال فرم فوق، از طرف شرکت ایمیلی دریافت خواهید کرد که جزئیات سفارش شما اعم از قیمت ترجمه، زمان تحویل، کیفیت ترجمه و … قید شده است و برای تکمیل فرایند سفارش راهنمایی می شوید.

لطفا اگر نیاز به ترجمه فوری دارید یا اینکه مایل هستید خیلی سریع به درخواست شما پاسخ داده شود می توانید فایل تان را از طریق تلگرام ارسال کنید. با شماره ۵۰۳۰-۶۷۷-۰۹۳۷ ما ۲۴ساعته پاسخگوی شمائیم.

پشتیبانی 7 روز هفته و 24 ساعته بدون تعطیلی پیشنهاد می کنیم صفحات زیر را هم مطالعه کنید:

ترجمه دانشجویی ارزان قیمت

در این نوشته سعی شده است عوامل موثر در امر ترجمه اعم از کیفیت ترجمه، قیمت خدمات ترجمه، زمان تحویل سفارشات ترجمه و … را به تفکیک توضیح بدهیم.

ترجمه متن انگلیسی از روی عکس

در این نوشته در مورد تهیه عکس از متن انگلیسی و ارسال آن برای ترجمه ای دقیق و روان راهنمایی می شوید. اگر متنی که دارید بصورت فیزیکی هست و فایلی از آن در اختیار ندارید؛ به راحتی با استفاده از دوربین گوشی، عکس تهیه کرده و برای ترجمه ارسال کنید.

ترجمه روان انگلیسی به فارسی به چه معناست

روان بودن ترجمه یکی از مولفه های تعیین کیفیت ترجمه است. در این نوشته توضیحاتی در خصوص ترجمه روان متن داده شده است که توصیه می کنیم مطالعه بفرمایید

ترجمه انگلیسی به فارسی | ترجمه فارسی به انگلیسی

در ترجمه متن، زبان مبدأ و زبان مقصد بسیار حائز اهمیت است. مترجم بایستی دایره لغات خوبی از هر دو زبان داشته باشد تا بتواند از عهده یک ترجمه با کیفیت و روان بربیاید